Jump to content

Wack

Members
 • Turinio skaičius

  123
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  21

Wack last won the day on September 17 2022

Wack had the most liked content!

Reputacija

40 Excellent

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

697 profilio peržiūros
 1. Wack

  Abu sakyčiau geri 1.16 Iš vis galėtų būti paprastam pasaulį su mcmmo o spec pasaulio arenoj pvp jo. Viskas vietoj yra tik arenos reik, teleporto, ir configuose užmest pasaulio pav kuriame neveiks mcmmo.
 2. Wack

  Jūsų nick žaidime: Wack Jūsų idėja: Dienos limitas Kuo ši idėja naudinga?: Padaryti išmetamų daiktų limitą, pvz Deimantų blokų Stacką į dieną išmest galėtų, fermų kaip arbūzų ar tai morkų į dieną 100. Su kiekviena versija atsiranda dupe būdų, tai padėtų apsisaugoti kažkiek nuo to. Taipogi būtų didesnis šiūkšlinių(ženklų) naudojimas.
 3. Wack

  ir db parodyk kur esi visuose šituose, įterptas tu? Būtent. Niekur. Jei tavo bestie grįžo į serverį po perma banų už šūdus, tai nėra pasiteisinimas administracijos nariui elgtis belenkaip.
 4. Wack

  Ne, gal galėtum paryškint ką aš rašau? Nes ką tu rašai, aš viską įmečiau, kaip stumi, kaip šūdus rašai. Dar turėsi ką atsakyt?
 5. Wack

  Tai aišku jum viskas čia gerai, primeskit visi administracijos nariai su žaidėjais taip elgtus, normalu aišku pagal jūsų protelį bus. Beja tema tarp manęs ir cmod. Tai norėčiau jog atsakytų tik kiti administracijos nariai į tema, randomai galit nerašyt.
 6. Wack

  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Administratoriaus nick: gaud1s Kuo nusikalto?: cmod pareigų piknaudžiavimas, nesiskaitymas su žaidėjais. Įrodymai (būtina foto/video): Trumpai rašant, nesiskaito su žaidėjais, įžeidinėja, leidžia savo draugų ratui varyt ant manęs, ir įsp nedalina. Dar vienas tipinis arogantiškai nesubrendęs žaidėjas gavęs kažkokias vertingesnes pareigas.
 7. Wack

  lyg būtų įdomus kam nors tavo tas resas, kiekvieną wipe ateini į foruma ir verki jog kažkas prie tavęs užsiresino. Žaidime irgi verki, kai paklausiu ar prašei, nieko neatsakai, nu tai vadinasi tau tiek ir reikia jų. Resai bus naudojami mano fermom, tai hey, pačio bėdos. https://imgur.com/a/8vHEhyf
 8. Wack

  "Selena" parašė "K", po jos parašymo, Kiyomi mane užtildė, tai ta prasme ta pačia sekunde?(visgi pati pateikei įrodymus) Eh bet aišku jog dabar šmeiži dėl įvairiausių dalykų ne tik mane bet ir Kiyomi. Turi ką nors parašyk rašyk su tema susije, o ne dėl kažko kitko, nuoskaudas gali lieti man į discorde, nors ir tokiu atveju, aš tave geriausiu atveju pasiūsiu ir užblokuosiu, arba ignoruosiu. Vsio laisva.
 9. Wack

  Kaip ir minėjau, ne administracijos narys kuris serverio reputacija gadina kaip edvinas, o paprastas žaidėjas esu, būnu nubaustas už problematiškus dalykus, ką reiškia jog edvino pareiškimas yra melas, ačiū už įrodymus btw. Ką man daryt su mano gyvenimu yra mano reikalas, nemanau jog vaikai kurie net su pareigom nesusitvarko, o ką kalbėt apie savo gyvenimą, turi teise man rašyt tokius dalykus. Bet hey, nice try.
 10. Wack

  1. Eh kas spręs dėl tavo temos jei įsiveda tavo nicka į paieška discordo, ir pasižiūri ką nuveikei per naujus, kokių šūdų pats prirašei "negaudamas dėmesio". Jei netyčia berniokas pratrins postus, ss esu paėmęs 2. Lai pasisako barbe, taip kiši tu jį gražiai. Taipogi galiu įmest 3 valandų įraša pokalbių kur esu su juo vienam pokalbį sėdėjas, galėsit praklausyt sau ilgai ir nuobodžiai, ir parašyt kur esu taip sakęs. Tad aš įrodymus turiu, kur taviškiai? 3. Kalbat kartu, žaidžiat kartu, ir viskas matosi mano pateiktuose įrodymuose, tai viršui, susigalvok kitą taktika nes šita nevykėliškai žlunga. 4. Taigi norėčiau jog asmuo kuris spręs dėl tavo temos atsižvelgtų į visus pateiktus įrodymus, nes hey, sugalvot vėjus ir rašyt visi sugebam. 5. Jei kiši Kiyomi, turėk įrodymus. Dabar visas eilėraštukas kurį "LilChiko" parašė, yeah yeah, visad jum sugenda kompai, ar jų neturit kai reikia įrodymus pateikti, tas pats ir per cheat patikras būna, brolis cheatino, ne aš atsiunčiau tt tt tt. Ant manęs skundai būdavo, bet aš ir pagrįstai užtildydavau pagal taisykles, juolab mano aktyvumas buvo nepriekaištingas, savaime aišku jog dėl manęs bus kile problemų, o čia? Tildo ne pagal taisykles, daro neigiama įtaka vaikam kaip administracijos narys. Normalu aišku pagal tave, nes serve kaip chatmod nesilankai, chat neprižiūri, ir nematai kaip yra iš tiesų. Įkišta iš vis esi vien dėl šito: https://imgur.com/akkjLiH Kaip tu prikišinėji Kiyomi į savo ginčus, taip ir edvinas prikišinėja ją. Prieš rašant turėkit bent kokius solidžius įrodymus, dabar vėjus abu rašot, pagrįskit abu kaip edvinas nėra kaltas dėl neteisingų užtildymų, ar neigiamos įtakos vaikam, nes dabar aiškinatės jūs dėl manęs, nors ne apie tai visa kalba.
 11. Wack

