Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2021.12.17 in Pranešimai

 1. 4 points
  "Selena" parašė "K", po jos parašymo, Kiyomi mane užtildė, tai ta prasme ta pačia sekunde?(visgi pati pateikei įrodymus) Eh bet aišku jog dabar šmeiži dėl įvairiausių dalykų ne tik mane bet ir Kiyomi. Turi ką nors parašyk rašyk su tema susije, o ne dėl kažko kitko, nuoskaudas gali lieti man į discorde, nors ir tokiu atveju, aš tave geriausiu atveju pasiūsiu ir užblokuosiu, arba ignoruosiu. Vsio laisva.
 2. 3 points
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Administratoriaus nick: eedvinas Kuo nusikalto?: mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams. Įrodymai (būtina foto/video): Visi pastebėjot kaip arogantiškai pradėjo elgtis eedvinas ir nesamonęs daryt serverį. Kadangi atsiminė jog nebemoka statyt, nusprendė chatmod darbus atlikt, kas juokinga, nes net nežino kaip tinkamai chatmodint, neskaitant to, daro neigiama įtaka vaikam, vien dėl to jog užšautų per juos kokį nors bazara ant manęs, pastebėsit nes bus pateikti įrodymai žemiau. Ir su kuo jis tuo laiku šnekėjo? Patikrinkim dc logus kur Vaidotas man parūpino. Nors ne, gal sutapimas kad barbe iš lempos užsišoko ir tai priėmė asmeniškai kad su juo nepasisveikinau gal, nežinau, ai nors pala, jis rašė jog prie „mūsų" lendu, tai čia visa graži grupelė, ypač kai dėl mano asmeninės informacijos žino edvinas ir lilchiko, tai nenustebęs jog ir randomai serverio dabar jau žino. Nors ne, gal sutapimas, paimkim kitą situacija kuri nutiko tą pačią dieną. Barbe pradėjo užgauliot serverio žaidėjus, ponaitis self-made cmod edvinas nedarė nieko kartu su esamu cmodu abaliuku Nors ne, turbūt edvinas irgi sakys jog nešnekėjo discorde su barbe ir nedarė jokios neigiamos įtakos jam. Paimam dabar jo užtildymus lempinius. Man juokinga kai už tą patį dalyką užtildei dvigubai žaidėja ir visiškai neįdomu tau buvo, nors visi kiti irgi keikėsi serverį https://imgur.com/a/7uFBSs1 Neskaitant to, tildo už "Nesi cmod" dude tu irgi nesi cmod, bet užtildai žaidėjus valandai jei jie parašo 1/3 2/3 ir tt. Realiai skaudu matyt kaip valdžia, galia ir netinkama kompanija paveikė šitą administracijos narį. Kol nebuvo gavęs op'o, tol normaliai bendravo su žaidėjais, neišsidirbinėdavo, nesamonių nedarydavo, tikiuos šitas skundas bent kiek atves tave edvinai į protą nes elgies tikrai prastai, ir darai prasta reputacija visiems likusiems administratoriams.
 3. 3 points
  Here ya go, taip norėjai, turėkis, taip myli dėmesio centrą, kad jei neatrašo žmogus, jau jį dalbajobu išvadini:DD Oh, ir buvai nekalbintas, bet kažkaip vistiek prisikabinai prie manęs, todėl pritarsiu Edviui, susirask gyvenimą sonnetukai, užteks tų dramų, kurias visad sukeli.
