Jump to content

Kiyomi_

Moderators
 • Turinio skaičius

  163
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  21

Everything posted by Kiyomi_

 1. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Užblokuotas žaidėjas nusipirko unban.
 2. Kiyomi_

  Dėl piktnaudžiavimo /marry tp komanda (ačiū Duncei/Dream) ji yra išjungta 🙂
 3. Kiyomi_

  PALAIKOME LIETUVOS ŪKININKUS! PROTESTUOKIME! 😡
 4. Kiyomi_

  Pildyk pagal anketos formą.
 5. Kiyomi_

  Ban

  Pildykite pagal anketos formą.
 6. Kiyomi_

  ❌Atmesta. Prastas aktyvumas serveryje.
 7. Kiyomi_

  CM

  ❌Atmesta. Esate per jaunas šioms pareigoms.
 8. Kiyomi_

  Įdedu ss kaip įtartinai kasinėjies. Btw ChatMod LilChiko sakė, jog sukeli įtarimų ir tave reikia stebėti, nes per daug greitai randi spawnerius. Gali išsikalinėti kiek nori, tema baigta
 9. Kiyomi_

  Na tai viskas aišku, visi kalti tik ne tu. Vienintėlis prižiūrėtojas serveryje ir tai buvo offline tai nežinau su kuo tu čia mininais, gal su savo įsivaizduojamu geriausiu draugu.
 10. Kiyomi_

  Pradėkime nuo to, jog žaidėjas B100 turi alt _Dark_, kuris gavo ban už hackų naudojimą ir apkaltino dėl šito savo brolį (net neaiškus ar jis tikrai turi tokį, na bet nesvarbu). Įtarimus sukėlė šio žaidėjo labai greit surandami spawneriai ir vis prašinėjimas juos iškirsti, pabrėžiu, jog jo alt _Dark_ prieš gaunant ban už automob turėjo didelę karvių automatinę fermą (įdomu iš kur pas žaidėją kuris yra naujokas yra tiek spawnerių?). Toliau, patikros metu žaidėjas B100 nebuvo ignoruojamas, prašiau siųsti nuotraukas ir sakiau, kad pokalbio nereikia. Jis teigė, jog jam stringa intikas, o man patikrinus tai per TAB rodė gražiausius žalius 22 skaičiukus. Na 22 tikriausiai tikrai labai prastas ping, visgi ne 1. Na ir aišku, jis patikros metu dar net nieko neatsiuntęs atsijungė, o kaip visi normalūs žmonės žino... Atsijungi - BAN.
 11. Serveris buvo užstrigęs.
 12. Kiyomi_

  Atmesta. Pildykite pagal anketos formą.
 13. Nick žaidime: Kiyomiii_ Aprašykite bug'ą: /warp op perkant enchanted knygas, pinigai yra nuskaitomi, bet gaunama paprasta užburta knyga. Nuotraukos/video:
 14. Kiyomi_

  Bug

  Serveris išjungtas, nes vyksta wipe darbai...
 15. Žaidėjo bausmes laikas jau praėjo.
 16. Kiyomi_

  Draudžiama pirkti/parduoti bet kokias paslaugas už serverio pinigus, daiktus (VIP ir t.t. – IP-Ban + Ban + Konfiskavimas)
 17. Aš aiškiai atsakiau, jei nesupranti gali antrą kartą paskaityti. Prašyčiau man proto neknisti ir bereikalo nekomentuoti, nes į temą viskas jau atsakyta ir tereik sulaukti Tomo sprendimo. Jei tau trūksta proto, kad tą suvoktum tai prašom - jau paaiškinau kaip veikia viskas šiame skunde. Ah ir taip, prie ko čia tu? Ir kodėl visiškai be pagrindo kišieisi ne į savo reikalus ir užkiši forumo temą bereikalingais komentarais? Giega pats gali atsakyti, nereik jam auklės.
 18. Faktas, kad tai yra žaidimą palengvinanti programa, kurią radome pas tave tarp minecraft failų. Negalima tokių nei naudot nei turėti. O patikra buvo atliekama dėl anticheato reakcijų į tave PvP metu. Daugiau nebeturiu ką pridurti.
 19. Kiyomi_

  Tikriausiai tėvai tavęs nemokė gražiai elgtis gyvenime. Nei normalaus nick nei pagarbos kitiems... Ir gal tu blondinės nematęs? 🙂
 20. Kiyomi_

  Minecraft žaidime ir serveriuose negalima naudoti nei Ū nei Š nicke. Taip pat kurioje vietoje būtų galima suprasti jog tavo nicke M5 suka ratus jei parašyta M5SUKA. Jeigu būtum parašęs Jonas_Suka_Ratus tai viskas aišku. Daug geresnis nick, galėsi su tokiu nuo šiol ir žaisti.
 21. Kiyomi_

  Eilinė situacija, žaidėjas naudojo nick kuriame yra keiksmažodis. Kaip žinoma nick'ai kurie yra keiksmažodžiai ar juose yra keiksmažodžių nėra leistini serveryje. Taip pat, teigta "M5 Suka ratus" tai nežinau.. Eilinis vartymasis iš situacijos.
 22. Kiyomi_

  Pildyk pagal anketos formą.
 23. Kiyomi_

  Atmesta. Neseniai esate baustas ban'u.
 24. Kiyomi_

  Priimta bandomajam laikotarpiui.
×
×
 • Create New...