Jump to content
Death

ChatMod Anketa

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime: Death
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 911
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 23
4 .Trumpai papasakokite apie save?: Nemėgstu "Toxic" Chat'u, būnu draugiškas su serverio žaidėjais, bet prireikus galiu būt griežtas.
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:
Situacijos: I serveri ateina "visokio tipo" vieni normaliai žaist, kiti pakenkt. Mano tikslas yra sustabdyt jiem kelia trugdyti bei gadinti serverio kokybe.

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: 1/3 Jeigu nenustoja 2/3 Jei vistiek keikiasi /užtildyti 10 minutes 3/3.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Taip pat 1/3 Jei nenustoja 2/3 jeigu toliau keikiasi /užtildyti 10 minutes 3/3.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Pirmas ispėjimas 1/3 Antras ispėjimas 2/3 jei ir toliau 3/3 ir užtildyčiau 10min.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: /užtildyti 60 minutes Nepagarba ADMIN.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Praneščiau serverio Administracijai, kurie greit šia problema išsprestu.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Nepatenkinti žaidėjai gali parašyt nusiskundima forume, tai reikštu kad tinkamai neatlieku savo pareigų, kad taip nenutiktu įrodymus būtina turėti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...