Jump to content

Big_Chung

Members
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anketa: 1. Jūsų nick žaidime: Big_Chung 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 577 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 18 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Man yra 18, laikausi mašinos teises, mėgstu bendraut, gerai leist laiką. Mėgstu minecraft. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes manau, kad tai būtų tikrai įdomi patirtis, nors ir nenauja, bet iš mano perspektyvos yra įdomu į viską pažvelgt dagiau, nei tiesiog žaidėjas, bet ir žmogus, kuris turi atsakomybių. Negana to, manau svarbu yra palaikyti tvarką serveryje, noriu užkirsti kelią flooderiams, keikūnams ir įžeidūnams. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Priklauso nuo įžeidimo, keiksmažodžio. Jei vienas, nieko tokio, bet jeigu pasikartoja, duodu įspėjimą, kai surenka 3 įspėjimus, užtildau 10 minučių. Jei po mute. Negana to, išsisaugau įrodymus ir juos laikau iki wipe pabaigos. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Kaip ir su įžeidimais, jei jis lengvą keiksmą parašys, nieko tokio, jei pasikartos, įspėsiu, jei ignoruos ir gaus 3 įspėjimus, užtildysiu 10min. Įrodymus išsisaugau ir laikau iki wipe pabaigos. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Duodu žaidėjui įspėjimą, jei juos ignoruos, duosiu mute 10 minučių. Įrodymus išsisaugosiu ir laikysiu ligi wipe pabaigos. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be įspėjimo užtildysiu 60 minučių už administracijos negerbimą. Įrodymus išsisaugosiu ir laikysiu iki wipe pabaigos. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasiūlysiu jam patikrinti ar nepadarė klaidų rašydamas paslaugą, jei vistiek problema išliks, nukreipsiu rašyti /helpop, arba, kad paklaustų kitų chatmod, jei nebus prisijungę, pats asmeniškai pabandysiu susisiekti su administracija ir pats paklausiu kaip išspręsti šią problemą. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: žmonės betkada gali ant chat moderatorių pareikšti nusiskundimų, kad netaip atlieka savo darbą, tada moderatorius turi progą įrodyti savo tiesą.
 2. Big_Chung

  Supratau, dėkui
 3. Big_Chung

  Jūsų nick žaidime: Big_Chung Jūsų idėja: padaryti, kad leistų parduoti po daugiau, negu 16, nes pvz jei sugarcane pardavinėti full inventory, tu užtrunki kelias minutes tik pardavinėdamas. Mano idėja yra, kad būtų galima parduoti po vieną, po 10, po 64. Kuo ši idėja naudinga?: Manau žaidėjam bus lengviau pardavinėti
 4. Big_Chung

  Jūsų nick žaidime: Big_Chung Jūsų idėja: Mano idėja yra padaryti daugiau daiktų pardavimų. Pvz. Žuvis, daugiau daržovių, daugiau mėsos. Manau būtų įdomiau žmonėm labiau pažinti serverio pasaulį ir jo materials. Jei manote, kad su šia idėja žmonėm bus lengviau gaut pinigus, galit uždėt, kad tam tikrą lygį, nuo kurio bus galima parduoti item. Kuo ši idėja naudinga?: Žmonės labiau atkreips dėmesį į tai, kad galima parduoti daugiau item, jie daugiau sodins, daugiau gyvuliukų breedins, daugiau žvejos.
 5. 1. Jūsų nick žaidime: Big_Chung 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 387 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 18 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu 12-tokas, mėgstu aktyviai leisti laiką, mėgstu MC. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes turiu tame stažo kituose serveriuose, mėgstu tvarką, ieškau būdų pakeisti serverį, kad nebūtų nesąmonių. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Priklausomai nuo to koks įžeidimas. Jei silpnas, kaip „Noob" tai nieko, jei rimčiau, duodu įspėjimą iki 3, užmūtinu 10 min, jei toliau kartojasi, užmūtinu ant 20min ir taip toliau. Negana to, pasidarysiu vaizdinius įrodymus ir juos laikysiu 48 valandas. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Kaip ir su Įžeidimais, priklauso koks keiksmas. Jei „Bl" nieko, jei jis keiksis toliau, įspėsiu iki 3 kartų ir mūtinsiu 10 min. Jei taip toliau, užmūtinsiu daugiau min, pagal save. Negana to, pasidarau įrodymus, laikau juos 48 valandas. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: užtildysiu už flood 10-20min. Išsisaugosiu įrodymus 48 valandas. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be įspėjimo užtildysiu 60 min už „administracijos negerbimas" įrodymus laikau 48 valandas. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasiūlysiu žaidėjui pasitikrinti ar viską gerai suvedė, ar nepadarė klaidos, jei vistiek neveikia, nukrepsiu pasiklausti pas prisijungusį administracijos narį, jei nebus prisijungęs, pats paklausiu administracijos asmeniškai. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Ant chat moderatorių gali uždėti skundą, jei jie turės yrodymus, įrodys, kad yra nekalti.
×
×
 • Create New...