Jump to content

Kiyomi_

Moderators
 • Turinio skaičius

  205
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  25

Everything posted by Kiyomi_

 1. Kiyomi_

  Prašome pildyti pagal anketos formą.
 2. Kiyomi_

  Rakinama. Žaidėjas nusipirko unban. https://didmiestis.com/banai/info.php?type=ban&id=1134
 3. Kiyomi_

  Up
 4. Kiyomi_

  ✅Priimta bandomajam laikotarpiui.
 5. Kiyomi_

  Bet spaudžiant SHIFT galima parduoti 64 daiktus vienu metu. Tai kam reikalinga būtų 16 daiktų pardavimas? O parduodant full inv manau būtų per didelis palengvinimas ir visi per greit praturtėtų.
 6. Kiyomi_

  ❌atmesta. Anketoje yra klaidų. Patarčiau mažiau klausinėti info iš kitų cmodų, o tiesiog būti serveryje ir domėtis pačiam kaip ir už ką duodamas mute. Šiuo atveju pasiprašei pagalbos, gavai visus ats ir užpildei anketą. Įdėk savo darbo, sėkmės pildant kitą kartą.
 7. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Neseniai buvote banintas.
 8. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Serveryje elgiatės netinkamai. Prastas žodynas, nesate malonus.
 9. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Buvote neseniai banintas.
 10. Kiyomi_

  ✔️Priimta bandomajam laikotarpiui.
 11. Kiyomi_

  ✔️Priimta bandomajam laikotarpiui.
 12. Kiyomi_

  Pritariu dėl šito
 13. Kiyomi_

  Žaidėjas nusipirko unban, tema rakinama. https://didmiestis.com/banai/info.php?type=ban&id=1046
 14. Kiyomi_

  Kilus įtarimams dėl xray pradėjau patikrą. Ji prasidėjo 17:23, duomenys buvo siunčiami įprastai, pastebėjus, jog žaidėjas naudoja lunar client beliko tik tikėtis, jog kažką gero turės resoursepack aplanke. Atsiuntus nuotraukas jame nieko baisaus nebuvo rasta, tačiau paprašius patikros gale vėl SS, kad įsitikinti, jog niekas nebuvo ištrinta pastebėjau, jog 17:28 resoursepack aplankas buvo modifikuotas, reiškias kažkas buvo ištrinta. Visiškai nepalaikau tokio žaidėjo elgesio, kai norima pajuokauti ir išbandyti patikrą. Mano nuomone, žaidėjas tiesiog sukčiavo, o gavus patikrą ir aptikus trinamus failus tiesiog pridėjo į kelnes ir sukūrė naują istoriją "aš tik juokavau ir tikrinau kaip dirba administracija". Aš savo darbą atlikau tinkamai, todėl nemanau, jog šis žaidėjas vertas unbano. Įrodymai pateikti žemiau:
 15. ✔ Nubausti! Žaidėjai nubausti! Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 16. Tavo vardas buvo sužinotas iš Th3Dom3s, nedramatizuok. Aš tavęs nesu tikrinus ir niekaip kitaip negalėjau sužinoti tokių duomenų tbh ;D Ir tuo labiau, patikros metu žiūrima yra į failus, datas ir pan, nes kas yra tikrinama? Cheatai ir panašūs dalykai, o kam įdomus esi pats tu? Tavo pavardė ir pnš? Niekam.
 17. Taisyklės, kurios buvo ir visada bus. Esi pakankamai protingas žaidėjas, daug išmanai, visad stengiesi įrodyti savo tiesą įvairiausiais būdas bei sumanumu ir patirtimi, bet šitiek laiko žaidžiant mc tiesiog nežinai elementarių cheat patikros taisyklių? Jog pvz įrodymai neturi būti apkarpyti? WTF. Net ir čia forume yra parašytos taisyklės, jog visi įrodymai turi būti originalūs be apkarpymų ir redagavimų. Nesitikėjau iš tavęs tokio dalyko.
 18. Well well well, na štai ir vėl. Visu pirma noriu pasakyti, jog MrSonnet darė patikrą dėl to, jog turi daugiausia patirties tame, dėl domėjimosi ir t.t. Todėl prireikus pagalbos kreipiuosi į jį, nes pasitikiu darbu. Taip pat darant patikras vis tiek galioja tam tikros taisyklės, pvz foto apkarpymas, photoshopas, laikas ir t.t. O patikra buvo daryta dėl žaidėjų nusiskundimų. Visi kiti dalykai bus pateikti vėliau.
 19. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Prašome anketą užpildyti tvarkingai ir rimtai žiūrėti į šį reikalą, nes šis pavyzdys yra pasityčiojimas, o ne anketa.
 20. Kiyomi_

  Negalima reso kurtis mažiau nei 5 block nuo kito res.
 21. Kiyomi_

  Paleido serverį, atėjo žaidėjas, susikūrė res ir dabar nežaidžia kurį laiką. Kas dabar kaltas, kad jūs besitęsdami savo teritoriją aptikot kito žaidėjo res? Prie ko čia piktybinis res kurimas? Gal tam žaidėjui pc sugedo ir pan, o jis grįš po kelių sav. Dabar turim trinti res? O kai jis grįš ką pasakysim? Trukdė kažkokiem vaikam? Galit mažiau skųstis ir resus kurtis į kitą pusę ar išvis kurtis juos kitur.
 22. Pildykite pagal anketos formą.
 23. Kiyomi_

  tai kodėl žmogui patarinėji jei nk nežinai, lol
 24. Kiyomi_

  Up
 25. Kiyomi_

  Tik dar pabrėžiu tą faktą, jog mob yra sumažinti dabar serveryje tai nei su pigman nei su golemais nieko nepasikelsi taip greit kaip anksčiau. Įtariu reikės viso wipe skillams pasikelti
×
×
 • Create New...