Jump to content
Taffel

Atranka-Taffel

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Taffel
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 0 [Dar nebuvo galimybės prisijungti į serverį.]
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:14-už 4d 15.
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Serverį pasiulė draugas -Blynius. Draugiškas nemėgstu negatyvo visados linksmas mėgstu, pagarba, raštinguma, žaidžiu savo jėgoms nemėgstu abuser'iu. Raštingas bei pozytyvus.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nėra šiuo metu veiklos, nusprendžiau išbandyti kažka naujo! :]
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Įspėčiau žaidėja paprastu įspėjimu, jai žaidėjas nepaiso mano įspėjimo, atimu galimybe bendrauti chat'e. -10minučių
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Taip pat, įspėčiau žaidėja pora kartų, nepaisymas įspėjimo=Atimėmimas rašyti į chat'a 10minučių
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėčiau žaidėja, neklausymas=Užtildymas 10minučių.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Užtyldyčiau žaidėja valandai laiko.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Parašyčiau žaidėjui kad sukurtų pagalbos bilietą, ir pataginčiau vyresniuosius kurie sprendžia problemas su paslaugom.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Žaidėjas gali turėt prieštingumų mano veiksmams, ir gali sukurti nauja temą forume ir peikti kad gavo ''free mute''.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...