Jump to content

Bitemaja

Members
 • Turinio skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutral

1 sekėjas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bitemaja

  Apkarpyti tavo ss nieko nereiškia, reikėjo taisykles pasiskaityti. Serveryje 20 žaidėjų, Penktadienio vakaras, o jūs kalbat apie sexo paslaugas per kamerą. Kas yra n18 veikla. OnlyFans fc? Fanų fc? Kas blogai...? Nesuprantu kur daroma žala. Na gerai pasikeisiu jei taip netinka.
 2. Bitemaja

  1. Jūsų nick žaidime: bitemaja 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3034 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13 4 .Trumpai papasakokite apie save?: esu draugiška, kuri visiems linki gero, nemėgstanti toxic žmonių. Padedu viskuo kuo galiu, priimu žmogų koks jis yra:) 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: esu aktyvi serveryje, kai Kiyomiii_ nebūna serveryje tikrai kraujoja akys skaitant chata. Norisi bent truputi prisidėti prie serverio. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: įspėčiau 1/3 jeigu nesiliauja 2/3 jeigu ir vel 3/3 ir tada užtildymas 10min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: irgi duočiau įspėjimus 1/3, jei nesiliauja 2/3 ir nekreipia dėmėsio ir toliau įžeidinėja 3/3 ir mute 10min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: įspėjimas dėl "flood" 1/3 jei nekreipia dėmesio 2/3 ir toliau neklauso 3/3 ir užtildau žaidėja 10min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: užtildyčiau 60 min. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: pirmiausia kreipčiaus i serverio Administraciją. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: nes pažeidėjas gali betkada pateikti nusiskundimą kad gavo free mute, arba neatlieku savo darbu teisingai kaip pridera.
 3. Bitemaja

  1. Jūsų nick žaidime?:bitemaja 2. Rezidencijos pavadinimas:xmas 3. Eglutės nuotrauka:apacioje 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai):dvieju stek netherite block, trident, dvieju elytru 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?:yea
×
×
 • Create New...