Jump to content

Death

Members
 • Turinio skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų nick žaidime: Death 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 911 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 23 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Nemėgstu "Toxic" Chat'u, būnu draugiškas su serverio žaidėjais, bet prireikus galiu būt griežtas. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: I serveri ateina "visokio tipo" vieni normaliai žaist, kiti pakenkt. Mano tikslas yra sustabdyt jiem kelia trugdyti bei gadinti serverio kokybe. 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 1/3 Jeigu nenustoja 2/3 Jei vistiek keikiasi /užtildyti 10 minutes 3/3. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Taip pat 1/3 Jei nenustoja 2/3 jeigu toliau keikiasi /užtildyti 10 minutes 3/3. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Pirmas ispėjimas 1/3 Antras ispėjimas 2/3 jei ir toliau 3/3 ir užtildyčiau 10min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: /užtildyti 60 minutes Nepagarba ADMIN. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau serverio Administracijai, kurie greit šia problema išsprestu. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nepatenkinti žaidėjai gali parašyt nusiskundima forume, tai reikštu kad tinkamai neatlieku savo pareigų, kad taip nenutiktu įrodymus būtina turėti.
 2. Death

  Cituoju Mindoza "Visų pirma jus patys pradedat jei jūs nepradetumet sutartu me labai gerai " Atsakyk kurioi vietoi kurpas tau kažka pasake? Su MrTGL Gyvenat vienam kambarije, Rašot ta pati , tai gal ir lova kartu dalinates kad šalta nebūtu?
 3. Death

  Priduriu tu kartu su kaltas del to, kad pridėjai daug nepilnamečiu i grupe kurioi yra n18kontentas
 4. Death

  Mindoz labai gerai kad pasakei. Taip tavo dc Mindo#4515.. tika pats save prisidavei. Sveikinimai
 5. Death

  #PLZPERMABANMINDOZ Pažeidėjas Mindoz pažymėtas (mėlyna spalva) kartu su savo "Draugu" Azuolas162 (žalia spalva) pridėjo i grupe nemažai nepilnamečiu iš serverio kur imete vidio kurio kontentas N18. Negana to azuolas162 Mass ižeidinėjo serverio ChatMod Kiyomiii_. Kiti turi daug įrodymu prieš Mindoz'a, jo seververije nieks nemėgsta. manau tai nepriimtina, o i paprastus ban'us nereguoja ir atsiblokuoja, todėl pritariu #permban'ui.
 6. Death

  Jūsų nick žaidime:Death Jūsų idėja:MiniGames/RankUp's/Economic Kuo ši idėja naudinga?: (1) tai MiniGame tikrai reiktu nes žaidėjai kurie jau turi [mero] rank'a tai nebeturi ka veikt o ju tikrai daug yra.. nebent eit i pvp bet nevisiem tai idomu.. (2) tai kaip ir minėjau rank'ai, pamenu nuo wipe pradžios gal kokia savaite praėjo jau kažkas turėjo [Meras] rank'a taigi manau reiktu padidint ranku kieki.. (3) ir pati svarbiausia idėja turbūt išlaikyt aukšta ekonomika.. jei nežinot kaip, tai esu mates kituose servuose yra paskirti ekonomikos prižiurėtojai kurie stebi parduodamas kainas, /ah ir t.t kas dar susije su ekonomika tai ranku kainas reiktu sudidinti 3x o ir pardavimo kainos galėtu but shope didesnes, kad žaidėjas džiaugtusi savo darbo rezultatais, nes po to kai sumažinot šito wipe morku kainas daug kas nustojo stengtis kelt šaibas.. tikiosi kažkas pritars mano idėjom.. o jei bus pritarančiu tai turiu dar idėju 🙂 beto rašiau ant greičio ssr už klaidas
 7. 1. Jūsų nick žaidime: Death 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 5410 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 20 4 .Trumpai papasakokite apie save?: dirbu/žaidžiu mc dimiesčio serva/ džiaugios gyvenimu. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: serveriui reikia Chat modu/ esu vienas aktyviausiu žaidėju serverija tad norečiau but ir efektyyviausiu ChatMod (po Kiyomiii_) 🙂 Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: pirmiausia duočiau pirma ispėjima [1/3] jei neklauso antras [2/3] o jei neklauso buna ir trečias [3/3] o po to seka jau /užtildymas 10 min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: taip pat kaip ir pirmam klausime pirmiausia duočiau pirma ispėjima [1/3] jei neklauso antras [2/3] o jei neklauso buna ir trečias [3/3] o po to seka jau /užtildymas 10 min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:duočiau pirma ispėjima del "flood" [1/3] jei neklauso antras [2/3] o jei neklauso buna ir trečias [3/3] o po to seka jau /užtildymas 10 min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: užtildičiau 60 min. "Nepagarba Administracijai" 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: aš nelabai galėčiau padėt jam šio klausimu, BET galėčiau susisiekt su Administracija kad Jam padėtu. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: tuo atvėju jei žaidėjas {užtildytasis} manytu kad jis gavo "Neteisinga" Užtildyma, turėtum irodymus prieš ji, kad užtildymas buvo teisingas.
 8. Bandomasis laikotarpis Codukas sekasi nekažka... mute taisykles 3.Draudžiama išsigalvoti savo tildymo priežastis (free mute priežastį galima naudoti tik tuo atveju, kai žaidėjas MASIŠKAI tildo žaidėjus be priežasties). 8 m ute taisykle. Už keiksmus tildyti galima tik KRITINIU ATVEJU, kai žaidėjas nuo jūsų jau yra gavęs mažiausiai kelis įspėjimus. Už tokius keiksmus kaip "blet", "px" ir pnš. nereikia nei tildyti, nei įspėti (sugriežtinto režimo čia nėra).
×
×
 • Create New...