 4. 3 points
  Man kas labiausiai keista pastaruoju metu, kaip jus įlinde į ta minecrafta ir screeninat mano kiekviena žodi, kad tik įkast man. Vakar barbe pats viska rašė apie tave, kai tu prie mūsų išoro pradėjai prisikibti, jis abaliuko paklausė, ka abaliukas sonetui padare, kad nesamones rašyt pradėjo, bet deja mes jam nieko nepadarėm ir tai tiesiog yra vienas iš jo hobiu - prisikibti prie žaidėju, o kad tave ten visaip vadino bedarbiu ir pns, aš jam nieko nesakiau, jis mum pats sakė, kai jus kalbėjot kažkokiam pokalbi jis irgi buvo ir tu pats sakei, kodėl tavęs niekas į darba nepriema, todėl jis rašė apie bedarbinguma tavo, o dėl tavo "asmenines informacijos", nesijaudink žinau ribas, neleakinu taves kaip ir kiyomi manes. O, kad visi buvome pokalbį aš, chlenixas, abaliukas, ir barbe, aš jam sakiau apsiramint, bet neklausė, ir kodėl nemutinau paklausi, dėl to, kad jūs sulinde šiknas į ekranus ir screeninat už kiekviena mute, ar žodi. Sakai, kad nesu chatmodas, bet tai, kad daugiau niekas ir nemutina juos, tai ar geriau man žiūrėti ir sakyti, "ai aš builderis ateis cmodas sutvarkys", ar tiesiog panaudoti savo privilegija tinkamai. Mano mutinimai yra nepatys geriausi, kaip sakai aš nesu chatmodas, bet bandau kažkiek pagelbeti jiems, kartais susimaišau kiek laiko dėti, bet bent kažka darau. Tu sakai tau skaudu matyti valdžia, kaip galia ir netinkama kompanija mane paveikė, žinok man irgi skaudu matyti, kaip jus provokuojat naujus atėjusius žaidėjus, buvo įvykis, kaip tu paklausei naujo žaidėjo, kokiuose servuose jis žaidžia, jis parašė ir gavo bana, hmm, negerai nu bet vistiek negalima reklamuot viskas ok tada, bet kai jis atėjo i discorda ir rašė, kad tu jo klausei kokiuose servuose jis žaidžia, tu su kiyomi sakėt, kad jus tokiu dalyku neprašėt ir tegul atsiunčia įrodymus, deja kaip visad, nemanau, kad daug kas žiūri į mc taip rimtai kaip jūs, tai jis aišku neturės įrodymu, kaip ir aš, ir įdomu kiek dar tokiu panašių įvykiu yra buve. Ir kiyomi tau daugiau ko leidžia rašyti negu įprastam žaidėjui, kaip turi privilegija ant kitų žaidėju "stumti", nebūtinai ant mūsų, dažnai gali pamatyti kaip su randomais pyksties, ir kaip tau leidžiama daugiau ko pasakyti, negavus mute. Ir labai tikiuos atsiknisit nuo manes ir pradėsit savo gyvenima gyvent, nes nebespėju čia kiekviena diena iš jūsų grupeles, skaityt ką apie mane naujo parašot, labai dėkoju, kad susirūpinai dėl serverio valdžios, bet prašau, pats irgi susiimk, ir neberašyk nesamonių nei mum, nei kitiem žaidėjom išoro, ačiū^^
 5. 3 points
  Jūsų nick žaidime: TheKriuger Administratoriaus nick: eedvinas Kuo nusikalto: Dėjo mute valandai už reklamą kurios nebuvo. Parašiau "Fantazijos.lt", o tai net nėra mc serveris. O serverio taisyklėse parašyta, kad mutinama už kitų serverių reklamavimą. https://didmiestis.com/banai/info.php?type=mute&id=2911
 6. 3 points
  Toks jausmas lyg Edvinas būtų bane ir negalėtų pats atsakyt už savo poelgius
 7. 3 points
  "eedvinas: reklamavai" "TheKriuger: net ne" Du kartus parašė fantazijos.lt tai turėjo būti įspėjimas, kad taip nerašytų, nes jums rašo kaip reklamą. O čia iškart be įspėjimo mute. Ir dar 60 minučių, kaip už tikrą nusižengimą. Būtų buvę galima mutint PO ĮSPĖJIMO TAIP NESIELGTI, bet to nepaisius už piktnaudžiavimą .lt rašymu. Kiekvieną kartą žaidėjams parašius kažkokią kombinaciją su taškais ar kableliais yra asmeniškai į juos kreipiamasi su prašymu taip nedaryti ir paaiškinant kodėl, nes administracijos nariams tai užskaito kaip reklamą.
 8. 3 points
  Sveiki Didmiesčio žaidėjai! Artėjant Kalėdoms, laikas ir vėl savo rezidencijoje papuošti eglutę! Bus išrinkta gražiausia Kalėdų eglė kuri per balsavimą surinks daugiausiai žaidėjų balsų! Nugalėtojui bus įteikta (MVP) paslauga kuri galios 30 dienų! Taip pat Kalėdų senelis aplankys visas eglutes kurios bus pateiktos pagal anketos formą! Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų ir dalyvauti konkurse?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynią. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki gruodžio 23 dienos! O 24-26 dienomis vyks balsavimas "Gražiausia Kalėdų eglė". Taip pat gerų, šviesių, gražių švenčių jums linki serverio administracija!
