Jump to content

VaflisLTI

Members
 • Turinio skaičius

  15
 • Užsiregistravo

Reputacija

4 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. VaflisLTI

  jo.

  Ne, viskas gerai nebeišmeta!
 2. VaflisLTI

  !!!

  Nick žaidime: Blynius Aprašykite bug'ą: Neina shulkerio isidėti į /ec ar į skrynia. Nuotraukos/video:
 3. VaflisLTI

  jo.

  Nick žaidime: Blynius Aprašykite bug'ą: Su "Fotoaparatas" iš /daiktai nuėjus prie betkokio reso jeigu žaidėjas AFK (ARBA NE) už reso gali padėti FOTOAPARATĄ ir tave ir afk žaidėja iš serverio išmes. Nuotraukos/video:
 4. 1. Jūsų nick žaidime: Blynius 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu mėgstantis tvarka, padedu žaidėjams kai galiu, draugiškas su serverio žaidėjais. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: Dažnai matau kaip daug kas keikiasi ar floodina ir labai noriu kad to nebebūtu. 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 1/3 Jeigu nenustoja 2/3 Jei vistiek keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Taip pat 1/3 Jei nenustoja 2/3 jeigu toliau keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Perspėčiau žaidėja 1/3 jeigu nesiliauja 2/3 jei ir toliau 3/3 ir užtildyčiau 10min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: /uztildyti 60 minutes Nepagarba admin. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau serverio administracijai ir laukčiau jų atsakymo. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes betkada gali pažeidėjas pateikti skundą i foruma kad gavo free mute, ir kad neatlieku savo darbo kaip pridera.
 5. VaflisLTI

  Jūsų nick žaidime: Blynius Jūsų idėja: Pakelti MVP kaina iki 15e su sąlyga kad bus komanda /fly. Kuo ši idėja naudinga?: Kandagi su paslauga MVP gali tik (/res set fly true) niekur kitur fly NEVEIKIA. Būtu serverio žaidėjams patogiau nereikėtu naudoti elytru keliavimui ir manau daugiau žmonių pirktu MVP Paslauga ir gal net pragyvintu šiektiek serveį.
 6. Jūsų nick žaidime:Blynius Pažeidėjo nick: SpOty, Vidulis, JuS7iNaZ. Kuo nusikalto?:Atėjau į resa. trinkelėjau, pasirodo pvp on ir jie mane 3v1 uždauže. Įrodymai (būtina foto/video):
 7. VaflisLTI

  1. Jūsų nick žaidime: Blynius 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 480 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 12 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu mėgstantis tvarka, padedu žaidėjams kai galiu, draugiškas su serverio žaidėjais. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: Dažnai matau kaip daug kas keikiasi ar floodina ir labai noriu kad to nebebūtu. 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 1/3 Jeigu nenustoja 2/3 Jei vistiek keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Taip pat 1/3 Jei nenustoja 2/3 jeigu toliau keikiasi /uztildyti 10 minutes 3/3. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Perspėčiau žaidėja 1/3 jeigu nesiliauja 2/3 jei ir toliau 3/3 ir užtildyčiau 10min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: /uztildyti 60 minutes Nepagarba admin. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau serverio administracijai ir laukčiau jų atsakymo. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes betkada gali pažeidėjas pateikti skundą i foruma kad gavo free mute, ir kad neatlieku savo darbo kaip pridera.
 8. VaflisLTI

  #PlzPermaBanMindoz
 9. VaflisLTI

  UP o_O
 10. VaflisLTI

  UP!
 11. VaflisLTI

  Aš už:)
 12. VaflisLTI

  UP
 13. Jūsų nick žaidime: VaflisLTU Pažeidėjo nick: Mindoz Kuo nusikalto?: Įžeidinėja faction pavadinimu Įrodymai (būtina foto/video):
 14. VaflisLTI

  Pritariu
 15. VaflisLTI

  1. Jūsų nick žaidime?: VaflisLTU 2. Rezidencijos pavadinimas: ch 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai):Enchanted Golden Apple, Elytrą ir Trident 🙂 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: YES
×
×
 • Create New...