Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2021.01.17 in Pranešimai

 1. 4 points
  Ar dar yra šansų, jog bus servery SurvivalGames ir statybų karai? Ar kažkas išvis apie juos dar begalvoja? Aš pasiilgau visai tokių... 2020 metų pradžioj rašė, kad šie minigame "tvarkomi", spėju vis dar tvarkomi...(?) O kaip dėl furniture... jei versija šiam dalykui per nauja tai viskas oki, vis gi, kai jie egzistavo, dar serveris 1.12.2 versija buvo (jeigu rodo prisegtą failą, tai ten vienas iš įrodymų kodėl furniture yra kietas dalykas<3)
 2. 3 points
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Administratoriaus nick: eedvinas Kuo nusikalto?: mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams. Įrodymai (būtina foto/video): Visi pastebėjot kaip arogantiškai pradėjo elgtis eedvinas ir nesamonęs daryt serverį. Kadangi atsiminė jog nebemoka statyt, nusprendė chatmod darbus atlikt, kas juokinga, nes net nežino kaip tinkamai chatmodint, neskaitant to, daro neigiama įtaka vaikam, vien dėl to jog užšautų per juos kokį nors bazara ant manęs, pastebėsit nes bus pateikti įrodymai žemiau. Ir su kuo jis tuo laiku šnekėjo? Patikrinkim dc logus kur Vaidotas man parūpino. Nors ne, gal sutapimas kad barbe iš lempos užsišoko ir tai priėmė asmeniškai kad su juo nepasisveikinau gal, nežinau, ai nors pala, jis rašė jog prie „mūsų" lendu, tai čia visa graži grupelė, ypač kai dėl mano asmeninės informacijos žino edvinas ir lilchiko, tai nenustebęs jog ir randomai serverio dabar jau žino. Nors ne, gal sutapimas, paimkim kitą situacija kuri nutiko tą pačią dieną. Barbe pradėjo užgauliot serverio žaidėjus, ponaitis self-made cmod edvinas nedarė nieko kartu su esamu cmodu abaliuku Nors ne, turbūt edvinas irgi sakys jog nešnekėjo discorde su barbe ir nedarė jokios neigiamos įtakos jam. Paimam dabar jo užtildymus lempinius. Man juokinga kai už tą patį dalyką užtildei dvigubai žaidėja ir visiškai neįdomu tau buvo, nors visi kiti irgi keikėsi serverį https://imgur.com/a/7uFBSs1 Neskaitant to, tildo už "Nesi cmod" dude tu irgi nesi cmod, bet užtildai žaidėjus valandai jei jie parašo 1/3 2/3 ir tt. Realiai skaudu matyt kaip valdžia, galia ir netinkama kompanija paveikė šitą administracijos narį. Kol nebuvo gavęs op'o, tol normaliai bendravo su žaidėjais, neišsidirbinėdavo, nesamonių nedarydavo, tikiuos šitas skundas bent kiek atves tave edvinai į protą nes elgies tikrai prastai, ir darai prasta reputacija visiems likusiems administratoriams.
 3. 3 points
  Here ya go, taip norėjai, turėkis, taip myli dėmesio centrą, kad jei neatrašo žmogus, jau jį dalbajobu išvadini:DD Oh, ir buvai nekalbintas, bet kažkaip vistiek prisikabinai prie manęs, todėl pritarsiu Edviui, susirask gyvenimą sonnetukai, užteks tų dramų, kurias visad sukeli.
