Jump to content
bryanromeroanna5944

Agentūra patvirtino, kad visi užsikrėtusieji per COVID protrūkį CDC konferencijoje buvo paskiepyti

Recommended Posts

Jungtinių Valstijų CDC išlindo didelis skandalas,maždaug 1800 žmonių susirinko asmeniškai į šių metų balandžio mėn. vykusią kasmetinę Epidemijų žvalgybos tarnybos konferenciją, kurią surengė Ligų kontrolės ir prevencijos centrai , iš kurių beveik visi respondentai-99. 4 proc. buvo pasiskiepiję COVID-19 vakcina, deja, vėliau atlikus tyrimą nustatyta, kad beveik visi grįžę dalyviai po konferencijos vėl užsikrėtė COVID-19. Ši infekcija laikoma nauju superplitimo atveju. po šios konferencijos, dalyviams grįžus į visas JAV dalis, COVID-19 neabejotinai vėl sukels naują protrūkio bangą visuomenėje. Tačiau blogai yra tai, kad negalime nustatyti, ar šie išblaškyti ekspertai užsikrėtė anksčiau žinoma paderme, ar 2023 m. pavasarį pasirodžiusia "Plus" paderme, nes beveik nėra skiepų imunizacijos vakcina, todėl po to tikimybė, kad asmuo užsikrės, yra didesnė. Mes ir toliau skirsime dėmesį šiam Amerikos viruso perdavimo incidentui.

COVID-19 protrūkis kilo JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) surengtoje konferencijoje, nors dauguma dalyvių buvo paskiepyti.

Apie 1800 CDC darbuotojų ir kitų asmenų balandžio mėn. susirinko viešbutyje, esančiame

epidemiologinius tyrimus ir strategijas.

Balandžio 27 d., paskutinę konferencijos dieną, keli žmonės pranešė organizatoriams, kad jų tyrimų rezultatai dėl COVID-19 yra teigiami. CDC ir Džordžijos visuomenės sveikatos departamentas kartu apklausė konferencijos dalyvius ir bandė išsiaiškinti, kiek žmonių pasitikrino teigiamai.

"Tikslas buvo sužinoti daugiau apie įvykusį perdavimą ir papildyti mūsų supratimą pereinant į kitą COVID-19 priežiūros ir reagavimo etapą", - sakoma CDC gegužės 26 d. pareiškime.

Apklausą užpildė maždaug 80 proc. dalyvių. Iš jų 181 nurodė, kad jų testai dėl COVID-19 buvo teigiami.

Kiekvienas asmuo, pranešęs apie teigiamą testą, buvo paskiepytas, "The Epoch Times" elektroniniu paštu pranešė CDC atstovas.

Beveik visi respondentai - 99,4 proc. apklausoje dalyvavusių asmenų gavo bent vieną COVID-19 vakcinos dozę. Ir "apskritai neskiepytų dalyvių buvo labai mažai", sakė atstovas spaudai.

Pareigūnai neskirstė paskiepytųjų į tuos, kurie gavo atnaujintos dvivalentės vakcinos dozę, ir tuos, kurie jos negavo. Jie taip pat negalėjo pasakyti, kiek žmonių iš tų, kurių tyrimų rezultatai buvo teigiami, dirba CDC.

"Apklausoje nebuvo klausiama apie darbovietę, o atsakymai buvo anoniminiai, todėl negalime atsakyti į šį klausimą", - sakė CDC atstovas spaudai.

Į apklausą neatsakė apie 360 žmonių, todėl tikrasis protrūkis galėjo būti didesnis.

Dr. Erikas Topolas, Skripso mokslinių tyrimų transliatyvinio instituto direktorius, socialiniame tinkle "Twitter" teigė, kad dėl šių skaičių konferencija tapo "superplatinamuoju įvykiu".

Dr. Tomas Inglesby, Bloomberg visuomenės sveikatos mokyklos Johns Hopkins sveikatos apsaugos centro direktorius pridūrė, kad protrūkis rodo, kad COVID-19 vis dar gali sukelti didelius protrūkius ir užkrėsti daugelį.

