Jump to content
Big_Chung

Big_Chung į pokalbių moderatorius

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Big_Chung
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 387
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 18
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu 12-tokas, mėgstu aktyviai leisti laiką, mėgstu MC.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes turiu tame stažo kituose serveriuose, mėgstu tvarką, ieškau būdų pakeisti serverį, kad nebūtų nesąmonių.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Priklausomai nuo to koks įžeidimas. Jei silpnas, kaip „Noob" tai nieko, jei rimčiau, duodu įspėjimą iki 3, užmūtinu 10 min, jei toliau kartojasi, užmūtinu ant 20min ir taip toliau. Negana to, pasidarysiu vaizdinius įrodymus ir juos laikysiu 48 valandas.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Kaip ir su Įžeidimais, priklauso koks keiksmas. Jei „Bl" nieko, jei jis keiksis toliau, įspėsiu iki 3 kartų ir mūtinsiu 10 min. Jei taip toliau, užmūtinsiu daugiau min, pagal save. Negana to, pasidarau įrodymus, laikau juos 48 valandas.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: užtildysiu už flood 10-20min. Išsisaugosiu įrodymus 48 valandas.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be įspėjimo užtildysiu 60 min už „administracijos negerbimas" įrodymus laikau 48 valandas.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasiūlysiu žaidėjui pasitikrinti ar viską gerai suvedė, ar nepadarė klaidos, jei vistiek neveikia, nukrepsiu pasiklausti pas prisijungusį administracijos narį, jei nebus prisijungęs, pats paklausiu administracijos asmeniškai.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Ant chat moderatorių gali uždėti skundą, jei jie turės yrodymus, įrodys, kad yra nekalti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

atmesta. Anketoje yra klaidų. Patarčiau mažiau klausinėti info iš kitų cmodų, o tiesiog būti serveryje ir domėtis pačiam kaip ir už ką duodamas mute. Šiuo atveju pasiprašei pagalbos, gavai visus ats ir užpildei anketą. Įdėk savo darbo, sėkmės pildant kitą kartą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Prisijungę   0 Narių , 0 Slaptas, 10 Svečių (Pilnas sąrašas)

    There are no registered users currently online

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...