Jump to content

Wack

Members
 • Turinio skaičius

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  12

Everything posted by Wack

 1. Wack

  Patikra buvo pradėta 8:12 PM pagal tavo kompiuterio laiką. Modifikavimo data Versions ir Mods aplankaluose aiškiai matosi, ir baną gavęs už "cheat patikros metu modifikuojami failai"
 2. Wack

  niekam neaktualu.
 3. Wack

  http://didmiestis.com/banai/info.php?type=ban&id=996 Nesigilink ir nyk
 4. Tu išjungi mc, ir padaro log.gz. Ai krč nėra tolko su tavim daugiau diskutuot tokia tema, nori, ieškok teisybės, bet įrodymai yra pateikti, pabraukta aiškiai kas blogai, o ką tu vadini "debunkinau" nieko tu neįrodei. O Arnui, nusiunti nepilnus įrodymus, o apkarpytus, pats gi dar rašei tai. Nebereikalo niekad pas tave nieko ir nerasdavo. 🤔Laukiam Tomasito atsakymo.
 5. Nu. Tame ir esmė, logs aplankalas nuolat būna atnaujinamas. Malk šūda jei kažko dar bandai pasiekti, bet faktai rodo visai kitokia realybe. Dabar su tuo ss be laiko, davai žmogui kuris būna tikrinamas, atsiunčia kitas asmuo ss, ir nusiunčia tikrintojui kaip legit jo, čia kas kaip moka tas taip tikrina, nebereikalo Arnas jokių cheaterių nesugauna nes nežino kas būna pridirbta ir ko būtent ieškot. Taisyklės kiek metų žaidžiu, tiek nebuvo atnaujintos. Tavo vardas niekam nėra aktualus, nes svarbu man ne koks tavo tas sutrinas vardas, o ar cheatus turi, pasirodo photoshopu žaidi, dabar kažką legit bandai prastumt jog nieko esi nekaltus dalykus daręs. Eik toliau badlion'ą naudot ar lunar'ą, nebus jokių įtarimų, o ne, įtartinus client'us naudot, išsikalinėt, o galų gale ieškot teisybės kad čia va varda užsitušuot reikia, kad va dar kažką, ir taip vizualiai matosi jog su photoshopu įrodymai pateikti yra įtartini.
 6. Dude, pasižėk kelinta patikra buvo, ir logsų folder'io modifikavimo data pažėk. Dar klausimų kylą dėl ko tu esi įtartinas?
 7. Alright, nori pasižaist, tai let's go. Pamačiau photshop'ą, to man užteko, ypač kaip visaip išsikalinėjai per patikra su tuo karpymu. Fabric'ą naudoji? Naudoji. Kas su juo naudojami? Cheatai, ir tai keli iš jų naudoja tik fabric. Statistics apkarpei? Apkarpei. minecraft folderį modifikavai? Modifikavai. Netgi su photoshopu nors w10 turi, ir gali per default nuotraukų programėle apkarpyt laisvai, bet pereisim iškart į tai, nes discord'e kalbėjai per patikra, ir betkas galėjo tau atsiūst .minecraft folderio ss ir siūst man kaip legit'ą(atsižvelgiau į tai jog galėjo būt galimybė) Dabar su tuo photoshopu, man atsiuntei po to atsiuntei Apibraukiau kas jau buvo pirmas alert'as kas neatitiko tavo įrodymų Antras dalykas, ant video rodai savo folderį, gerai gražu, nuostabu, apart modifikuotas datas Mods modifikuotas tokiu pat laiku kaip ir logs? Yra galimybė modifikavimo datas keist naudojant viena ar du triukus, žinai iš ko atkreipiau dėmesį į tai? Tavo siunčiamų įrodymų mods aplankale, niekas nebuvo įkelta kaip naujo dalyko tokiu laiku ir data. Čia įrodymas jog su "Modifikavimo data" buvo žaista ypač kaip kiti failai pagal laiką yra senesne data. Užteks ar dar kažką išniukštinėjus atsiūst?
 8. Wack

  iš kiek lažintis jog pasiekei pasaulio kraštą ir tave tiesiog nuteleportavo į random vietą, nes nesugebėjai grįžt atgal į ribas?
 9. Wack

  Dėl paprasto pvp neįdomu lošt, kapojies ir kapojies, galų gale pralaimi kažkuriam naujokui kuris aura pasijungęs ir kuriam davė "draugelka"(idk į mangutį panašu) maxed itemus. Dabar yra įdomumas grindint lvl, pasikeli viską ir eini kapotis. Jeigu imt combat skillus lauk, tai tuomet viską lauk mest, kam čia visko reikia kai bus like tik Gathering skill'ai.
 10. Wack