 4. 3 points
  Man kas labiausiai keista pastaruoju metu, kaip jus įlinde į ta minecrafta ir screeninat mano kiekviena žodi, kad tik įkast man. Vakar barbe pats viska rašė apie tave, kai tu prie mūsų išoro pradėjai prisikibti, jis abaliuko paklausė, ka abaliukas sonetui padare, kad nesamones rašyt pradėjo, bet deja mes jam nieko nepadarėm ir tai tiesiog yra vienas iš jo hobiu - prisikibti prie žaidėju, o kad tave ten visaip vadino bedarbiu ir pns, aš jam nieko nesakiau, jis mum pats sakė, kai jus kalbėjot kažkokiam pokalbi jis irgi buvo ir tu pats sakei, kodėl tavęs niekas į darba nepriema, todėl jis rašė apie bedarbinguma tavo, o dėl tavo "asmenines informacijos", nesijaudink žinau ribas, neleakinu taves kaip ir kiyomi manes. O, kad visi buvome pokalbį aš, chlenixas, abaliukas, ir barbe, aš jam sakiau apsiramint, bet neklausė, ir kodėl nemutinau paklausi, dėl to, kad jūs sulinde šiknas į ekranus ir screeninat už kiekviena mute, ar žodi. Sakai, kad nesu chatmodas, bet tai, kad daugiau niekas ir nemutina juos, tai ar geriau man žiūrėti ir sakyti, "ai aš builderis ateis cmodas sutvarkys", ar tiesiog panaudoti savo privilegija tinkamai. Mano mutinimai yra nepatys geriausi, kaip sakai aš nesu chatmodas, bet bandau kažkiek pagelbeti jiems, kartais susimaišau kiek laiko dėti, bet bent kažka darau. Tu sakai tau skaudu matyti valdžia, kaip galia ir netinkama kompanija mane paveikė, žinok man irgi skaudu matyti, kaip jus provokuojat naujus atėjusius žaidėjus, buvo įvykis, kaip tu paklausei naujo žaidėjo, kokiuose servuose jis žaidžia, jis parašė ir gavo bana, hmm, negerai nu bet vistiek negalima reklamuot viskas ok tada, bet kai jis atėjo i discorda ir rašė, kad tu jo klausei kokiuose servuose jis žaidžia, tu su kiyomi sakėt, kad jus tokiu dalyku neprašėt ir tegul atsiunčia įrodymus, deja kaip visad, nemanau, kad daug kas žiūri į mc taip rimtai kaip jūs, tai jis aišku neturės įrodymu, kaip ir aš, ir įdomu kiek dar tokiu panašių įvykiu yra buve. Ir kiyomi tau daugiau ko leidžia rašyti negu įprastam žaidėjui, kaip turi privilegija ant kitų žaidėju "stumti", nebūtinai ant mūsų, dažnai gali pamatyti kaip su randomais pyksties, ir kaip tau leidžiama daugiau ko pasakyti, negavus mute. Ir labai tikiuos atsiknisit nuo manes ir pradėsit savo gyvenima gyvent, nes nebespėju čia kiekviena diena iš jūsų grupeles, skaityt ką apie mane naujo parašot, labai dėkoju, kad susirūpinai dėl serverio valdžios, bet prašau, pats irgi susiimk, ir neberašyk nesamonių nei mum, nei kitiem žaidėjom išoro, ačiū^^
 5. 3 points
  Jūsų nick žaidime: TheKriuger Administratoriaus nick: eedvinas Kuo nusikalto: Dėjo mute valandai už reklamą kurios nebuvo. Parašiau "Fantazijos.lt", o tai net nėra mc serveris. O serverio taisyklėse parašyta, kad mutinama už kitų serverių reklamavimą. https://didmiestis.com/banai/info.php?type=mute&id=2911
 6. 3 points
  "eedvinas: reklamavai" "TheKriuger: net ne" Du kartus parašė fantazijos.lt tai turėjo būti įspėjimas, kad taip nerašytų, nes jums rašo kaip reklamą. O čia iškart be įspėjimo mute. Ir dar 60 minučių, kaip už tikrą nusižengimą. Būtų buvę galima mutint PO ĮSPĖJIMO TAIP NESIELGTI, bet to nepaisius už piktnaudžiavimą .lt rašymu. Kiekvieną kartą žaidėjams parašius kažkokią kombinaciją su taškais ar kableliais yra asmeniškai į juos kreipiamasi su prašymu taip nedaryti ir paaiškinant kodėl, nes administracijos nariams tai užskaito kaip reklamą.
