Jump to content
Death

Death/ChatMod

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Death
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 5410
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 20
4 .Trumpai papasakokite apie save?: dirbu/žaidžiu mc dimiesčio serva/ džiaugios gyvenimu.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: serveriui reikia Chat modu/ esu vienas aktyviausiu žaidėju serverija tad norečiau but ir efektyyviausiu ChatMod (po Kiyomiii_) 🙂

 

Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: pirmiausia duočiau pirma ispėjima [1/3] jei neklauso antras [2/3] o jei neklauso buna ir trečias [3/3] o po to seka jau /užtildymas 10 min.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: taip pat kaip ir pirmam klausime pirmiausia duočiau pirma ispėjima [1/3] jei neklauso antras [2/3] o jei neklauso buna ir trečias [3/3] o po to seka jau /užtildymas 10 min.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:duočiau pirma ispėjima del "flood" [1/3] jei neklauso antras [2/3] o jei neklauso buna ir trečias [3/3] o po to seka jau /užtildymas 10 min.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: užtildičiau 60 min. "Nepagarba Administracijai"
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: aš nelabai galėčiau padėt jam šio klausimu, BET galėčiau susisiekt su Administracija kad Jam padėtu.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: tuo atvėju jei žaidėjas {užtildytasis} manytu kad jis gavo "Neteisinga" Užtildyma, turėtum irodymus prieš ji, kad užtildymas buvo teisingas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...