Jump to content

jackJAKE23ANOTHERACC

Members
 • Turinio skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jackJAKE23ANOTHERACC

  Ne nu nejuokink, ziurek kur pats ziuri, net i zaideja tu neziuri o vstk hitini apie ka kalba. Idomiai cia jei ir nenaudojai (nors naudojai) tai su tokiu aim tikrai nelaimetum.
 2. jackJAKE23ANOTHERACC

  1. Jūsų nick žaidime: jackJAKE23 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:Daugiau negu 1500xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:12 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Ant serverio žaidžiu apie 2 metus, buvau bane už cheatus, bet daugiau taip nebedarau, ir nesiruošiu to daryti. Esu draugiškas su kitais žaidėjais. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu kad serveryje, būtu kuo mažiau, žargonų, nepagarbos. Ko nemokėsiu paklausiu patyrusių žaidėjų. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pirma dėčiau įspėjimus, 1/3, 2/3, 3/3, kai žaidėjas surenka 3/3. Mutinu žaidėją priklausomai nuo teksto. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Dedu įspėjimus 1/3, 2/3, 3/3, kai žaidėjas surenka 3/3, gauna mute priklausomai nuo teksto. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėjimas/ mute 10-30min priklausomai kokiu tempu žaidėjas rašo į chatą. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mute 60min už Administracijos negerbimą. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Susisieksiu su serverio Administracija, ir pasakysiu esančią klaidą. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Turiu rinkti įrodymus, jei žaidėjas parašytu į forumą apie neteisingą mute, pateikčiau kaip įrodymus, kad žaidėjas nėra teisus ir buvo teisingai užmutintas.
 3. jackJAKE23ANOTHERACC

  Oi bus sunku
 4. jackJAKE23ANOTHERACC

  Jūsų nick žaidime: jackJAKE23 Pažeidėjo nick: N0D1 Kuo nusikalto?: Griefina statinius ir sienas Įrodymai (būtina foto/video)
 5. jackJAKE23ANOTHERACC

  Visu pirma ten net ne resas ir galiu laisvai statyt. As jo namo negriefinau tik statciau laivai nes ten nebuvo res.
 6. jackJAKE23ANOTHERACC

  Jūsų nick žaidime:jackJAKE23 Res/Ploto pavadinimas: /res tp c1 Trumpai papasakokite apie statinį?: Bazėje yra kasykla ir nether portalas saugykla taip pat , grazūs 8 kabarių statynys. Statinio foto:
×
×
 • Create New...