Jump to content
Paulius96

Chatmod

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Paulius96
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1675
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu malonus, draugiškas, megstu tvarka.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:
Situacijos: Labai nepatinka kai matau kaip kitus žmones keikia išvadina negražiais žodžiais, nepatinka kai chatas būna užfloodintas noriu kad chatas butu tvarkingas.

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 1/3 Jeigu nenustoja 2/3 Jei vistiek keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Taip pat 1/3 Jei nenustoja 2/3 jeigu toliau keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Perspėčiau žaidėja 1/3 jeigu nesiliauja 2/3 jei ir toliau 3/3 ir užtildyčiau 10min.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: /uztildyti 60 minutes Nepagarba admin.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau serverio administracijai ir laukčiau jų atsakymo.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes betkada gali pažeidėjas pateikti skundą i foruma kad gavo free mute, ir kad neatlieku savo darbo kaip pridera.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...