  Alright visad gali matyt prieš kokį priešininką eini pvp su komanda /inspect žaidėjas Jeigu pradedi kalba apie combat mcmmo skillus galima apžiūrėti ir visus likusius, visur nelygybė bus su naujais žaidėjais, ar ten bus Mining skillas kur veteranas gaus 3x iškasenas, kur paprastas gaus 1. O ką kalbėt apie herbalism kai būna pridarytos faction tipo pinigų fermos. Visų likusių skillų apart gathering skillų ir combat skillų, nelabai ir yra apie ką kalbėt, nes jų niekas nenaudoja. Mano nuomonė yra PRIEŠ, nežinau ką dauguma gali pasakyti dėl šitos temos, nes neteisybė visad bus. Pagal mane lai naujokai su starting gear'u nešoką prieš veteranus pvp.
 11. Wack

  „Bendraujantis žmogus" Hey dude, pradėjai socialių skillų mokytis? Kaip bendraut ir tt? Nes iki praeito wipe, tavo bendravimo skillai buvo prastesni nei mano susigyvenimas su savo hemarojum.
 12. Pilna ghost client'ų, pilna ghost clientų kurie maskuojasi legaliais client'ais. Kiyomi klaidų nedaro baninant, tad nusivalyk ašaras nueik į paslaugas ir nusipirk unban. Btw Youtube>memes part 1 2 3 mcdidmiestis
 13. Wack

  Tai kad įrodymai pateikti 😂
 14. Wack

  Ūf vyruk, žiūriu gėda nori pasidaryt ne tik serverį bet ir forume. Nebuvo tokio žaidėjo serverį, kitas dalykas prieš paspaudžiant enter pats asmuo atsako už tai ką jis parašys. Vietoj to jog priimtum bausme sau tyliai ir ramiai, skundus rašai, nu prašom, kas man darbo.
 15. Wack

  "pasak MrDebilo"
 16. Wack

  Kadangi esu baisiai pasikėlęs, dievas va, pasiskaityk už ką mute gavai https://imgur.com/a/QBG9bQE Čia visi ss kaip jūsų šventas trejetas spamus šaut dėl savo tų investicijų jog, visi 3 norit būt teisūs, ir nieko daugiau nematyt tik jūsų nickai. Įsiterpiau, jog nuramint, ką padarėt? Ogi visokias nesamonęs rašyt, daryt iš savęs aukas jog jūs čia tik bendravot, jog čia viskas ok. Rašė Kiyomi eikit į msg, discord'ą, nepatiko jum, toliau varėt, galų gale prikišinėt pradėjot jog per daug sau leidžiam ir piknaudžiaujam savo permais. Kitas dalykas, baigėsi jūsų unmute, creeper žaidėjas matyt turi daugiausiai proto ir nusprendė patylėt, o jūs 2 toliau savo dainele dainavot, ir kad ir koks žaidėjas ką jum berašydavo, jūs ant jo pradėdavot stumt. Galų gale įterpiu tavo šviežia citatas lyg iš viryklės:
 17. Wack

  Nu ką, tuomet, atrašyk į dc, ir žiūrim
 18. Wack

  Nori pasakyt, jog čia ne tavo discord'as? Kuris pasikvietė tuo metu kai tau patikra buvo ir iki db neatrašė?
 19. Wack

 20. Wack

  Buvo cheat patikra tau. Į draugus pasikvietei, bet nei au nei miau. Praignoruotas likau tuos 20 minučių. Priežastis parašyta.
 21. taipogi buvo ir apkarpytas, davai aš irgi nuimu nuo youtube video ir apkarpęs įmetu kaip savo 😄
 22. Galiu įmest, nori? Uoj kiek su napke contento žinok, visi pilni 4tb hardo. DAR DAR kitas dalykas, jo cps toks pats būna visad, so hello autoclicker, savo faction co-leader'io gali nebegint 😄 Čia tas pats kaip ir atmazinot visi dėl dupinimo 😄
 23. Eik eik profesionale. Zeusfz irgi tą patį rašė nu ir ką, galų gale paaiškėjo jog su cheatais lošia. Realiai tema ne apie tave, įrodymų jokių irgi nepateiki, tai nefreepostink ir apeik tema.
 24. Tokiu atveju tavo galva judėtų, o dabar galva kaip būna nustatyta žemyn taip ir būna per tavo clickinimus. Kitas nuostabus dalykas jog kiekvieną kartą kai tu trenki, vis critical darai, kažkaip labai tobulai su kiekvienu smūgiu. Arabų gali nebepūsti
 25. Jūsų nick žaidime: MrSonnet Pažeidėjo nick: Napke Kuo nusikalto?: Pagalbine priemone(autoclicker) Įrodymai (būtina foto/video): Štai kaip legit playeris mėto xp bottlus(creeperis), ir kaip Napkė su savo autoclickeriu
×
×
 • Create New...