Jump to content

Giega

Members
 • Turinio skaičius

  50
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  1

Giega last won the day on January 27 2021

Giega had the most liked content!

Reputacija

3 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

603 profilio peržiūros
 1. Giega

  "kuris nejuda" Labai lengva apeit.
 2. Giega

  Nepritariu. Dar siūlau sumažint ghast tier kainas,
 3. Jūsų nick žaidime:Giega Pažeidėjo nick: Death Kuo nusikalto?: Vedė kazino ./res tp hell3 res'e 4x3 lentoje ir dėjo bonemeal lentos kampe ne per vidurį. Taip sumažindamas galimybę laimėti. Įrodymai (būtina foto/video): 75% Kas nutinka kai padedi bonemeal į kampą:
 4. Jūsų nick žaidime: Giega Pažeidėjo nick: MrSonnet Kuo nusikalto?: Išėjo iš mano res ir specialiai pasidarė savo res. Move išjungė. Įrodymai (būtina foto/video):
 5. Giega

  Labai panaši anketa. 4. 5. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Nukopijuoti. Truputi redaguoti.
 6. Giega

  Žmonės šiuo metu gali šunis mušti visur safe zonoi/pvp zonoi. Ir pvp/safe zonoje negaliu šunų šerti ir heal'inti nebet su potion'ais.
 7. Giega

  Nick žaidime: Giega Aprašykite bug'ą: Šunims protas išjungtas negina, nepadeda prieš playerius. Nuotraukos/video: Neradau normalios įrašymo programos tai naudojau pirmą pasitaikiusią.
 8. Giega

  Nick žaidime: Giega Aprašykite bug'ą: Neveikia alchemy. Skill nesikelią ir pats skill neveikia. Nuotraukos/video: Neradau normalios įrašymo programos tai naudojau pirmą pasitaikiusią.
 9. Jūsų nick žaidime: Giega Pažeidėjo nick: Kilvar Kuo nusikalto?: Trap Įrodymai (būtina foto/video):
 10. Giega

  Be to čia manau reikėjo pildyt papeikimai atsibaninmai skiltyje. O pagal šabloną turėtu atrodyt kažkaip taip: Nick žaidime: zxt Aprašykite bug'ą: Gavau ban, uz tai, kad atradau bug'a, atitelinau testeri (Muyozo) drauga kuris neturejo orange star, ir tada biyun'a atitelinau nes galvojau chat-modai kaip ir prie komandos nes patikras visokias daro. (Bugas- home virsuje parkour'o, nueini i savo res (pvz: ppp) ir paprasai draugo ar kazkieno kad atsitelintu, tada /home ir greitai /tpaccept ) ( kai Muyozo atitelinau as net nezinojau, kad suveikė. ) Nuotraukos/video:
 11. Giega

  Ar labai būtu buvę sunku pagal anketą pildyt?
 12. Giega

  Ir be to galėjai draugui elytrą paskolint.
 13. Giega

  Nick žaidime: Aprašykite bug'ą: Nuotraukos/video:
 14. Giega

  Tomasitas nustatė axe cap kažkur tarp 400 ir 500 nes tikrai nebedaro 130 bonus damage to armor. Pirma galėjai pilnai sudrožt armor per 5s-30s. Po pakeitimo jei nori pilnai sudrožt armor trunka 30s-1:30min.
 15. Giega

  1. Kas tau trukdo pasikelt axe ir pačiam drožt armor? 2. Kas tau trukdo passimt xp butteliukų į pvp? 3. Kas trukdo pasiimt atsarginį set į pvp? 4. Kas tau trukdo išmokt pvp ir baigt skūstis forume?
×
×
 • Create New...