Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2021.11.27 in all areas

 1. 3 points
  Jūsų nick žaidime: kilvar Administratoriaus nick: nrodo Kuo nusikalto?: gavau laikina ban uz mass cheat Nesuprantu už ką gavau ban, nors net nebuvau online ir kokie cheat? nenaudoju jokiu cheat jau nuo paskutinio bano. jokiu xray nieko, neturiu nei netherite kad buciau cheatines. tuo labiau nenaudoju jokiu pvp cheat.
 2. 2 points
  Sveikas, užblokuotas buvai su priežastimi. Priežastis: Asmeninės informacijos viešinimas. 2. » 𝐃𝐫𝐚𝐮𝐝𝐳̌𝐢𝐚𝐦𝐚 𝐯𝐢𝐞𝐬̌𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐚𝐬𝐦𝐞𝐧𝐬 𝐩𝐫𝐢𝐯𝐚𝐜̌𝐢𝐚 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐛𝐞 𝐣𝐨 𝐬𝐮𝐭𝐢𝐤𝐢𝐦𝐨. ❗️ 𝐔𝐳̌ 𝐭𝐚𝐢𝐬𝐲𝐤𝐥𝐢𝐮̨ 𝐧𝐞𝐬𝐢𝐥𝐚𝐢𝐤𝐲𝐦𝐚 𝐛𝐮̄𝐬𝐢𝐭𝐞 𝐛𝐚𝐮𝐝𝐳̌𝐢𝐚𝐦𝐢 𝐛𝐞 𝐩𝐞𝐫𝐬𝐩𝐞̇𝐣𝐢𝐦𝐨 ❗️.
 3. 2 points
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Jūsų idėja: Apsaugoti End pasaulio drakono platforma Kuo ši idėja naudinga?: Kadangi kai kurie nemoka padoriai elgtis, siūlau apsaugot visa platforma kur atsispawnina End Dragon, dabar vienetiniai durneliai žaidėjai vis griefina platforma, pristato nesamonių, kol kiti viska tvarko, gražina kaip ir atrodė. Ne vienas yra gavęs bana už tai ir vistiek nepasimoko. (Žaidėjai esantys čia, tvarko visa aplinka nuo grieferių.)
 4. 1 point
 5. 1 point
  Už free papeikimus ir bereikšmius komentarus užsidirbsi papildomai ban ir forume. Gavai ban už ryte paliktus 2 savo altus kzz ir kss kurie abu vienu metu automatiškai lakstė po nether pasaulį ir kasinėjosi nurodytu jiems bloku.
 6. 1 point
  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! bitemaja - MVP 5d. mrsonnet - Legend 10d. kiyomiii_ - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 7. 1 point
×
×
 • Create New...