 9. 2 points
  Mute yra teisingas nes patikrinus šią svetainę kuri buvo paskelbta žaidime, buvo rasta +18 nesąmonių ir ši svetainė yra nepriimtina vaikams. Skundas rakinamas.
 10. 2 points
  Turiu naujienų iš Kalėdų Senelio jog jis po jūsų eglutėmis paliko dovanų! 😱 Paskubėkite patikrinti savo eglutes kol neapsilankė Grinčas ir nepasiemė jūsų dovanėlių 😁 Visus su Šventom Kalėdom! 🎅
 11. 1 point
 12. 1 point
  Linkiu tau sonetai gerų naujų metų, realiai nejuokauju, kai pasveiksi po operacijos gera darba susirask, neturiu aš tiek daug laiko kalbėtis, įrodymus ieškoti, tiesiog palinkėsiu viso geriausio, nes neverta čia ginčytis, nežinau susirask mėgstama veikla, puzles delioti ar lego, ka mėgsti ta veik, tik nuo žmonių atšok, ačiū^^
 13. 1 point
  Ok, rašai skundą ant eedvino, bet įtrauki ir mane, kas reiškia pagal tavo žodžius, kad ‘į savo ginčą su Edviu, prikabinai kitą asmenį’ t.y mane. ‘Daroma neigiama įtaka vaikams’ šitas prajuokino, well, ye tavo laimei, kad šiuo metu, neturiu pc ir neturiu screenshotų kur rašai visokius n18 shit, kurių vaikai dar net neturi girdėt (mačiau Edvis irgi parašęs kažkuriam screenshote, bet jo žodžiai nesulyginami su tavo) ir kaip prisikabinėji prie žmonių, kurie net nepamini tavęs, tau tiesiog čia kaip hobis, idk tavo reikalas. Esu sakius, kad kai kurie bijo net kažką parašyti, nes žino, kad parašysi kažką tokio kas juos įžeis/įskaudins ir pnš. Viskas buvo okey, kai tu net nebuvai Lt, nebuvai serveryje, buvo galima ramiai ateiti į serverį, o dabar tik ateini, jau sonnetas su kažkuo ginčijasi, ir taip visada;dd Gal Edvinas ir ne angelėlis, nes ofc visi daro klaidų, bet taip sėdėti, screenshotinti, ką jis rašo, ką jis daro, kad tik jį sunaikint, tai nu načiort, nes matosi jog šitas skundas buvo planuotas, kadangi iš pačios pirmos žinutės, screenai buvo ne tavo, o piktos, screenino Edvio žodžius (pikta, nebijok tavęs neįtraukiu), dar prašei Vaidoto, kad parūpintų dc logus, beviltiškas esi, nu cmon, kai buvai cmodas, ant tavęs taip pat pilną skundų būdavo, bet ofc tavo būdas toks, kad negali tiesiog palikti ramybėj žmonių, būtinai reikia prisikabint;d Būtų malonu, kad jei rašai skundą, neminėtum manęs ką ir kaip darau, jei jį rašai ne ant manęs:)
 14. 1 point
 15. 1 point
  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! bitemaja - SuperVIP zxt - SuperVIP salvijusltu - MVP 5d. Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 16. 1 point
  /Plot h Erikutis_Pukutis /Plot visit Erikutis_Pukutis
 17. 1 point
  Laimėtojas bus paskelbtas sausio 1 dieną. Visas egles galite pamatyti kaledos.didmiestis.com arba žaidime nuėjus į /res tp <pavadinimas>
 18. 1 point
  Gražiausios eglės konkursą nugalėjo Kiyomiii /res tp Kiyegle kuri surinko 14 balsų! Laimėtoja gaus MVP paslaugą kuri galios 30 dienų! Gerų švenčių!
 19. 1 point
 20. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime?: lilo 2. Rezidencijos pavadinimas: liloegle 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): elytra, trident, 1m (plss manes niekas nemeksta) 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: taip
 21. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime?: Kiyomiii_ 2. Rezidencijos pavadinimas: /res tp KiyEgle 3. Eglutės nuotrauka: Prikabinta apačioje. 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): Vieno deimanto 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Yes, sir
 22. 1 point
  Galesiu buti Statybininku.As labai moku grazai statyti
 23. 1 point
  warp exit skirtas exitui, o ne pvp eit su 2 setais ar daugiau.
 24. 1 point
  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! bitemaja - MVP 5d. mrsonnet - Legend 10d. kiyomiii_ - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
×
×
 • Create New...