 7. 3 points
  Sveiki Didmiesčio žaidėjai! Artėjant Kalėdoms, laikas ir vėl savo rezidencijoje papuošti eglutę! Bus išrinkta gražiausia Kalėdų eglė kuri per balsavimą surinks daugiausiai žaidėjų balsų! Nugalėtojui bus įteikta (MVP) paslauga kuri galios 30 dienų! Taip pat Kalėdų senelis aplankys visas eglutes kurios bus pateiktos pagal anketos formą! Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų ir dalyvauti konkurse?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynią. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki gruodžio 23 dienos! O 24-26 dienomis vyks balsavimas "Gražiausia Kalėdų eglė". Taip pat gerų, šviesių, gražių švenčių jums linki serverio administracija!
 8. 2 points
  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! bitemaja - MVP 5d. mrsonnet - Legend 10d. kiyomiii_ - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 9. 2 points
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Jūsų idėja: Apsaugoti End pasaulio drakono platforma Kuo ši idėja naudinga?: Kadangi kai kurie nemoka padoriai elgtis, siūlau apsaugot visa platforma kur atsispawnina End Dragon, dabar vienetiniai durneliai žaidėjai vis griefina platforma, pristato nesamonių, kol kiti viska tvarko, gražina kaip ir atrodė. Ne vienas yra gavęs bana už tai ir vistiek nepasimoko. (Žaidėjai esantys čia, tvarko visa aplinka nuo grieferių.)
 10. 2 points
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Arba išjungti tik spawne arba visai išjungti nematomumo eliksyrus. Kuo ši idėja naudinga?: Kaip žinoma yra gražinti mcmmo skillai, kurie prideda galios pvp. Užsikėlus lygius įmanomi vieno smūgio nukautavimai, todėl atsiranda tokių gudručių, kurie tiesiog bėgioja be šarvų su nematomumo eliksyru ir su kirviu daužo kitus. Tai užknisa ne tik mane, bet ir kitus žaidėjus. Automatiškai jauti stresą tokioje situacijoje ir niekada nežinai kada čia gausi smūgį.
 11. 2 points
  Žaidėjas įspėjamas (1/2). Pasikartojus bus baninamas visam laikui.
 12. 2 points
  1. Jūsų nick žaidime:Dunce 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: turiu tik 1985xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Dabar man 15 4 .Trumpai papasakokite apie save?: esu jaunuolis kuris mokosi padedu kartais serverio zaidejams 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: noreciau padeti chatui nes tikrai kai buna rytas ir nebuna chat modu as prisijunges bunu ir kiti spamina tai reikia isvalyti chata
 13. 2 points
  Jūsų įkelti įrodymai negali būti modifikuoti (apkarpyti, jei tai yra video greitintas ar lėtintas), kitaip tai nesiskaitys kaip įrodymas. Taip pat, matosi, jog bandyta kažką nuslėpti patikra prasidėjo 14:27 o failai redaguoti 14:30. Taip pat įtariamasis bando apeiti prašymą ir siunčia ne pilnus SS.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Linkiu tau sonetai gerų naujų metų, realiai nejuokauju, kai pasveiksi po operacijos gera darba susirask, neturiu aš tiek daug laiko kalbėtis, įrodymus ieškoti, tiesiog palinkėsiu viso geriausio, nes neverta čia ginčytis, nežinau susirask mėgstama veikla, puzles delioti ar lego, ka mėgsti ta veik, tik nuo žmonių atšok, ačiū^^
 16. 1 point
  /Plot h Erikutis_Pukutis /Plot visit Erikutis_Pukutis
 17. 1 point
 18. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime?: lilo 2. Rezidencijos pavadinimas: liloegle 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): elytra, trident, 1m (plss manes niekas nemeksta) 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: taip
 19. 1 point
  Jūsų nick žaidime:Kiyomi_ Res/Ploto pavadinimas:/res tp Kiyomi_ ir /res tp a1 Trumpai papasakokite apie statinį?: Žaidžiant minecraft'ą visuomet žavėjausi tyromis spalvomis, paprastumu, todėl nusprendžiau statant naudoti kuo paprastesnius resursus. Šis resas turi dvi puses: apačioje matome didžiulį urvą, kuriame galima padoriai ir patogiai gyventi, o viršuje dirbami laukai, malūnas, kviečiai, tiesiog gamta. Tai yra įrodymas, kad galima statyti gražius dalykus nenaudojant naujų, modernių blokų. Taip pat, ūkį stačiau nes gerbiu Lietuvos ūkininkus! Statinio foto:
 20. 1 point
  1. Ką tu leavini, kai tu perma ban gavai. 2. Per visas cheat patikras, būdavo rasta pas tave cheatai, ar tai rasta kai ištrini juos. Gavęs bana vis zyzdavai - free ban čia. 3. Čia Tomasitas, dude, jis mato visų žaidėjų altus, nesvarbu kad tu ten ant savo main'o nebuvai prisijungęs, nustok čia apsimetinėt auka ir tyliai sėdėk.
