Jump to content

Kiyomi_

Moderators
 • Turinio skaičius

  270
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  33

Everything posted by Kiyomi_

 1. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Anketoje yra klaidų situacijose.
 2. Kiyomi_

  Kokio pvp tipo norėtumėte serveryje?
 3. Kiyomi_

  Pritariu dėl pasiūlymo, tačiau pridedu, jog reikės surašyti taisykles, kurias pažeidus žaidėjas privalės būti nubaustas. Pvz, negalima daryti claim ir reso toje pačioje vietoje, taip pat piktybiškai kurti claim prie pat kitų žaidėjų res ir t.t. Žinoma, forume pateikti informaciją plačiai kas gi yra fc karai, kaip tai veikia, kokia nauda, įdomumas ir kaip aplamai reikia naudoti claim.
 4. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Anketoje yra klaidų.
 5. Kiyomi_

  Tai gal dar 1.8 pvp padaryt?
 6. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Gerai pažįstamas veikėjas, tačiau dideliu trūkumu suvokime. Tokio žaidėjo negaliu priimti į komandą.
 7. Kiyomi_

  ❌Atmesta.
 8. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Anketa nėra užpildyta tinkamai. Sėkmės kitą kartą.
 9. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Netinkamas elgesys serveryje.
 10. Kiyomi_

  Priimta bandomajam laikotarpiui.
 11. Kiyomi_

  Tema rakinama. Žaidėjas jau kuris laikas nebedirba pareigose.
 12. Kiyomi_

 13. Kiyomi_

  Mes pradedam? Kai pamatei kiek mus užknisai ir daėdei tai MES PRADEDAM? Tu nori pasakyti, kad atėjai į serverį ir mes iš niekur nieko prisikabinom? Pamiršai tą vietą, kai reikalavai iš visų dėmesio? Darei neąmones? Pradėjai stumti? Žeminti? Trapinti? Negaudamas mano dėmesio mane įžeidinėjai ir skundei su FAKE SS? Paaiškink tu man būtent su kokiu elgesiu tu atsiradai šioje situacijoje kai didžioji dalis serverio tiesiog pavargo nuo tavo nesąmonių ir tiesiog nusisuko? Mes visi pavargom. Aš tikrai stengiausi suprasti tave ir padėti kai reikia, bet tuomet kai dėl to kad nesutikau tau padėti kvailoje situacijoje tu palinkėjai mirties... Nu sorry, čia yra gana. Visi šie SS yra sukaupti ir yra pakankami įrodymai, jog esi toksiškas asmuo serveryje ir kenki aplink esantiems. O dabar gal pabūk nors minutę normalus ir pripažink kad prisidirbai? Kai prigavom tave tai va pradėjai maivytis, kad čia MES lendam. O esmė,kad mes nieko nerašom kol tu nepradedi.
 14. Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ ir visi kiti serverio žaidėjai, kurie kenčia nuo Mindoz Pažeidėjo nick: Mindoz Kuo nusikalto?: Ši persona jau antrąjį wipe iš eilės elgiasi nederamai serveryje, masyviai įžeidinėja absoliučiai visus (nepaisant ir administracijos), nurodinėja, keikiasi, pykstasi, pažeidinėja tasykles, visus erzina bei užknisa. Įrodymai (būtina foto/video): https://didmiestis.com/banai/history.php?uuid=af9efff9939034059ecdfb70d2fdb731&from=ban
 15. Kiyomi_

  Kodėl nepakvietei į draugus? Aš laukiau. Daugiau nei 5 minutes.
 16. Kiyomi_

  Apie kokį block kalbam? SS daryatas 19:35 o tavo 19:39. Tai nelabai supratau.
 17. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Apkarpyti screenshotai nesiskaito. ChatMod pateikė savo įrodymus.
 18. Kiyomi_

  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Paįvairinti rankup gaunamus daiktusiš /kit (mobegg ir pan). Kuo ši idėja naudinga?: Senbūviai jau skundžiasi, kad serveryje yra tas pats per tą patį. Todėl būtų puiku pakeisti ar pridėti tam tikrus /kit. Taip pat neperkant paslaugų žaidėjams pakankamai sunku kažką geresnio gauti.
 19. Kiyomi_

  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: ARBA pridėti naujų rankupų ARBA norint pasikelti rankup reiktų turėti ne tik tam tikrą pinigų suma, bet pvz ir kokį mcmmo pasiekimą. Kuo ši idėja naudinga?: Tai apsunkintų mcmmo kėlimasį. Pvz norint pasikelti pirmą rankup reikia turėti 5000e ir kaip pavyzdys 250 mining lvl. Sekančiam rankup 15 000e ir 500 mining lvl, poto 20 000e ir 250 lvl swords ir t.t. Žaidėjams būtų ilgiau išlaikyti įdomumą žaidime ir reiktų dėl rankup labiau pasistengti.
 20. Kiyomi_

  Priimta bandomajam laikotarpiui.
 21. Kiyomi_

  ❌Atmesta, dėl nusižengimų šį wipe.
 22. Kiyomi_

  Pildykite pagal anketos formą.
 23. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Per mažai info pateikiama apie užtildymus.
 24. Kiyomi_

  Pildyk pagal anketos formą.
 25. Kiyomi_

  Up
×
×
 • Create New...