Jump to content

Kiyomi_

Moderators
 • Turinio skaičius

  147
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  21

Kiyomi_ last won the day on April 6

Kiyomi_ had the most liked content!

Reputacija

42 Excellent

6 sekėjų

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aš aiškiai atsakiau, jei nesupranti gali antrą kartą paskaityti. Prašyčiau man proto neknisti ir bereikalo nekomentuoti, nes į temą viskas jau atsakyta ir tereik sulaukti Tomo sprendimo. Jei tau trūksta proto, kad tą suvoktum tai prašom - jau paaiškinau kaip veikia viskas šiame skunde. Ah ir taip, prie ko čia tu? Ir kodėl visiškai be pagrindo kišieisi ne į savo reikalus ir užkiši forumo temą bereikalingais komentarais? Giega pats gali atsakyti, nereik jam auklės.
 2. Faktas, kad tai yra žaidimą palengvinanti programa, kurią radome pas tave tarp minecraft failų. Negalima tokių nei naudot nei turėti. O patikra buvo atliekama dėl anticheato reakcijų į tave PvP metu. Daugiau nebeturiu ką pridurti.
 3. Kiyomi_

  Tikriausiai tėvai tavęs nemokė gražiai elgtis gyvenime. Nei normalaus nick nei pagarbos kitiems... Ir gal tu blondinės nematęs? 🙂
 4. Kiyomi_

  Minecraft žaidime ir serveriuose negalima naudoti nei Ū nei Š nicke. Taip pat kurioje vietoje būtų galima suprasti jog tavo nicke M5 suka ratus jei parašyta M5SUKA. Jeigu būtum parašęs Jonas_Suka_Ratus tai viskas aišku. Daug geresnis nick, galėsi su tokiu nuo šiol ir žaisti.
 5. Kiyomi_

  Eilinė situacija, žaidėjas naudojo nick kuriame yra keiksmažodis. Kaip žinoma nick'ai kurie yra keiksmažodžiai ar juose yra keiksmažodžių nėra leistini serveryje. Taip pat, teigta "M5 Suka ratus" tai nežinau.. Eilinis vartymasis iš situacijos.
 6. Kiyomi_

  Pildyk pagal anketos formą.
 7. Kiyomi_

  Atmesta. Neseniai esate baustas ban'u.
 8. Kiyomi_

  Priimta bandomajam laikotarpiui.
 9. Kiyomi_

  CM

  Lyginant su kitais anketos pildytojais jūsų aktyvumas per mažas.
 10. Kiyomi_

  Priimtas bandomajam laikotarpiui.
 11. Kiyomi_

  Gal SHIFT laikei ir pirkai?
 12. Kiyomi_

  Aš tavęs neįžeidinėjau. Ir jokiu verksniu nevadinau, parašymas jog verkei nereiškia kad esi verksnys. Kaip ir sakiau, verksniu nevadinau
 13. Kiyomi_

  Ban priežastis buvo masiniai administracijos įžeidinėjimai, o aš ir esu administracija. Gavai ban, nes masyviai įžeidinėjai mane. Kodėl masiniai? Nes visuosse chestuose buvo primėtyta daiktų su įžeidinėjimais + man į inventorių. 4-5 stack įžeidžiančių daiktų.
 14. Kiyomi_

  Numirei pvp zonoje, negražinau tau item, apstūmei mane ir pareiškei nepasitenkinimą. Tuomet nuėjau afk valandai ir grįžus radau savo inventoriuje daiktus su įžeidinėjimais. Pats prisipažinai.
×
×
 • Create New...