Jump to content

Kiyomi_

Moderators
 • Turinio skaičius

  292
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  35

Everything posted by Kiyomi_

 1. Kiyomi_

  Nepritariu, nes aplamai paslaugos yra labai OP serveryje ir jei dar fly padarysim tai mapas bus išvalytas ir išnaršytas per pirmą savaitę.
 2. Kiyomi_

  Atmesta. Per daug keikies serveryje.
 3. Kiyomi_

  Pildykite pagal anketos formą.
 4. Kiyomi_

  Esate per jaunas, atmesta.
 5. Kiyomi_

  Nežaidžiate serveryje šiuo metu. Atmesta.
 6. Kiyomi_

  Atmesta.
 7. Kiyomi_

  1. Jūsų nick žaidime?: Kiyomiii_ 2. Rezidencijos pavadinimas: /res tp a1 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): minecrafto kebabo 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Yes
 8. Kiyomi_

  ☠️
 9. Kiyomi_

  ✔️
 10. Kiyomi_

  Man užteko tave kelias minutes pastebėti, tam kad suprasčiau jog apsižvalgai ir keliauji link deimantų. Du kartus tiesiai link jų nulėkei. O dėl video tai turėtum suprasti, kad nevisada yra galimybė juos filmuoti. Kai kasinėjies tai turi kažkokią sistemą, pvz lygiais, linijom ir panašiai, o pas tave aukštyn žemyn ir opa deimantai.
 11. Kiyomi_

  Labai paprasta situacija, pradžioje ėįai minintis su paprastus dmd pix be enchantų ir naudojai fastmine, dėl ko anticheat iškarto sureagavo. Vėliau pasiskolinęs max pix ėjai minintis ir kaseisi tiesiai link deimantų lyg su haste II. įrodymai, apačioje.
 12. Nick žaidime: Kiyomiii_ Aprašykite bug'ą: Parašius /pasiekimai galima matyti visą sąrašą užduočių, tačiau ne visas įmanoma atlikti. Užduotis prisijaunkinti lamą ir ja pajodinėti. Jos prisijaukinti neįmanoma, nes serveryje yra išjungtas prisijaukinimas gyvūnų, kurie gali gabenti chestus. Taip pat, manau tai nėra vienintėlė užduotis, kurios tiesiog neįmanoma atlikti. Nuotraukos/video:
 13. Kiyomi_

  Parašyk tomasitas#2490
 14. Kiyomi_

  Priimta bandomajam laikotarpiui.
 15. Kiyomi_

  Nukopijuotos anketos taip pat netinka. Esate įspėjamas.
 16. Kiyomi_

  Atmesta.
 17. Kiyomi_

  Priimta bandomajam laikotarpiui.
 18. Kiyomi_

  Priimta bandomajam laikotarpiui.
 19. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Turite per mažai xp.
 20. Kiyomi_

  .

  Atmesta. Anketoje yra klaidų.
 21. Kiyomi_

  xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 22. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Anketoje yra klaidų situacijose.
 23. Kiyomi_

  Kokio pvp tipo norėtumėte serveryje?
 24. Kiyomi_

  Pritariu dėl pasiūlymo, tačiau pridedu, jog reikės surašyti taisykles, kurias pažeidus žaidėjas privalės būti nubaustas. Pvz, negalima daryti claim ir reso toje pačioje vietoje, taip pat piktybiškai kurti claim prie pat kitų žaidėjų res ir t.t. Žinoma, forume pateikti informaciją plačiai kas gi yra fc karai, kaip tai veikia, kokia nauda, įdomumas ir kaip aplamai reikia naudoti claim.
×
×
 • Create New...