Jump to content

Giega

Members
 • Turinio skaičius

  50
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  1

Everything posted by Giega

 1. Giega

  "kuris nejuda" Labai lengva apeit.
 2. Giega

  Nepritariu. Dar siūlau sumažint ghast tier kainas,
 3. Jūsų nick žaidime:Giega Pažeidėjo nick: Death Kuo nusikalto?: Vedė kazino ./res tp hell3 res'e 4x3 lentoje ir dėjo bonemeal lentos kampe ne per vidurį. Taip sumažindamas galimybę laimėti. Įrodymai (būtina foto/video): 75% Kas nutinka kai padedi bonemeal į kampą:
 4. Jūsų nick žaidime: Giega Pažeidėjo nick: MrSonnet Kuo nusikalto?: Išėjo iš mano res ir specialiai pasidarė savo res. Move išjungė. Įrodymai (būtina foto/video):
 5. Giega

  Labai panaši anketa. 4. 5. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Nukopijuoti. Truputi redaguoti.
 6. Giega

  Žmonės šiuo metu gali šunis mušti visur safe zonoi/pvp zonoi. Ir pvp/safe zonoje negaliu šunų šerti ir heal'inti nebet su potion'ais.
 7. Giega

  Nick žaidime: Giega Aprašykite bug'ą: Šunims protas išjungtas negina, nepadeda prieš playerius. Nuotraukos/video: Neradau normalios įrašymo programos tai naudojau pirmą pasitaikiusią.
 8. Giega

  Nick žaidime: Giega Aprašykite bug'ą: Neveikia alchemy. Skill nesikelią ir pats skill neveikia. Nuotraukos/video: Neradau normalios įrašymo programos tai naudojau pirmą pasitaikiusią.
 9. Jūsų nick žaidime: Giega Pažeidėjo nick: Kilvar Kuo nusikalto?: Trap Įrodymai (būtina foto/video):
 10. Giega

  Be to čia manau reikėjo pildyt papeikimai atsibaninmai skiltyje. O pagal šabloną turėtu atrodyt kažkaip taip: Nick žaidime: zxt Aprašykite bug'ą: Gavau ban, uz tai, kad atradau bug'a, atitelinau testeri (Muyozo) drauga kuris neturejo orange star, ir tada biyun'a atitelinau nes galvojau chat-modai kaip ir prie komandos nes patikras visokias daro. (Bugas- home virsuje parkour'o, nueini i savo res (pvz: ppp) ir paprasai draugo ar kazkieno kad atsitelintu, tada /home ir greitai /tpaccept ) ( kai Muyozo atitelinau as net nezinojau, kad suveikė. ) Nuotraukos/video:
 11. Giega

  Ar labai būtu buvę sunku pagal anketą pildyt?
 12. Giega

  Ir be to galėjai draugui elytrą paskolint.
 13. Giega

  Nick žaidime: Aprašykite bug'ą: Nuotraukos/video:
 14. Giega

  Tomasitas nustatė axe cap kažkur tarp 400 ir 500 nes tikrai nebedaro 130 bonus damage to armor. Pirma galėjai pilnai sudrožt armor per 5s-30s. Po pakeitimo jei nori pilnai sudrožt armor trunka 30s-1:30min.
 15. Giega

  1. Kas tau trukdo pasikelt axe ir pačiam drožt armor? 2. Kas tau trukdo passimt xp butteliukų į pvp? 3. Kas trukdo pasiimt atsarginį set į pvp? 4. Kas tau trukdo išmokt pvp ir baigt skūstis forume?
 16. Giega

  - Žaidėjas pvp nemoka.
 17. Giega

  "Su potionais buvo idomiau, kai budavo petai budavo ilgi fightai, o dabar per 2 hitus helmeto nebeturi. Nei pasifiksinti negali nes iskarto mirsi." Tau labai patikdavo 30 savo gyvenimo minučių "kovoti" dėl minecarft šarvų? Ir kaip Kiyomi sakė kas tau trukdo užsikelti pvp skills?
 18. Giega

  Standartas res'ą panaikino. Ačiū jam 🙂
 19. Giega

  Standartas res'ą panaikino. Ačiū jam 🙂
 20. Jūsų nick žaidime: Giega Pažeidėjo nick: Good_friends Kuo nusikalto?: Be leidimo sukurė res prie mano. Įrodymai (būtina foto/video):
 21. Jūsų nick žaidime: Giega Pažeidėjo nick: KaipNubas Kuo nusikalto?: Be leidimo sukurė savo res prie mano. Įrodymai (būtina foto/video):
 22. Giega

  Jūsų nick žaidime: Giega Jūsų idėja: Įjunkti mcmmo pvp skills. Kuo ši idėja naudinga?: Kadangi petbeacon buvo išjunktas dabar pvp trunka truputi ilgiau, bet mcmmo pvp skills tai palengvintu ir pagreitintu. Manau, kad reikėtu įjunkti mcmmo pvp skills nes tai paįvairina serverio pvp, padaro serverio pvp įvairesnį lyginant su kitais Lietuviškai serveriais ir padaro pvp trumpesni. Bet padaryti kad kai kūrių skill nebūtu galima keltis iki negaliu pvz: Axes padaryt 500 lvl. Swords 750 lvl. Su unarmed visi skundėsi bet man patiko, kai unarmed veikė tai nežinau, dėl kitų nuomonės.
 23. Giega

  Bet jei išjungsit petbeacon kovos truks ne 10 min, o 30min. Bet jeigu būtu įjungti pvp skill'ai mcmmo ir jų abilities tada pvp taptų daug įdomesnis negu yra dabar ir kovos netruktu +20 min. Ir atsirastu daugiau veiklos pačiame serveryje.
×
×
 • Create New...