 21. 1 point
 22. 1 point
  Jūsų nick žaidime: EMKANYZAs Administratoriaus nick: Vaidas Kuo nusikalto?: Discorde duoda banus visiškai be priežasties, nori ir banina. Nenuotaikoj ar vėl kažkokios bėdos su savimi ir viską varo ant kitų, net negavau aiškios ban'o priežasties. Įrodymai (būtina foto/video):
 23. 1 point
 24. 1 point
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Administratoriaus nick: Console Kuo nusikalto?: "fake /vote" Įrodymai (būtina foto/video): Okay dabar dėl situacijos labai įdomu kaip čia tas banas parėjo, nes votinau sažiningai, ir įkeliu šio mėnesio visus balsavimus įskaitant iš šiandienos. https://imgur.com/a/1dtR5cg
 25. 1 point
  Jūsų nick žaidime:Gaud1s Jūsų idėja: Sumažinti arba panaikinti tą papildomą armor impactą iš axes mcmmo levelių. Kuo ši idėja naudinga?: Tiesiog per greitai armorai lūžta.
 26. 1 point
  Upp, Tikrai butu gerai vel patirti nostalgija. NORIM Build Battle, Survival Games ir Furniture
 27. 1 point
  Buvo tikrai Smagus Survival Games, Build Battle . Furniture irgi gerai atrodydavo
 28. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime: EMKANYZAs 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2501 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas ( su tais kuriais noriu 😄 ) megstu humorą, dažnai ir ilgai bunu prie pc. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Norisi išbandyti kažką naujo serveryje žaidžiu nemažai laiko tad šiek tiek pabodo būti paprastu žaidėju. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodu po vieną įspejimą už keiksmažodį, kai žaidėjas surenka 3/3 gauna 10 min. mute. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Taip pat duodu vieną įspejimą už keiksmažodį kai gauna 3/3 mute 10 min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:tai Užskaitau kaip flood ir duodu įspejimą jei jis nesiliauja ir surenka 3/3 mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Pagal mano žinias nereikia jokių ispėjimų šiai situacijai tad vos įžeidus mute 60 min. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Apie tai pranešiu serverio savininkui ir taip spręsime problema ! 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes reikia argumentuoti savo veiksmus pateikiant įrodymus.
 29. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Manau, kad reikia išjungti visus mcmmo ant pvp, padaryti kaip su unarmed. Keltis galima, bet veikia tik ant mobų, bet per pvp ne. Būtų įtraukti: unarmed, swords, axes. Kuo ši idėja naudinga?: Tuomet nebūtų oneshotinamų naujokų, žaidėjai pvp metu bus lygesnių galių, mažiau vaikų ašarų dėl nelygybės ir prarastų daiktų.
