Jump to content

tomasitas

Savininkas
 • Turinio skaičius

  210
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  29

Everything posted by tomasitas

 1. tomasitas

  ✔ Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 2. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! Kiyomiii_ - SuperVIP vilteaa - SuperVIP (+30d.) Chxndas - Mod 20d. Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 3. tomasitas

  ✘ Atmesta.
 4. tomasitas

  ✘ Atmesta.
 5. tomasitas

  Pildykite pagal anketos formą.
 6. tomasitas

  Pildykite pagal anketos formą.
 7. tomasitas

  ✔ Nubaustas! Žaidėjas nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 8. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! Kiyomiii_ - SuperVIP Chxndas - Mod 20d. codukas - SuperVIP Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 9. tomasitas

  Sekantį kartą blokuosiu už tokias temas.
 10. tomasitas

  ✔ Nubaustas! Žaidėjas nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 11. tomasitas

  ✔ Nubaustas! Žaidėjas nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 12. tomasitas

  Kazino organizatorius įspėjamas.
 13. tomasitas

  ✘ Papeikimas atmestas.
 14. tomasitas

  ✘ Nenubaustas. Žaidėjas nebus nubaustas nes nėra pakankamai įrodymų.
 15. tomasitas

  ✔ Statybininkas pašalintas iš pareigų!
 16. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi jau turimų paslaugų pratęsimą mėnesiui! Kiyomiii_ - MVP 5d. Chxndas - Legend 10d. Bruh - Mod 20d. Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 17. tomasitas

  Mute yra teisingas nes patikrinus šią svetainę kuri buvo paskelbta žaidime, buvo rasta +18 nesąmonių ir ši svetainė yra nepriimtina vaikams. Skundas rakinamas.
 18. tomasitas

  ✔ Statybinikas gauna įspėjimą!
 19. tomasitas

  TOP 3 balsuotojai laimi SuperVIP mėnesiui! Kadangi kai kurie laimėtojai turi senas paslaugas, jiems jos bus pratęstos! bitemaja - SuperVIP zxt - SuperVIP salvijusltu - MVP 5d. Balsuok už serverį vote.didmiestis.com ir daugiausiai prabalsavę žaidėjai bus apdovanoti!
 20. tomasitas

  Gražiausios eglės konkursą nugalėjo Kiyomiii /res tp Kiyegle kuri surinko 14 balsų! Laimėtoja gaus MVP paslaugą kuri galios 30 dienų! Gerų švenčių!
 21. tomasitas

  Laimėtojas bus paskelbtas sausio 1 dieną. Visas egles galite pamatyti kaledos.didmiestis.com arba žaidime nuėjus į /res tp <pavadinimas>
 22. tomasitas

  Turiu naujienų iš Kalėdų Senelio jog jis po jūsų eglutėmis paliko dovanų! 😱 Paskubėkite patikrinti savo eglutes kol neapsilankė Grinčas ir nepasiemė jūsų dovanėlių 😁 Visus su Šventom Kalėdom! 🎅
 23. tomasitas

  Rakinama.
 24. tomasitas

  Sveiki Didmiesčio žaidėjai! Artėjant Kalėdoms, laikas ir vėl savo rezidencijoje papuošti eglutę! Bus išrinkta gražiausia Kalėdų eglė kuri per balsavimą surinks daugiausiai žaidėjų balsų! Nugalėtojui bus įteikta (MVP) paslauga kuri galios 30 dienų! Taip pat Kalėdų senelis aplankys visas eglutes kurios bus pateiktos pagal anketos formą! Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų ir dalyvauti konkurse?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynią. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki gruodžio 23 dienos! O 24-26 dienomis vyks balsavimas "Gražiausia Kalėdų eglė". Taip pat gerų, šviesių, gražių švenčių jums linki serverio administracija!
 25. tomasitas

  ✔ Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
×
×
 • Create New...