Jump to content

LilChiko

Members
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  2

LilChiko last won the day on March 9

LilChiko had the most liked content!

Reputacija

7 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LilChiko

  Žinoma, visą valandą kastis normaliai galėjai, bet jau patikrai tave atjungė. :DDD
 2. LilChiko

  Aš aiškiai parašiau, jog screenshot'o neturiu kaip tu kaseisi tunelį iki manęs ir radai spawnerį. O vienaip ar kitaip, buvai užbanintas, nes išėjai iš serverio patikros metu. Mes kalti dėl to? Žinoma, kaip ir visada. Aiškini, kad darytų tau patikrą, kai jau turim teisę tave banint? Nu čia dabar..
 3. LilChiko

  Patvirtinu Kiyomiii_ žodžius. Prašiau, kad pastebėtų B100, nes aš nespėju normaliai pasikasinėti, o jis jau atsiduria prie spawner'ių, tiesiog juos labai lengvai ir greitai rasdavo. Neturiu screenshot'o, bet viskas prasidėjo nuo to, jog jis kasė tunelį iki manęs ir rado spawnerį kurio aš net nepastebėjau, todėl pradėjau įtarinėti.
 4. LilChiko

  Jūsų nick žaidime: LilChiko Jūsų idėja: Taigi, manau visi žino, kad serverio administracijos nariai dirba savanoriškai serveryje jo labui ir gerovei. Tikrai nemanau, kad protinga prašyti algos, tam tikros pinigų sumos. Todėl mano idėja yra sumažinti administracijos nariams paslaugų kainas, tam tikrą procentą. Pvz 40% ir pan. Kuo ši idėja naudinga?: Naudinga tuo, kad didžioji dalis administracijos paslaugas perka kiekvieną mėnesį, bet dirba už dyką, todėl manau, kad administracijos nariai nusipelno šiokios tokios premijos.
 5. LilChiko

  CM

  1. Jūsų nick žaidime: LilChiko 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3400 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu bendraujanti, draugiška, linksma. Didžiausias mano minusas yra tai, jog esu labai užsispyrus, bet stengiuosi išlaikyti pozityvumą. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu palaikyti tvarką chat'e, padėti žaidėjams, bei išbandyti save naujoje pozicijoje. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosiu įspėjimą, jei žaidėjas nesiliauja ir surenka 3 įspėjimus, gaus mute 10min. Jei po 10min. žaidėjas vėl taip elgsis, surinkus 3 įspėjimus, bus didinamas mute laikas +10min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Situacija tokia pati kaip 1. Surinkus 1-3 įspėjimus, gaus mute 10min. Jei situacija kartojasi, +10min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėju žaidėją 1/3, jei jis nesiliauja surinkus 3/3, gauna mute 10min. Jei flood'e yra CAPS ar keiksmai, ir įspėjant žaidėją, jis nereaguoja, bus didinamas mute laikas. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be jokių įspėjimų gaus mute 60min. už admin įžeidinėjimus. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasiūlysiu kreiptis į serverio savininką. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: pažeidėjas gali parašyti skundą, o aš turėčiau įrodyti, jog mute nebuvo uždėtas veltui.
 6. LilChiko

  Papildomi SS.
 7. Jūsų nick žaidime: LilChiko Pažeidėjo nick: Napke Kuo nusikalto?: Buvo pakeisti spawneriai be mano leidimo, Napke nebuvo pridėtas į res. Chate jis grasino, jog pakeis spawnerius, bet tuo metu nežiūrėjau į tuos žodžius taip rimtai, todėl nescreenshotinau. Tik dabar sužinojau kaip pažiūrėti log'us ir radau jo žodžius, kurie bus pateikti apačioje. Įrodymai (būtina foto/video):
×
×
 • Create New...