 30. 1 point
  ❌Atmesta. Prašome anketą užpildyti tvarkingai ir rimtai žiūrėti į šį reikalą, nes šis pavyzdys yra pasityčiojimas, o ne anketa.
 31. 1 point
  Paleido serverį, atėjo žaidėjas, susikūrė res ir dabar nežaidžia kurį laiką. Kas dabar kaltas, kad jūs besitęsdami savo teritoriją aptikot kito žaidėjo res? Prie ko čia piktybinis res kurimas? Gal tam žaidėjui pc sugedo ir pan, o jis grįš po kelių sav. Dabar turim trinti res? O kai jis grįš ką pasakysim? Trukdė kažkokiem vaikam? Galit mažiau skųstis ir resus kurtis į kitą pusę ar išvis kurtis juos kitur.
 32. 1 point
 33. 1 point
  Neziau ar jums atsidarys ?
 34. 1 point
  Patvirtinu Kiyomiii_ žodžius. Prašiau, kad pastebėtų B100, nes aš nespėju normaliai pasikasinėti, o jis jau atsiduria prie spawner'ių, tiesiog juos labai lengvai ir greitai rasdavo. Neturiu screenshot'o, bet viskas prasidėjo nuo to, jog jis kasė tunelį iki manęs ir rado spawnerį kurio aš net nepastebėjau, todėl pradėjau įtarinėti.
 35. 1 point
  Gal galit kažkas pasakyt kaip galima prisijunkt nes man rodo vyksta serverio wipe prašau padėkit prašau🙏🙏🙏🙏
 36. 1 point
  trečias punktas už save pasisako :DDDDDD
 37. 1 point
  Aš aiškiai atsakiau, jei nesupranti gali antrą kartą paskaityti. Prašyčiau man proto neknisti ir bereikalo nekomentuoti, nes į temą viskas jau atsakyta ir tereik sulaukti Tomo sprendimo. Jei tau trūksta proto, kad tą suvoktum tai prašom - jau paaiškinau kaip veikia viskas šiame skunde. Ah ir taip, prie ko čia tu? Ir kodėl visiškai be pagrindo kišieisi ne į savo reikalus ir užkiši forumo temą bereikalingais komentarais? Giega pats gali atsakyti, nereik jam auklės.
 38. 1 point
  Tas pats atsakymas galioja ir tau. Įkėliau įrodymą, jog ateini nesąmonių daryti į serverį, o ne žaisti. Nesuprantu kam tu rašai tuščius skundus, nekelk intrigų, kur jų nereikia. Sėkmės mokantis bendrauti su žmonėmis.
 39. 1 point
  Tema ne pagal šablona pizdink nahuij ATMESTA.
 40. 1 point
  Priimtas bandomajam laikotarpiui.
 41. 1 point
  Aš atsakiau į tai kas buvo svarbu. Pvz ką tu čia nusišnekėjai, kur pateikei neteisingą info ir panašiai. Ir pateikiau savo įrodymus, nes tokia yra tvarka, aš argumentuoju savo sakinius. Sakyčiau tu pilstai iš tuščio į kiaurą su kažkokiais tuščiais faktais. Kiekvienas toks "tiesos ieškotojas" taip ir daro, pripila bet kokių dalykų ir tada jau kniskis ir ieškok kas yra svarbu ir kas ne, kur melas kur tiesa. Rašai, iš tavęs buvo tyčiojamasi. Bet nebuvai įžeidinėjamas ir visaip išvadinamas, serveryje esantys žaidėjai PAŠIEPĖ tavo baisią rašybą, visiškai sumaltas raides, nes tai tikrai juokingai atrodo. O kaip tavo manymu aš uždrausiu žmonėm rašyti tiesiog pastebėjimus? Mutinsiu už tai, kad jie sako "hey tu nemoki rašyt" arba "omg kiek tu klaidų darai". Dabar šiame papeikime tu įžeidinėji mane vadindama "graudžia".
