Jump to content

Kiyomi_

Moderators
 • Turinio skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  2

Kiyomi_ last won the day on October 20

Kiyomi_ had the most liked content!

Reputacija

5 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiyomi_

  ✘ Atmesta. Neteisingai užpildyta anketa
 2. Kiyomi_

  ✔ Nubaustas! Žaidėjas nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 3. Kiyomi_

  Ir dar, net ne savo SS įmetei.
 4. Kiyomi_

  1. Vakar paprašei mano pagalbos, atėjau, buvai ende ir man po kojom iškasei blockus ir aš nukritau į void, miriau. Įmesiu ss Draudžiama apgaudinėti, bei rašyti melagingas žinutes (res duobės, sign, t.t. – 5 dienų banas). 2. Numirus pradėjai baisiai keiktis, gavai mute. Jungei alt. Galų gale pajungei alt: "KiyomiisShit" 3. Padarei sąlyga, jog jei žaidėjas gaus mute, duosi jam 5k.
 5. Kiyomi_

  Liūdna pripažinti, bet verki čia tu ;D
 6. Kiyomi_

  Kaip ir matome, šis neadekvačiai toksiškas žaidėjas įžeidinėja ne tik serveryje, bet ir forume.
 7. Kiyomi_

  Žinoma, ranka suplosi ir bėgsiu daryti ką liepi kaip ir visi po padu sėdintys tavo draugai. Ačiū ne, palaukime savininko.
 8. Kiyomi_

  Informuotas serverio savininkas, sakė baninti. Nustok daryti nesąmones ir nebus jokių ban.
 9. Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Pažeidėjo nick: N0D1 Kuo nusikalto? Pažeidė žaidimo taisykles: 5. Už apgaudinęjimus, bei melagingas žinutes, pardavinęjant serverio minecraft paskyras, mute 60min, 6. Perkant parduodant bet kokias paslaugas už servo gėrybes, mute 60min Reziume, žaidėjas N0D1 nužudė žaidėją Mangutis. Už item gražinimą derėjosi minecraft pinigais, tuomet užsiprašė privilegijos MOD. Gavęs privilegiją ir grąžinęs item žaidėjui, jį apgavo prašydamas parašyti komandą /ci. Manau, jog mute bausmė yra per daug lengva tokiems apgaudinėjimams. Tai yra rimtas įvykis, piniginis nuostolis. Žaidėjas Mangutis buvo apgautas visomis prasmėmis ir nežinia kiek dar tokių vaikų gali atsirasti, o gal jau ir buvo? Norėčiau, jog šis įvykis būtų nagrinėjamas ir žaidėjas N0D1 būtų tinkamai nubaustas. Šią temą rašau aš, nes žaidėjas Mangutis yra vaikas (matome, jog prisipažįsta, jog jam 10 metų), kuris pats nesuvokė situacijos rimtumo ir po įvykio tik išėjo iš serverio. Įrodymai:
 10. Kiyomi_

  Tikrai gražu. Tačiau kaip dar galima su tavimi bendrauti kai esi toks priekabus, toksiškas žaidėjas, kuris kenkia visiems žaidėjams? 1. Tu provokuoji. 2. Tu Kimbi prie visko. 3. Komentuoji kiekvieną mano veiksmą. 4. Vis bandai sumenkinti mano sprendimus. 5.Taip pat, tu apgaudinėji žaidėjus. Neturiu visų ss, kaip išprovokuoji arba pats stumi ant manęs.
 11. Kiyomi_

  Ban PonąAlkį
 12. Kiyomi_

  Vienas iš labiausiai besikeikiančių žaidėjų serveryje nori būti chatmodu? wow
 13. Kiyomi_

  Juokingiausia, kad ban dėl chatų discorde xd
×
×
 • Create New...