Jump to content
AfigienasP

AfigienasP I CM

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: mantuslt
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 764xp
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 24
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu griežtas, linksmo charakterio žmogus, suprantu žmonių juokus, esu mandagus.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu prisijungti vien dėl to, kad noriu palaikyti serveryje tvarką nuo taisyklių pažeidinėtoju ir kt. Esu aktyvus žaidėjas išmanantis savo darbą.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodu žaidėjui įspejimus nuo 1-3 jei žaidėjas nereaguoja į tai užtildau žaidėja 10min. Jei situacija kartojasi mute laiką didinu.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Tapati situacija kaip pirmą ispėsiu žaidėja ispėjimais jei nereaguoja MUTE.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Ispėju žaidėja ispėjimais jei situacija tapati dedu MUTE.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Užtildymas be jokių ispėjimu 60min.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pranešiu žaidėjui, kad kreiptusi į aukstesnio rango žaidėjus.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nes žaidėjas gali pateikti melaginga įrodymą ir tai gali kenkti mano pareigoms.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...