Jump to content

Deivis

Members
 • Turinio skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Deivis

  Jūsų nick žaidime: turborgas Jūsų idėja: būtų gerai, jog būtų galima parduoti visus item'us iškart o ne po 1stack'ą, pvz: warp shop'e pardavinėjant tarkim bamboo, iškart vienu paspaudimu kiek turi parduot visus, o ne po vieną stack'ą. Kuo ši idėja naudinga?: laiko sutaupymas ir mažiau kick'inimo:D kai kurie tiek įsijaučia į ta click'inimą, jog gauna kick iš serverio, nes AC galvoja, kad autoclicker.
 2. Deivis

  LAIKAS 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 15min, jeigu kartosis + 10min su kiekvienu papildomu mute. (3/3 įsp max) 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: 10min, jeigu kartosis +10min su kiekvienu papildomu mute.(3/3 įsp. max) 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: 10min, jeigu kartosis +10min su kiekvienu papildomu mute. (3/3 įsp. max) 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: 60min, jeigu kartosis +30min su kiekvienu papildomu mute. ( be įspėjimų, mute iškarto)
 3. Deivis

  Jūsų nick žaidime: turborgas Jūsų idėja: padaryti, jog nereiktų laukti 3sec., teleportuojantis kažkur. (žinau, jog MVP paslaugai nereikia) Kuo ši idėja naudinga?: Na, ne tai, kad naudinga, tačiau tiesiog užknisa laukti tas 3sec., nors ir labai mažai laukti, tai norisi kažkaip greičiau teleportuotis.
 4. Deivis

  1. Jūsų nick žaidime: turborgas 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: ~1500 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas, pagarbą rodantis ir malonus žmogus. Patirties minecraft serveriuose chat moderatoriaus neturiu, bet tikiuosi mane priimsit ir jos čia įgausiu:D Taisykles persiskaitęs esu, tad žinau visas bausmes ir visa kt. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Situacijos: tiesa pasakius, labiausiai norisi dėl tu žaidėjų kurie labai įžeidinėja kitus, reklamuoja ir pažeidinėja kitokias taisykles. Ir jų niekas nesustabdo dažniausiai, nes visi administracijos nariai yra vyresni ir turi kitų veiklų be minecraft, aš esu tas kuris diena naktį beveik visada serveryje ir bando nuraminti kitus, kad ir be ‘chat mod’. 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosiu įspėjimus, jeigu asmuo nenustos įžeidinėti/keikti kito žaidėjo, duosiu mute kai tik būsiu pasidaręs įrodymus, jeigu po mute laiko praėjumo viskas kartosis, uždėsiu ilgesnį. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Jeigu keiksmažodžiai bus pavieniai, nei įspėjimų nei mute neduosiu, nes forume tarp ‘užtildymo taisyklės’ parašyta, jog nėra sugriežtinto režimo. Jeigu keiksmų bus masiškai daug arba bus ižeidžiami, pasidarysiu įrodymus ir skirsiu žaidėjui įspėjimus, jeigu neapsiramins - mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Duosiu įspėjimus už ‘flood’. Po kelių (3-4) įspėjimų, pasidaręs įrodymus - mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Turiu pilną teisę už’mute’inti žaidėją be jokių įspėjimų (svarbu su įrodymais) taip ir padaryčiau. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Paprašyčiau, jog atsiūstų screenshot’ą jog tinklapyje rodoma, kad paslauga galioja, jeigu atsiūst tinkamus įrodymus, pranešiu savininkui kartu su įrodymais ir paaiškinęs visą situaciją iškart, jog sutaupyčiau jam laiko. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: betkada kažkas iš vyresniu administracijos narių gali paprašyti jų, jog sąžiningai atliekamas darbas, ir pats pažeidėjas gali reikalauti įrodymų, jog nusižengė, tačiau jų neturint turi teisę prašyti nuimti bausmę.
×
×
 • Create New...