Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2020.10.21 in all areas

 1. 3 points
  Sveiki, žaidėjai! Artėja šventės, tad nusprendėme palepinti dovanomis jus! Gruodžio 24d. naktį bus „Kalėdų ryto“ dovanų dalybos. Jose dalyvauti galės kiekvienas norintis žaidėjas, tiesiog reikės registruotis. Dovanų neatskleidžiame, kad liktų intriga. Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynią. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 4. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki Gruodžio 23d! Visiems žaidėjams norime palinkėti gerų ateinančių Šv. Kalėdų ir naujųjų metų. Tegul tarp visų būna šventinė nuotaika. Nesipykime, būkime vieni kitiems draugiški, paslaugūs. Tiek su šeimos nariais, tiek su projekto žaidėjais! -MC.DIDMIESTIS.COM ADMINISTRACIJA
 2. 3 points
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Res/Ploto pavadinimas: /plot visit Kiyomiii_ 2 (bus dešinėje pusėje) Statinio foto:
 3. 3 points
  Jūsų nick žaidime: ArnasWP Res/Ploto pavadinimas: /plot visit ArnasWP 4 Statinio foto:
 4. 3 points
  Serverio S.Chat Moderatoriai: - (0/3) Serverio Chat Moderatoriai: Biyun (0/3) LilChiko (0/3) Sausainis Pašalintas dėl neaktyvumo. Qudalo (3/3) pašalintas. MrSonnet (išėjo iš pareigų) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
 5. 2 points
  Protestuoju prieš javų kainų mažinimą! - .- kur db visą šieną dėt, nebegelbės jis fermerių...
 6. 2 points
  Tenka įmest tik nuoroda. https://youtu.be/1AWyo9om8Nc
 7. 2 points
  Žaidėjas įspėjamas (1/2). Pasikartojus bus baninamas visam laikui.
 8. 2 points
  1. Jūsų nick žaidime:Dunce 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: turiu tik 1985xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Dabar man 15 4 .Trumpai papasakokite apie save?: esu jaunuolis kuris mokosi padedu kartais serverio zaidejams 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: noreciau padeti chatui nes tikrai kai buna rytas ir nebuna chat modu as prisijunges bunu ir kiti spamina tai reikia isvalyti chata
 9. 2 points
  Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas. Taip pat, matosi, jog bandyta kažką nuslėpti patikra prasidėjo 14:27 o failai redaguoti 14:30. Taip pat įtariamasis bando apeiti prašymą ir siunčia ne pilnus SS.
 10. 2 points
  PvP arenos konkurso REZULTATAI! 1 vieta. 25 balsai Kiyomiii_ (arena dešinėje pusėje) 22 balsai Kiyomiii_ 14 balsų ArnasWP 12 balsų MrSonnt 11 balsų eurostep_ 8 balsai suw__ 6 balsai grenader819 4 balsai Minuszeiichen 3 balsai FivFivl338
 11. 2 points
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Res/Ploto pavadinimas: /plot visit MrSonnet Statinio foto:
 12. 2 points
  Ne nu nejuokink, ziurek kur pats ziuri, net i zaideja tu neziuri o vstk hitini apie ka kalba. Idomiai cia jei ir nenaudojai (nors naudojai) tai su tokiu aim tikrai nelaimetum.
 13. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Manau, kad reikia išjungti visus mcmmo ant pvp, padaryti kaip su unarmed. Keltis galima, bet veikia tik ant mobų, bet per pvp ne. Būtų įtraukti: unarmed, swords, axes. Kuo ši idėja naudinga?: Tuomet nebūtų oneshotinamų naujokų, žaidėjai pvp metu bus lygesnių galių, mažiau vaikų ašarų dėl nelygybės ir prarastų daiktų.
 14. 1 point
  niekam neaktualu.
 15. 1 point
  ❌Atmesta. Prašome anketą užpildyti tvarkingai ir rimtai žiūrėti į šį reikalą, nes šis pavyzdys yra pasityčiojimas, o ne anketa.
