Jump to content

VaflisLTI

Members
 • Turinio skaičius

  10
 • Užsiregistravo

Reputacija

4 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų nick žaidime:Blynius Pažeidėjo nick: SpOty, Vidulis, JuS7iNaZ. Kuo nusikalto?:Atėjau į resa. trinkelėjau, pasirodo pvp on ir jie mane 3v1 uždauže. Įrodymai (būtina foto/video):
 2. VaflisLTI

  1. Jūsų nick žaidime: Blynius 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 480 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 12 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu mėgstantis tvarka, padedu žaidėjams kai galiu, draugiškas su serverio žaidėjais. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: Dažnai matau kaip daug kas keikiasi ar floodina ir labai noriu kad to nebebūtu. 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 1/3 Jeigu nenustoja 2/3 Jei vistiek keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Taip pat 1/3 Jei nenustoja 2/3 jeigu toliau keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Perspėčiau žaidėja 1/3 jeigu nesiliauja 2/3 jei ir toliau 3/3 ir užtildyčiau 10min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: /uztildyti 60 minutes Nepagarba admin. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau serverio administracijai ir laukčiau jų atsakymo. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes betkada gali pažeidėjas pateikti skundą i foruma kad gavo free mute, ir kad neatlieku savo darbo kaip pridera.
 3. VaflisLTI

  #PlzPermaBanMindoz
 4. VaflisLTI

  UP o_O
 5. VaflisLTI

  UP!
 6. VaflisLTI

  Aš už:)
 7. VaflisLTI

  UP
 8. Jūsų nick žaidime: VaflisLTU Pažeidėjo nick: Mindoz Kuo nusikalto?: Įžeidinėja faction pavadinimu Įrodymai (būtina foto/video):
 9. VaflisLTI

  Pritariu
 10. VaflisLTI

  1. Jūsų nick žaidime?: VaflisLTU 2. Rezidencijos pavadinimas: ch 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai):Enchanted Golden Apple, Elytrą ir Trident 🙂 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: YES
×
×
 • Create New...