  1. 2. didesnės melagystės nesu matęs per visus postus, netgi cheateriai kurie apsimeta jog free ban gavo, mažiau meluoja negu tu dabar. 3. Taigi su abaliuku vienam pokalbį vis didmiesčio sėdi, nesugebi pranešti asmeniui kuris ir privalo prižiūrėt chata? Nu jau visai. 4. Tai kaip tu gali teigti jog buvo viena ar kita kai tu net neturi įrodymų ir rašai vėjus? Aš viską tiesiai šviesiai surašau, su visais pagrįstais įrodymais. 5. Turbūt nesupranti šios temos svarbumo pačiam tau. Dar karta kartoju, skunda parašiau ne ant Kiyomi, ne ant Suw, ne ant ArnasWP, o ant TAVĘS, nors aišku tau ir Lilchiko normalu prikabinėt kitus asmenis į savo ginčus, nes jum nežinau, lengviau gal, ar geriau jaučiatės, bet fakto nepakeičia jog skundas parašytas dėl ko? Pala, pacituosiu: "mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams."
 12. Wack

  1. Įmesk ss neapkarpytus pilnus, apkarpes išėmes iš konteksto ir įmetė čia man bevaidinant auka. 2. Wow, nejaugi, aš darbo ieškausi kai operacijos laukiau? Ką esu kalbėjas discorde pamenu puikiai, ypač kai viskas buvo recordinta mano video kūrimui, ir nebuvo tokių dalykų sakęs kad va aš ieškausi darbo, nors man jau paskirta diena būna operacijai, logiška ką rašai? 3. Chatmod'as serverį yra Abaliukas, Chatmod direktorė Kiyomi, jie abu serverį būna, tu vistiek tildai ir nesilaikant taisyklių. Atsimink visgi, ne aš pirmas rašau skunda ant tavęs dėl tavo nesąmonių, tad atsipeikėk. 4. Pateik normalius įrodymus kur tu teigi jog aš provokuoju naujai atėjusius žaidėjus kad parašytų reklama. 5. Nustok kišti kitą administracijos narį į savo pačio skundą, nes žiūriu tau kažkoki neigiami jausmai yra.
 13. Wack

  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Administratoriaus nick: eedvinas Kuo nusikalto?: mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams. Įrodymai (būtina foto/video): Visi pastebėjot kaip arogantiškai pradėjo elgtis eedvinas ir nesamonęs daryt serverį. Kadangi atsiminė jog nebemoka statyt, nusprendė chatmod darbus atlikt, kas juokinga, nes net nežino kaip tinkamai chatmodint, neskaitant to, daro neigiama įtaka vaikam, vien dėl to jog užšautų per juos kokį nors bazara ant manęs, pastebėsit nes bus pateikti įrodymai žemiau. Ir su kuo jis tuo laiku šnekėjo? Patikrinkim dc logus kur Vaidotas man parūpino. Nors ne, gal sutapimas kad barbe iš lempos užsišoko ir tai priėmė asmeniškai kad su juo nepasisveikinau gal, nežinau, ai nors pala, jis rašė jog prie „mūsų" lendu, tai čia visa graži grupelė, ypač kai dėl mano asmeninės informacijos žino edvinas ir lilchiko, tai nenustebęs jog ir randomai serverio dabar jau žino. Nors ne, gal sutapimas, paimkim kitą situacija kuri nutiko tą pačią dieną. Barbe pradėjo užgauliot serverio žaidėjus, ponaitis self-made cmod edvinas nedarė nieko kartu su esamu cmodu abaliuku Nors ne, turbūt edvinas irgi sakys jog nešnekėjo discorde su barbe ir nedarė jokios neigiamos įtakos jam. Paimam dabar jo užtildymus lempinius. Man juokinga kai už tą patį dalyką užtildei dvigubai žaidėja ir visiškai neįdomu tau buvo, nors visi kiti irgi keikėsi serverį https://imgur.com/a/7uFBSs1 Neskaitant to, tildo už "Nesi cmod" dude tu irgi nesi cmod, bet užtildai žaidėjus valandai jei jie parašo 1/3 2/3 ir tt. Realiai skaudu matyt kaip valdžia, galia ir netinkama kompanija paveikė šitą administracijos narį. Kol nebuvo gavęs op'o, tol normaliai bendravo su žaidėjais, neišsidirbinėdavo, nesamonių nedarydavo, tikiuos šitas skundas bent kiek atves tave edvinai į protą nes elgies tikrai prastai, ir darai prasta reputacija visiems likusiems administratoriams.
 14. Wack

  Toks jausmas lyg Edvinas būtų bane ir negalėtų pats atsakyt už savo poelgius
 15. Wack

  warp exit skirtas exitui, o ne pvp eit su 2 setais ar daugiau.
×
×
 • Create New...