 16. 1 point
  Paleido serverį, atėjo žaidėjas, susikūrė res ir dabar nežaidžia kurį laiką. Kas dabar kaltas, kad jūs besitęsdami savo teritoriją aptikot kito žaidėjo res? Prie ko čia piktybinis res kurimas? Gal tam žaidėjui pc sugedo ir pan, o jis grįš po kelių sav. Dabar turim trinti res? O kai jis grįš ką pasakysim? Trukdė kažkokiem vaikam? Galit mažiau skųstis ir resus kurtis į kitą pusę ar išvis kurtis juos kitur.
 17. 1 point
  Jūsų nick žaidime: LilChiko Jūsų idėja: Taigi, manau visi žino, kad serverio administracijos nariai dirba savanoriškai serveryje jo labui ir gerovei. Tikrai nemanau, kad protinga prašyti algos, tam tikros pinigų sumos. Todėl mano idėja yra sumažinti administracijos nariams paslaugų kainas, tam tikrą procentą. Pvz 40% ir pan. Kuo ši idėja naudinga?: Naudinga tuo, kad didžioji dalis administracijos paslaugas perka kiekvieną mėnesį, bet dirba už dyką, todėl manau, kad administracijos nariai nusipelno šiokios tokios premijos.
 18. 1 point
  Dėl paprasto pvp neįdomu lošt, kapojies ir kapojies, galų gale pralaimi kažkuriam naujokui kuris aura pasijungęs ir kuriam davė "draugelka"(idk į mangutį panašu) maxed itemus. Dabar yra įdomumas grindint lvl, pasikeli viską ir eini kapotis. Jeigu imt combat skillus lauk, tai tuomet viską lauk mest, kam čia visko reikia kai bus like tik Gathering skill'ai.
 19. 1 point
  Alright visad gali matyt prieš kokį priešininką eini pvp su komanda /inspect žaidėjas Jeigu pradedi kalba apie combat mcmmo skillus galima apžiūrėti ir visus likusius, visur nelygybė bus su naujais žaidėjais, ar ten bus Mining skillas kur veteranas gaus 3x iškasenas, kur paprastas gaus 1. O ką kalbėt apie herbalism kai būna pridarytos faction tipo pinigų fermos. Visų likusių skillų apart gathering skillų ir combat skillų, nelabai ir yra apie ką kalbėt, nes jų niekas nenaudoja. Mano nuomonė yra PRIEŠ, nežinau ką dauguma gali pasakyti dėl šitos temos, nes neteisybė visad bus. Pagal mane lai naujokai su starting gear'u nešoką prieš veteranus pvp.
 20. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime:Dream 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:930 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:15 bet Rugpjūčio 1 bus 16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu jaunuolis kuris buna prie kompiuterio tam tikra laika 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Budamas online serveryje nakti atsiranda žaideju kurie floodina chata ir keikiasi ir nusižengia taisyklems Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Bus žaidejui duodami ispejimai 1/3 surinkus 3/3 ispejimus bus gaunamas mute 10min po mute jei keiks žaideja kuri keikė pirmai mute laikas didės 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Taip pat bus duodami ispejimai 1/3 surinkus 3/3 bus duodamas mute 10min jeigu po mute jis vistiek keiksis bus duodamas mute 20min 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Ispejimai 1/3 tol kol surinks 3/3 but duodamas mute 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Bus duodamas mute be jokiu ispejimu 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Parašysiu kad kreiptusi į Administracija arba savininka 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Žaidejas gali pateikti melagingą skundą ir Chat Mod turetu įrodyti kad nebuvo duotas 'Free Mute'
 21. 1 point
 22. 1 point
  Neziau ar jums atsidarys ?
 23. 1 point
  Gerai, tu įrodyk, kad tave disconectino:)
 24. 1 point
  Patvirtinu Kiyomiii_ žodžius. Prašiau, kad pastebėtų B100, nes aš nespėju normaliai pasikasinėti, o jis jau atsiduria prie spawner'ių, tiesiog juos labai lengvai ir greitai rasdavo. Neturiu screenshot'o, bet viskas prasidėjo nuo to, jog jis kasė tunelį iki manęs ir rado spawnerį kurio aš net nepastebėjau, todėl pradėjau įtarinėti.
