Jump to content

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: KaNori
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 55, savo pagrindini acc praradau :(
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14, bet greit bus 15.
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Laisvalaikiu mokausi programavimą,programuoju mc serverius bei svetaines, C++. Na tiesiog esu pradedantysis programuotojas.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu padėti žaidėjams su iškilusiais klausimais, prižiūrėti Chat tvarką ir tt.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pirmiausia praneščiau , kad tai yra draudžiama, ir duočiau tam tikrą nuobaudą.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:  Pirmiausia praneščiau , kad masiškai keiktis yra draudžiama, ir jeigu tai pasikartotu duočiau tam tikrą nuobaudą.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Praneščiau jam kad jis pažeidė serverio taisyklę, ir duočiau atitinkamą nuobaudą.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Manau, kad kitas chat moderatorius su juo susitvarkytų ir į tai nesikiščiau.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau apie tai savininkui ir laukčiau detalesnės informacijos.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes jeigu kas nors praneštų , kad no reason užmutinau pažeidėją, tai turėčiau įrodymus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...