Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2021.09.21 in all areas

 1. 1 point
  niekam neaktualu.
 2. 1 point
  ❌Atmesta. Prašome anketą užpildyti tvarkingai ir rimtai žiūrėti į šį reikalą, nes šis pavyzdys yra pasityčiojimas, o ne anketa.
 3. 1 point
  Paleido serverį, atėjo žaidėjas, susikūrė res ir dabar nežaidžia kurį laiką. Kas dabar kaltas, kad jūs besitęsdami savo teritoriją aptikot kito žaidėjo res? Prie ko čia piktybinis res kurimas? Gal tam žaidėjui pc sugedo ir pan, o jis grįš po kelių sav. Dabar turim trinti res? O kai jis grįš ką pasakysim? Trukdė kažkokiem vaikam? Galit mažiau skųstis ir resus kurtis į kitą pusę ar išvis kurtis juos kitur.
 4. 1 point
  Serverio S.Chat Moderatoriai: - (0/3) Serverio Chat Moderatoriai: Biyun (0/3) LilChiko (0/3) Sausainis Pašalintas dėl neaktyvumo. Qudalo (3/3) pašalintas. MrSonnet (išėjo iš pareigų) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
 5. 1 point
  Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymąsi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai: BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Anketa: 1. Jūsų nick žaidime: 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 4 .Trumpai papasakokite apie save?: 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:
×
×
 • Create New...