 25. 1 point
 26. 1 point
  Gal galit kažkas pasakyt kaip galima prisijunkt nes man rodo vyksta serverio wipe prašau padėkit prašau🙏🙏🙏🙏
 27. 1 point
  trečias punktas už save pasisako :DDDDDD
 28. 1 point
  Jūsų nick žaidime:Kiyomi_ Res/Ploto pavadinimas:/res tp Kiyomi_ ir /res tp a1 Trumpai papasakokite apie statinį?: Žaidžiant minecraft'ą visuomet žavėjausi tyromis spalvomis, paprastumu, todėl nusprendžiau statant naudoti kuo paprastesnius resursus. Šis resas turi dvi puses: apačioje matome didžiulį urvą, kuriame galima padoriai ir patogiai gyventi, o viršuje dirbami laukai, malūnas, kviečiai, tiesiog gamta. Tai yra įrodymas, kad galima statyti gražius dalykus nenaudojant naujų, modernių blokų. Taip pat, ūkį stačiau nes gerbiu Lietuvos ūkininkus! Statinio foto:
 29. 1 point
  Aš aiškiai atsakiau, jei nesupranti gali antrą kartą paskaityti. Prašyčiau man proto neknisti ir bereikalo nekomentuoti, nes į temą viskas jau atsakyta ir tereik sulaukti Tomo sprendimo. Jei tau trūksta proto, kad tą suvoktum tai prašom - jau paaiškinau kaip veikia viskas šiame skunde. Ah ir taip, prie ko čia tu? Ir kodėl visiškai be pagrindo kišieisi ne į savo reikalus ir užkiši forumo temą bereikalingais komentarais? Giega pats gali atsakyti, nereik jam auklės.
 30. 1 point
  Tas pats atsakymas galioja ir tau. Įkėliau įrodymą, jog ateini nesąmonių daryti į serverį, o ne žaisti. Nesuprantu kam tu rašai tuščius skundus, nekelk intrigų, kur jų nereikia. Sėkmės mokantis bendrauti su žmonėmis.
 31. 1 point
  Tema ne pagal šablona pizdink nahuij ATMESTA.
 32. 1 point
  Priimtas bandomajam laikotarpiui.
 33. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime:eedvinas 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1864 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu serverio įspėjimų rekordininkas! Net 4 puslapiai! 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Labai noriu padėti MrSonetukui palaikyti tvarką. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosiu įspėjimą, trečią kartą mutinsiu! 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Duosiu įspėjimą. Trečią kartą mute! 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Užmutinčiau už massflood. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mutinčiau už nepagarba admin, 60min laikotarpiui. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Sakyčiau susisiekti su tomasitu. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Jog nekiltu nesusipratimu įrodant, jo kaltę.
 34. 1 point
  Temos autorius gauna (1/2) forumo įspėjimą už tokius pateiktus įrodymus kuriuose matoma įžeidžiančios detalės.
 35. 1 point
  Aš atsakiau į tai kas buvo svarbu. Pvz ką tu čia nusišnekėjai, kur pateikei neteisingą info ir panašiai. Ir pateikiau savo įrodymus, nes tokia yra tvarka, aš argumentuoju savo sakinius. Sakyčiau tu pilstai iš tuščio į kiaurą su kažkokiais tuščiais faktais. Kiekvienas toks "tiesos ieškotojas" taip ir daro, pripila bet kokių dalykų ir tada jau kniskis ir ieškok kas yra svarbu ir kas ne, kur melas kur tiesa. Rašai, iš tavęs buvo tyčiojamasi. Bet nebuvai įžeidinėjamas ir visaip išvadinamas, serveryje esantys žaidėjai PAŠIEPĖ tavo baisią rašybą, visiškai sumaltas raides, nes tai tikrai juokingai atrodo. O kaip tavo manymu aš uždrausiu žmonėm rašyti tiesiog pastebėjimus? Mutinsiu už tai, kad jie sako "hey tu nemoki rašyt" arba "omg kiek tu klaidų darai". Dabar šiame papeikime tu įžeidinėji mane vadindama "graudžia".
