Jump to content
Garfis

ChatMod anektą Į Didmiesčio Projektą.

Recommended Posts

Anketa:
 

1. Jūsų nick žaidime:MartisYo
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:4
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Neilas, kaip minėjau man yra 15 metų, lankau krepšinį, atėjau į šitą serveri nes pasiūlė draugas, dideli laiką praleidžių prie kompiuteriniu žaidimų todėl, pildau chatmod anektą į šta projektą, daugiau apie save : Esu malonus, padedantis, gerbiantis kitą žmogu, mano hobis yra krepšinis, patinka muzikos, kai English, Russia, HipHop...
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Todėl nes noriu padėti serverio žaidėjams, bei adminstracijiai, bei būti serverio dalimi, ir padėti kuom galiu :}
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pasidarau įrodymus, bei perspėju žaidėją kad liautus, jeigu tesiasi žaidėjas būna, užtildytas 30 minučių..
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Pasidarau irodymus, perspėju žaidėja kad liautusi, jeigu tesiasi žaidėjas būna, užtildytas serveryje 15 minučių...
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Pasidarau irodymus, perspėju žaidėja kad liautusi floodint , jeigu tesiasi žaidėjas būna, užtildytas serveryje  20 minučių...
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Pasidarau įrodymus pateikiu, adminstracijai, užmutinu žaidėja, bei svarstome ar žaidėjas bus užblokojomas serveryje dėl Chat-Moderatoriaus ižeidinėjimų.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Mano manymu parašyčiau adminstracijos discordą, arba kad sukurtu discorde biletą, ir tada jam padėtu aukštesnis adminstracijos narys, ir palinkėčiau gražios likusios dienos :}
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: nes todėl, jeigu žaidėjas parašytu papeikimą, ir prašytu atsiustį įrdoymus kur jis. Keikiasi, ižeidinėja, arba kažkas panašaus, kad galėiau pateikti!!! 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...