 42. 1 point
  Labai gražiai parašytas tekstas, tačiau jame yra pilna klaidų. Kurioje vietoje aš savivaliauju savo pareigomis? Tu nebuvai užtildytas ir užbanintas, tik pasirinkai įspėjimų už taisyklių pažeidimus (keiksmažodžius). Taip pat ne tu vienas gauni įspėjimus serveryje, tai nesijausk pasaulio bamba. "ne pirma diena matau kaip ji naglai įžeidinėja žmones", Jeigu toks dalykas būtų realus tai tikrai jau seniai būčiau gavus skundą. "slaptai stebi, kad galėtų užban'inti už betkokia pažeistą taisyklę" Komandos /vanish ir yra skirtos tam, kad stebėti žaidėją ir jį pagauni besukčiaujant, pvz xray ir panašiai. Tai nesuprantu, tau netinka legalus cheaterių gaudymo būdas? Man reikia ateiti pas jį tpa ir žiūrėti kaip kasinėjasi? Manau žaidėjas iškart apsimestų nieko blogo nedarantis 🙂 "nors ir taip mano rašybos žinios už visus dalyvavusiuose "pokalby" yra daug geresnės" Prieštarauju, įrodymus pateiksiu apačioje. "ką jie čia bandė įrodinėti, dėl ko buvo pradėtas spam'inti chat'as" Dėja nebuvo. Chatas buvo kaip įprasta tiesiog aktyvus. "dėl ko pati Kiyomi iš manęs tyčiojasi ir dėl ko tik aš lieku kaltas? Nes paklausiau kas turi parduoti slime?! Juokinga." Nesityčiojau, pakomentavau tavo rašybą ir pataisiau klaidas. Kurioj vietoje likai kaltas? Niekas čia nieko nekaltino tik tu dabar bandai iš musės padaryti dramblį. Gavai įspėjimus už taisyklių pažeidimus, angliški įžeidinėjimai irgi skaitosi. Negerbi nei savęs nei kitų, nei manęs. Kaip pats gali nusipelnyti pagarbos, o pačiame video tai matosi.
 43. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Qudalo Pažeidėjo nick: Blenfys Kuo nusikalto?: Naudoja killaura pvp arenoje. Įrodymai (būtina foto/video): Įmetu ir youtube link, ir patį video 2021-01-21 12-32-48.mkv
 44. 1 point
  Jeigu ende yra įjungtas lovų sprogimas tai kur problema? Kaip ir netheryje? Tuo labiau kurioj vietoj čia trap? Nematau SS jog rašytų kažkokią apgaulingą žinutę. Fake nusiskundimas kažkoks.
 45. 1 point
  Jūsų nick žaidime: N1TO Res/Ploto pavadinimas: /res tp 7894 Trumpai papasakokite apie statinį ?: Modernus namas 🙃 Statinio foto:
 46. 1 point
  Nu va ir pats vaikais vadina, o aš kalta 😕
 47. 1 point
  PvP arenos konkurso REZULTATAI! 1 vieta. 25 balsai Kiyomiii_ (arena dešinėje pusėje) 22 balsai Kiyomiii_ 14 balsų ArnasWP 12 balsų MrSonnt 11 balsų eurostep_ 8 balsai suw__ 6 balsai grenader819 4 balsai Minuszeiichen 3 balsai FivFivl338
 48. 1 point
  Serverio S.Chat Moderatoriai: - (0/3) Serverio Chat Moderatoriai: LilChiko (0/3) Biyun (išėjo iš pareigų) Gaud1s (išėjo iš pareigų) Sausainis Pašalintas dėl neaktyvumo. Qudalo (3/3) pašalintas. MrSonnet (išėjo iš pareigų) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
 49. 1 point
  Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymąsi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai: BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Anketa: 1. Jūsų nick žaidime: 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 4 .Trumpai papasakokite apie save?: 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:
 50. 0 points
  Jūsų main ACC buvo užblokuotas dėl reklamos. Cmodams taip elgtis nedera.
×
×
 • Create New...