 36. 1 point
  Labai gražiai parašytas tekstas, tačiau jame yra pilna klaidų. Kurioje vietoje aš savivaliauju savo pareigomis? Tu nebuvai užtildytas ir užbanintas, tik pasirinkai įspėjimų už taisyklių pažeidimus (keiksmažodžius). Taip pat ne tu vienas gauni įspėjimus serveryje, tai nesijausk pasaulio bamba. "ne pirma diena matau kaip ji naglai įžeidinėja žmones", Jeigu toks dalykas būtų realus tai tikrai jau seniai būčiau gavus skundą. "slaptai stebi, kad galėtų užban'inti už betkokia pažeistą taisyklę" Komandos /vanish ir yra skirtos tam, kad stebėti žaidėją ir jį pagauni besukčiaujant, pvz xray ir panašiai. Tai nesuprantu, tau netinka legalus cheaterių gaudymo būdas? Man reikia ateiti pas jį tpa ir žiūrėti kaip kasinėjasi? Manau žaidėjas iškart apsimestų nieko blogo nedarantis 🙂 "nors ir taip mano rašybos žinios už visus dalyvavusiuose "pokalby" yra daug geresnės" Prieštarauju, įrodymus pateiksiu apačioje. "ką jie čia bandė įrodinėti, dėl ko buvo pradėtas spam'inti chat'as" Dėja nebuvo. Chatas buvo kaip įprasta tiesiog aktyvus. "dėl ko pati Kiyomi iš manęs tyčiojasi ir dėl ko tik aš lieku kaltas? Nes paklausiau kas turi parduoti slime?! Juokinga." Nesityčiojau, pakomentavau tavo rašybą ir pataisiau klaidas. Kurioj vietoje likai kaltas? Niekas čia nieko nekaltino tik tu dabar bandai iš musės padaryti dramblį. Gavai įspėjimus už taisyklių pažeidimus, angliški įžeidinėjimai irgi skaitosi. Negerbi nei savęs nei kitų, nei manęs. Kaip pats gali nusipelnyti pagarbos, o pačiame video tai matosi.
 37. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Qudalo Pažeidėjo nick: Blenfys Kuo nusikalto?: Naudoja killaura pvp arenoje. Įrodymai (būtina foto/video): Įmetu ir youtube link, ir patį video 2021-01-21 12-32-48.mkv
 38. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Sugalvoti kokią bausmę dėl skinų, kurie yra nešvankūs, kur matosi lytiniai organai ar įvairūs pavadinimai, kurių neturėtų matyt vaikai. Kuo ši idėja naudinga?: Minecraft yra žaidimas, kuriame renkasi vaikai, todėl jie neturėtų matyti tokių nesąmoningų skinų su lytiniais organais ar užrašais po*nhub. Sugalvojus tam tikrą bausmę dėl tokių skin nešiojimo išvengtume vaikų traumavimo.
 39. 1 point
  Jeigu ende yra įjungtas lovų sprogimas tai kur problema? Kaip ir netheryje? Tuo labiau kurioj vietoj čia trap? Nematau SS jog rašytų kažkokią apgaulingą žinutę. Fake nusiskundimas kažkoks.
 40. 1 point
  Jūsų nick žaidime: N1TO Res/Ploto pavadinimas: /res tp 7894 Trumpai papasakokite apie statinį ?: Modernus namas 🙃 Statinio foto:
 41. 1 point
  Mes lygūs žaidėjai, bet jei save žemini, okey. Gero vakaro
 42. 1 point
  Nu va ir pats vaikais vadina, o aš kalta 😕
 43. 1 point
  ❌Atmesta. Pildyk pagal anketos formą.
 44. 1 point
 45. 1 point
  Įrodymai pateikti.