Džordžijos visuomenės sveikatos departamento atstovas spaudai The Epoch Timeselektroniniame laiške sakė, kad daugelis konferencijoje dalyvavusių žmonių nebuvo Gruzijos gyventojai ir kad daugelis naudojo testus namuose.

Konferencijoje nebuvo kaukių ar skiepų mandatų, nors, pasak CDC, daugelis dalyvių vis tiek dėvėjo kaukes.

Dvivalentinė apsauga

CDC teigė, kad apklausos rezultatai pabrėžia skiepijimo svarbą siekiant apsaugoti asmenis nuo sunkių ligų ir mirties, susijusios su COVID-19, nes nė vienas iš žmonių, kurie teigė, kad jų testas buvo teigiamas, nepranešė, kad vyksta į ligoninę.

Nėra jokių klinikinių tyrimų duomenų apie dvivalenčių injekcijų veiksmingumą, nors jie pirmą kartą buvo pašalinti prieš devynis mėnesius. Stebėjimo duomenimis, jie mažai apsaugo nuo infekcijos, nors pareigūnai tvirtina, kad apsaugo nuo sunkių ligų. Remiantis tyrimais, įskaitant nerecenzuojamus CDC leidinius, ši apsauga yra trumpalaikė.

Naujausiame leidinyje, išleistame gegužės 26 d., nustatyta, kad dvivalentės COVID-19 vakcinos Pfizerir Moderna, kurios anksčiau šiais metais pakeitė senąsias vakcinas, veiksmingos prieš hospitalizavimą.

Tarp suaugusiųjų, neturinčių dokumentais pagrįstų imunokompromituojančių būklių, apsauga buvo 62 procentai nuo 7 iki 59 dienų, tačiau sumažėjo iki 47 procentų, o po 120 dienų sumažėjo iki 24 procentų.

Suaugusiųjų, sergančių dokumentais pagrįstomis imunokompromituojančiomis sąlygomis, veiksmingumas siekė tik 41 proc., o po 120 dienų 13 proc.

Tyrėjai nepateikė veiksmingumo įvertinimų tarp visų suaugusiųjų arba bendros populiacijos, turinčios ir neturinčių dokumentuotų imunokompromituojančių sąlygų. Jie taip pat nepateikė nekoreguotų vakcinos veiksmingumo (VE) įvertinimų arba įvertinimų prieš koreguojant tam tikrus kintamuosius.

Tiek neapdorotas VE, tiek pakoreguotas VE turėtų būti pranešta, kad dideli neatitikimai būtų akivaizdūs skaitytojui ir būtų klausiami, – „The Epoch Timesel. paštu sakė Davidas Wisemanas, Synechion įkūrėjas ir prezidentas.

Veiksmingas prieš kritines ligas, apibrėžiamas kaip patekimas į intensyviosios terapijos skyrių arba mirtis, pasiekė aukščiausią tašką 85 tarp žmonių, kurie laikomi nekompetentingais, tačiau po 120 dienų sumažėjo iki 33 proc. Tarp tų, kurie apibūdinti kaip susilpnėję imunitetas, veiksmingumas nebuvo įvertintas daugiau kaip 53 proc.

Veiksmingumas buvo matuojamas ne ilgiau kaip 180 dienų.

Veiksmingumas vaikams nebuvo tiriamas kaip tyrimo dalis.

CDC tyrėjai peržiūrėjo duomenis iš VISION tinklo, JAV ligoninių tinklo. Išimtys apėmė jaunesnius nei 50 metų žmones, kurie gavo keturis ar daugiau senų vakcinų stiprintuvų.

Tik 23,5 procento imunokompetentingų ir 16,4 procentų nusilpusių žmonių buvo paskiepyti, o likusieji gavo bent dvi COVID-19 vakcinos dozes.

CDC duomenimis, apie 8 procentai suaugusiųjų amerikiečių vis dar yra neskiepyti, nors šis procentas gali būti per didelis (pdf).

Tyrėjai teigė, kad duomenys parodė, kad dvivalentės dozės padėjo apsaugoti nuo su COVID-19 susijusios hospitalizacijos ir kritinės ligos, ir pridūrė, kad kai kurioms grupėms buvo įrodyta, kad apsaugos silpnėjimas buvo įrodymas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...