Jump to content

Wack

Members
 • Turinio skaičius

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  12

Wack last won the day on October 2

Wack had the most liked content!

Reputacija

18 Good

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wack

  Patikra buvo pradėta 8:12 PM pagal tavo kompiuterio laiką. Modifikavimo data Versions ir Mods aplankaluose aiškiai matosi, ir baną gavęs už "cheat patikros metu modifikuojami failai"
 2. Wack

  niekam neaktualu.
 3. Wack

  http://didmiestis.com/banai/info.php?type=ban&id=996 Nesigilink ir nyk
 4. Tu išjungi mc, ir padaro log.gz. Ai krč nėra tolko su tavim daugiau diskutuot tokia tema, nori, ieškok teisybės, bet įrodymai yra pateikti, pabraukta aiškiai kas blogai, o ką tu vadini "debunkinau" nieko tu neįrodei. O Arnui, nusiunti nepilnus įrodymus, o apkarpytus, pats gi dar rašei tai. Nebereikalo niekad pas tave nieko ir nerasdavo. 🤔Laukiam Tomasito atsakymo.
 5. Nu. Tame ir esmė, logs aplankalas nuolat būna atnaujinamas. Malk šūda jei kažko dar bandai pasiekti, bet faktai rodo visai kitokia realybe. Dabar su tuo ss be laiko, davai žmogui kuris būna tikrinamas, atsiunčia kitas asmuo ss, ir nusiunčia tikrintojui kaip legit jo, čia kas kaip moka tas taip tikrina, nebereikalo Arnas jokių cheaterių nesugauna nes nežino kas būna pridirbta ir ko būtent ieškot. Taisyklės kiek metų žaidžiu, tiek nebuvo atnaujintos. Tavo vardas niekam nėra aktualus, nes svarbu man ne koks tavo tas sutrinas vardas, o ar cheatus turi, pasirodo photoshopu žaidi, dabar kažką legit bandai prastumt jog nieko esi nekaltus dalykus daręs. Eik toliau badlion'ą naudot ar lunar'ą, nebus jokių įtarimų, o ne, įtartinus client'us naudot, išsikalinėt, o galų gale ieškot teisybės kad čia va varda užsitušuot reikia, kad va dar kažką, ir taip vizualiai matosi jog su photoshopu įrodymai pateikti yra įtartini.
 6. Dude, pasižėk kelinta patikra buvo, ir logsų folder'io modifikavimo data pažėk. Dar klausimų kylą dėl ko tu esi įtartinas?
 7. Alright, nori pasižaist, tai let's go. Pamačiau photshop'ą, to man užteko, ypač kaip visaip išsikalinėjai per patikra su tuo karpymu. Fabric'ą naudoji? Naudoji. Kas su juo naudojami? Cheatai, ir tai keli iš jų naudoja tik fabric. Statistics apkarpei? Apkarpei. minecraft folderį modifikavai? Modifikavai. Netgi su photoshopu nors w10 turi, ir gali per default nuotraukų programėle apkarpyt laisvai, bet pereisim iškart į tai, nes discord'e kalbėjai per patikra, ir betkas galėjo tau atsiūst .minecraft folderio ss ir siūst man kaip legit'ą(atsižvelgiau į tai jog galėjo būt galimybė) Dabar su tuo photoshopu, man atsiuntei po to atsiuntei Apibraukiau kas jau buvo pirmas alert'as kas neatitiko tavo įrodymų Antras dalykas, ant video rodai savo folderį, gerai gražu, nuostabu, apart modifikuotas datas Mods modifikuotas tokiu pat laiku kaip ir logs? Yra galimybė modifikavimo datas keist naudojant viena ar du triukus, žinai iš ko atkreipiau dėmesį į tai? Tavo siunčiamų įrodymų mods aplankale, niekas nebuvo įkelta kaip naujo dalyko tokiu laiku ir data. Čia įrodymas jog su "Modifikavimo data" buvo žaista ypač kaip kiti failai pagal laiką yra senesne data. Užteks ar dar kažką išniukštinėjus atsiūst?
 8. Wack

  iš kiek lažintis jog pasiekei pasaulio kraštą ir tave tiesiog nuteleportavo į random vietą, nes nesugebėjai grįžt atgal į ribas?
 9. Wack

  Dėl paprasto pvp neįdomu lošt, kapojies ir kapojies, galų gale pralaimi kažkuriam naujokui kuris aura pasijungęs ir kuriam davė "draugelka"(idk į mangutį panašu) maxed itemus. Dabar yra įdomumas grindint lvl, pasikeli viską ir eini kapotis. Jeigu imt combat skillus lauk, tai tuomet viską lauk mest, kam čia visko reikia kai bus like tik Gathering skill'ai.
 10. Wack

  Alright visad gali matyt prieš kokį priešininką eini pvp su komanda /inspect žaidėjas Jeigu pradedi kalba apie combat mcmmo skillus galima apžiūrėti ir visus likusius, visur nelygybė bus su naujais žaidėjais, ar ten bus Mining skillas kur veteranas gaus 3x iškasenas, kur paprastas gaus 1. O ką kalbėt apie herbalism kai būna pridarytos faction tipo pinigų fermos. Visų likusių skillų apart gathering skillų ir combat skillų, nelabai ir yra apie ką kalbėt, nes jų niekas nenaudoja. Mano nuomonė yra PRIEŠ, nežinau ką dauguma gali pasakyti dėl šitos temos, nes neteisybė visad bus. Pagal mane lai naujokai su starting gear'u nešoką prieš veteranus pvp.
 11. Wack

  „Bendraujantis žmogus" Hey dude, pradėjai socialių skillų mokytis? Kaip bendraut ir tt? Nes iki praeito wipe, tavo bendravimo skillai buvo prastesni nei mano susigyvenimas su savo hemarojum.
 12. Pilna ghost client'ų, pilna ghost clientų kurie maskuojasi legaliais client'ais. Kiyomi klaidų nedaro baninant, tad nusivalyk ašaras nueik į paslaugas ir nusipirk unban. Btw Youtube>memes part 1 2 3 mcdidmiestis
 13. Wack

  Tai kad įrodymai pateikti 😂
 14. Wack

  Ūf vyruk, žiūriu gėda nori pasidaryt ne tik serverį bet ir forume. Nebuvo tokio žaidėjo serverį, kitas dalykas prieš paspaudžiant enter pats asmuo atsako už tai ką jis parašys. Vietoj to jog priimtum bausme sau tyliai ir ramiai, skundus rašai, nu prašom, kas man darbo.
 15. Wack

  "pasak MrDebilo"
×
×
 • Create New...