 46. 1 point
  Čia iš vienos pusės, tavo playerio vaizdas
 47. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime: N0D1 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2811 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu paprastas žaidėjas kuris mėgsta PvP. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes pabodo kai nėra Kiyomi serveryję matyt kaip vaikai keikiasi. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: paprašysiu kad neižeidinėtu jeigu neklausys, Įspėsiu žaidėja 1/3 2/3 3/3 ir užtildysiu 10-30min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Įspėsiu žodžiu, kad baigtu keiktis, jeigu neatkreips dėmesio į įspėjimus, įspėsiu 1/3 2/3 3/3 ir užtyldisiu 10-30min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: paprašysiu kad baigtu spammint/floodint chato, jeigu neklausys įspėsiu 1/3 2/3 3/3 ir užtildysiu 10-30min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: duosiu iškarto 60min/1val mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: paprašyčiau kad kreiptusi į kažką aukštesnios pozicijos asmenį iš administracijos kaip "tomasita" projekto savininka per "Discord". 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: jeigu žaidėjas skūstusi administracijai dėl "free mute", kad galėčiau pateikti įrodymus.
 48. 1 point
  Na ką gi, kadangi yra sukurta Prisistatymų skiltis - reikia ja ir pasinaudoti!. Pradėsiu pirmas, gal ir kiti prisijungs! Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Mano slapyvardis žaidime yra LithuanianVodka. Koks jūsų vardas? Deividas. Kiek jums metų? Man yra 17 metų. Kokiame mieste gyvenate? Na, miesto atskleisti kaip ir nelabai norėčiau, na nebent jau kažkas labai norės sužinoti apie mane 😁😁 Kokie yra jūsų pomėgiai? Pomėgiai yra manau labai panašūs kaip ir daugelio minecraft'erių - Sportas, Žaidimai, Miegas. Repeat. Ar turite brolių ar sesių? Turiu ir brolį ir sesę, esu jauniausiasis šeimoje. Ar turite kokį nors augintinį? Keista būtų, jeigu kuris nors žmogus jų neturėtų. Turiu augintinį - kalę, vardu Naida. Nenusimanau aš tų šunų veislių - kažkoks didelis rudas su juodu, žinau tiksliai, kad vokiečių kilmės šuo. Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Žuvys. 🐟 Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Siaubo, Komedijos, Dokumentiniai. Mielai kurį kartą pa'stream'insiu discord'e, jeigu kažkas norės atsipūsti nuo sunkių dienų vakarais! 😎 Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Žinoma, jog - Krepšinis. Traukia tuom, jog turiu ūgio pranašumą 😎, mano amžiui toks ūgis yra per didelis, tad krepšinyje tuom ir naudojuosi, todėl ten man ir sekasi 😋 Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? CS:GO pastovus, na, o kitų yra daug. Šiaip žaidžiu pačius naujausius žaidimėlius. Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas, ramus, konkretus, sąžiningas, skeptiškas. Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Na, šiuo metu - neturiu. Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Pagrindinis tikslas yra - gyventi, kas be ko 😅, iš tiesų tai - pasiekti norimos profesijos. Kalbant apie būtent žaidimus, konkrečiau - minecraft yra toks, jog noriu pasiekti aukštumas administracijoje, užmotyvuoti projekte žaidžiančius kitus žaidėjus, kurie galbūt nedrįsta siekti tų pačių tikslų, jiems įrodyti - jog viskas yra galima, tik reikia noro ir pastangų! Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Esu naujabūvis, bet su laiku tapsiu vietinis, turbūt net nepajusit kaip tapsiu savu, galbūt ateityje netgi ir senbuviu. Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Kaip ir minėjau, pasiekti aukštumas, padėti serveriui kiek įmanoma daugiau, motyvuoti žaidėjus, bei suburti puikią administracijos komandą (jeigu tai bus įmanoma.). Jūsų nuotrauka: Na, jos tikrai čia nereikės. Išvaizda nėra svarbi. 🤗 Tokią smalsų prisistatymėlį pateikiau, manau buvo jums malonu skaityti, nes - man buvo malonu rašyti!
 49. 1 point
  Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymąsi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai: BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Anketa: 1. Jūsų nick žaidime: 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 4 .Trumpai papasakokite apie save?: 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:
 50. 0 points
  Jūsų main ACC buvo užblokuotas dėl reklamos. Cmodams taip elgtis nedera.
×
×
 • Create New...