Jump to content

Anglas

Members
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  1

Anglas last won the day on November 27 2020

Anglas had the most liked content!

Reputacija

1 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anglas

  veri nice i liek
 2. Anglas

  Gera anketa, man patinka. Bet aktyvesnis būk serveryje. Aš manau, kad tu galėtum patekti :)
 3. Anglas

  Jūsų nick žaidime:Vokietis Pažeidėjo nick:_XTetsu Kuo nusikalto?:/F claim res padare, kai uzmutinau ant 10min del 3/3. Įrodymai (būtina foto/video):
 4. 1. Jūsų nick žaidime:Vokietis 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1029 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Gyvenu Šiauliuose, einu į 11-tą, klase. Laisvalaiki praleidžiu su draugais arba žaisdamas žaidimus. Mėgstu pajuokauti, palinksminti kitus. Pradėjau žaisti minecraft nuo 11 Metų. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu teikti pagalba. Serveryje būnu dažnai, Ryte ir vakare. Kiek žaidžiu matau kaip kiti žaidėjai keikia kitus, arba apgaudinėja ir trolina. Noriu suteikti pagalbos serveriui. Esu gan patyres su šitom pareigom, nes ankščiau būdavau Prižiūretoju, CM, kituose serveriuose. Gan daug išmanau apie komandas ir t.t. Išklausau žaidėjų, jei yra problemų. Ir pranešu aukštesnėm pareigom. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Įspėju juos. Jei nekreipia dėmesio į 3 Įsp., užtildau 10 min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 3 Įspėjimai, nekreipia dėmesio dedu mute 10 min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Parašau į chat, kad floodinti negalima. Jei jis nekreipia į šita Įsp. Tai mute 10 min- 20min. Priklauso nuo flood. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Jeigu įžeidinėja administraciją be perspėjimo mutinti 60 MIN. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pranešu aukštesnėm pareigom del žaidėjo nepatogumu. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Nes CM gali piktnaudžiauti komandomis. Ir jeigu žaidėjas gaves bausmę, rašo nusiskundimą tam tikram CM. CM gali pateikti įrodymus.
 5. Anglas

  1. Jūsų nick žaidime:Vokietis 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:486 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Gyvenu Šiauliuose, einu į 11-tą, klase. Laisvalaiki praleidžiu su draugais arba žaisdamas žaidimus. Mėgstu pajuokauti, palinksminti kitus. Pradėjau žaisti minecraft nuo 11 Metų. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu teikti pagalba. Serveryje būnu dažnai, Ryte ir vakare. Kiek žaidžiu matau kaip kiti žaidėjai keikia kitus, arba apgaudinėja ir trolina. Noriu suteikti pagalbos serveriui. Esu gan patyres su šitom pareigom, nes ankščiau būdavau Prižiūretoju, CM, kituose serveriuose. Gan daug išmanau apie komandas ir t.t. Išklausau žaidėjų, jei yra problemų. Ir pranešu aukštesnėm pareigom. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Įspėju juos. Jei nekreipia dėmesio į 3 Įsp., naudoju komandas. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 3 Įspėjimai, nekreipia dėmesio dedu mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Parašau į chat, kad floodinti negalima. Jei jis nekreipia į šita Įsp. Tai mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Pasakau, kad reikia gerbti žaidėjus ir Administraciją, jei nekreipai dėmesio Mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pranešu aukštesnėm pareigom. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Nes CM gali piktnaudžiauti komandomis. Ir jeigu žaidėjas gaves bausmę, rašo nusiskundimą tam tikram CM. CM gali pateikti įrodymus.
 6. Anglas

  Noriu tiesiog, itemus persimest ir resa.
 7. Anglas

  Jūsų nick žaidime: "ILoveSex" Kitas "Anglas" Administratoriaus nick: Kiyomii_ Kuo nusikalto?:Nesikeičiau nick, ir dabar be įspėjimo ban uždėjo. Prisijungiau prie kito acc, ir sakiau atbanink persimetu viską ir gali palikt ta sena acc bane. Jis/ji Sako "Nesiderėk" Įrodymai (būtina foto/video):https://prnt.sc/vfhndn
×
×
 • Create New...