Jump to content
Danukas21

Chatmod atranka

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Danukas21
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:
šiuo metu 80+ bet kilsim toliau.
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:23
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Dirbu LK, žaidžių krepšinį. Esu komunikabilus bei draugiškas.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Dėl to nes atėjas į šį serveri pamačiau, kad administracija ne visada spėją susitvarkyti, tad manau mano pagalba būtu neprošal.


Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:
Įspėsiu žodiškai, o jeigu kartojasi naudosiu 1/1 2/2 3/3 ispejimus. po 3/3 pirmas mute bus 10min ir antras 20min ir t.t.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: kaip taisyklėse ir parašytą pavieniai keiksmai leidžiami, bet jeigu tai kartosis pastoviai bus įspėtas žodžiu.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Žaidėjas gauną įspėjimą. priežastis už flood/spamm.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:  Be jokių įspėjimu mute 60min už admin negerbima
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pranešu aukštesniai administracijai ir informuoju jį, kad su juo bus susisiektą kuo greičiau.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: būtiną irodyti kad šie žaidėjai yra nusiženge taisyklėm ir tai nėra kažkokie mano kaprizai ar asmeninės problemos ties tuo asmenių.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...