Jump to content

Recommended Posts

 

1. Jūsų nick žaidime:   Tomsk1_
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:   450
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:   23
4 .Trumpai papasakokite apie save?:          Draugiškas ir gerbiantis žmogus, mėgstu bendrauti, padėti kitiems
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:          Buvau chatmod/kūrėjo pagalbininkas su idėjomis “projektas miestas”. Pastebėjau, kad kartais pritrūksta žmogaus prižiūrinčio tvarką chate ir pačiam serveryje, kai žaidžiu ir tai ne tik man, bet ir kitiems žaidėjams trukdo mėgautis pačiu žaidimu, todėl norėčiau būti ta pokyčio dalis link sklandesnės patirties serverio nariams.


Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:

pradžioje žodžiu įspėčiau žmogų, bet jei žaidėjas po 3 įspėjimų nekreiptų dėmesio -mute 20-60 min pagal situacijos rimtumą, kartojantis tiems patiems veiksmams laikas didėtų.


2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:

jei vienetinis keiskmažodis nekreipčiau dėmesio, tačiau jei žmogus pripildytų chata keiksmažodžiais žodžiu įspėčiau ir stebėčiau, kad tai nebūtų kreipiama į kita žaidėją.


3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:

Įspėčiau, o vėliau skirčiau mute 10min už spam žinučių rašymą, bet jei vėl tas pats kartotųsi kiekvieną kartą dadėčiau +10min mute


4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:

Be jokių įspėjimų mute 60min, nes manau, tai darytų tokie žaidėjai, kurie jau yra gave įspėjimus ir mute už taisyklių nesilaikymą.


5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:

iš karto perduočiau administracijai, nuraminčiau žaidėją, kad viskas bus sutvarkyta, kuo įmanoma greičiau ir jog viskas yra perduota administracijai.


6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:

Jei bausmės nusipelnes žaidėjas pasiskųstų galėčiau parodyti, kad tai nėra dėl mano asmeninių kėslų, jog nemėgstu tam tikro žaidėjo, o kad jo elgesys buvo pažeidžiantis serverio taisykles.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...