Jump to content

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: KaNori
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 55, savo pagrindini acc praradau :(
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14, bet greit bus 15.
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Laisvalaikiu mokausi programavimą,programuoju mc serverius bei svetaines, C++. Na tiesiog esu pradedantysis programuotojas.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu padėti žaidėjams su iškilusiais klausimais, prižiūrėti Chat tvarką ir tt.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pirmiausia praneščiau , kad tai yra draudžiama, ir duočiau tam tikrą nuobaudą.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:  Pirmiausia praneščiau , kad masiškai keiktis yra draudžiama, ir jeigu tai pasikartotu duočiau tam tikrą nuobaudą.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Praneščiau jam kad jis pažeidė serverio taisyklę, ir duočiau atitinkamą nuobaudą.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Manau, kad kitas chat moderatorius su juo susitvarkytų ir į tai nesikiščiau.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau apie tai savininkui ir laukčiau detalesnės informacijos.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes jeigu kas nors praneštų , kad no reason užmutinau pažeidėją, tai turėčiau įrodymus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...