Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/01/23 in all areas

 1. 2 points
 2. 1 point
  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! nataika - SuperVIP +30d. Meroter - MVP 5d. tomasitas - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 3. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Manau reiktų kiekvieną dalyką pranešti forume ar dc kanale, pvz: (Atidarytas /warp pparkour, ar pakeistas pvp stilius į 1.8). Tai kad ir dc sukurti skiltį kur tai rašoma, kad būtų patogu pamatyti, nes ne visi prisiruošia užeiti į serverį ir tai pamatyti. Kuo ši idėja naudinga?: Vienoje vietoje lengvai randama info apie serverio naujienas ir smulkmenas, kurios rūpi žaidėjams. Būna nutinka, jog kažkas pasikeičia, o žaidėjai nėra informuoti, todėl jie lieka nusiminę ar nusivylę, (kažkas dingo, kažką išėmė, kažkas nebeveikia). Komunikacija yra raktas.
 4. 1 point
 5. 1 point
  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! Staseee - Mod 20d. denga - SuperVIP +30d. tomasitas - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 6. 0 points
  Jūsų nick žaidime: Wack Jūsų idėja: Dienos limitas Kuo ši idėja naudinga?: Padaryti išmetamų daiktų limitą, pvz Deimantų blokų Stacką į dieną išmest galėtų, fermų kaip arbūzų ar tai morkų į dieną 100. Su kiekviena versija atsiranda dupe būdų, tai padėtų apsisaugoti kažkiek nuo to. Taipogi būtų didesnis šiūkšlinių(ženklų) naudojimas.
×
×
 • Create New...