Jump to content

LilChiko

Members
 • Turinio skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  2

LilChiko last won the day on March 9 2021

LilChiko had the most liked content!

Reputacija

14 Good

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LilChiko

  upp
 2. LilChiko

  #PlzPermaBanMindoz nes šiukšlėms čia ne vieta;)
 3. LilChiko

  Tbh, po to kai parašei, kad aš dalbajobė, kiy tą pačią sekundę ir užmutino tave, keista right, žinojo, kad parašysi kažką durno. Edvinas yra administracijos narys, wdym;ddd ir rmt toks jausmas, kad nei vienas neklysta, viskas atliekama tobulai..Žodžiu, reikalas toks, kad yes, tu dabar paprastas žaidėjas ir po kiekvieno wipe screenshotus trinu, bent jau aš, idk kaip kiti, todėl neturiu įrodymų kaip ir ką rašydavai kai buvai cmodas. Buvo norima tave šalinti už tuos visus skundus kuriuos rašė ant tavęs visi, ir už taisykles kurias pats buvai sugalvojęs (gaila ir šito neturiu), vieną tai tikrai pamenu, kai buvau pradedanti dirbt, ir klausinėjau kaip kas, buvai rašęs dėl 3kartų tos pačios žinutės parašymo, kad iškart mutint žmogų reik 10min, nes tipo ‘bent jau tu taip darai’. O paskui paklausus kito administracijos nario, pasirodo mutint iškart net nereik, o įspėjimą rašyt, nu čia gal ir smulkmena, bet irgi tavo taisyklės išsigalvojimas, nu nvm, žodžiu, pakankamai tiek aš, tiek Edvis parašė, lauksim atsakymo tiesiog, o kas daugiau lieka;dd
 4. LilChiko

  Here ya go, taip norėjai, turėkis, taip myli dėmesio centrą, kad jei neatrašo žmogus, jau jį dalbajobu išvadini:DD Oh, ir buvai nekalbintas, bet kažkaip vistiek prisikabinai prie manęs, todėl pritarsiu Edviui, susirask gyvenimą sonnetukai, užteks tų dramų, kurias visad sukeli.
 5. LilChiko

  Ok, rašai skundą ant eedvino, bet įtrauki ir mane, kas reiškia pagal tavo žodžius, kad ‘į savo ginčą su Edviu, prikabinai kitą asmenį’ t.y mane. ‘Daroma neigiama įtaka vaikams’ šitas prajuokino, well, ye tavo laimei, kad šiuo metu, neturiu pc ir neturiu screenshotų kur rašai visokius n18 shit, kurių vaikai dar net neturi girdėt (mačiau Edvis irgi parašęs kažkuriam screenshote, bet jo žodžiai nesulyginami su tavo) ir kaip prisikabinėji prie žmonių, kurie net nepamini tavęs, tau tiesiog čia kaip hobis, idk tavo reikalas. Esu sakius, kad kai kurie bijo net kažką parašyti, nes žino, kad parašysi kažką tokio kas juos įžeis/įskaudins ir pnš. Viskas buvo okey, kai tu net nebuvai Lt, nebuvai serveryje, buvo galima ramiai ateiti į serverį, o dabar tik ateini, jau sonnetas su kažkuo ginčijasi, ir taip visada;dd Gal Edvinas ir ne angelėlis, nes ofc visi daro klaidų, bet taip sėdėti, screenshotinti, ką jis rašo, ką jis daro, kad tik jį sunaikint, tai nu načiort, nes matosi jog šitas skundas buvo planuotas, kadangi iš pačios pirmos žinutės, screenai buvo ne tavo, o piktos, screenino Edvio žodžius (pikta, nebijok tavęs neįtraukiu), dar prašei Vaidoto, kad parūpintų dc logus, beviltiškas esi, nu cmon, kai buvai cmodas, ant tavęs taip pat pilną skundų būdavo, bet ofc tavo būdas toks, kad negali tiesiog palikti ramybėj žmonių, būtinai reikia prisikabint;d Būtų malonu, kad jei rašai skundą, neminėtum manęs ką ir kaip darau, jei jį rašai ne ant manęs:)
 6. LilChiko

  Žinoma, visą valandą kastis normaliai galėjai, bet jau patikrai tave atjungė. :DDD
 7. LilChiko

  Aš aiškiai parašiau, jog screenshot'o neturiu kaip tu kaseisi tunelį iki manęs ir radai spawnerį. O vienaip ar kitaip, buvai užbanintas, nes išėjai iš serverio patikros metu. Mes kalti dėl to? Žinoma, kaip ir visada. Aiškini, kad darytų tau patikrą, kai jau turim teisę tave banint? Nu čia dabar..
 8. LilChiko

  Patvirtinu Kiyomiii_ žodžius. Prašiau, kad pastebėtų B100, nes aš nespėju normaliai pasikasinėti, o jis jau atsiduria prie spawner'ių, tiesiog juos labai lengvai ir greitai rasdavo. Neturiu screenshot'o, bet viskas prasidėjo nuo to, jog jis kasė tunelį iki manęs ir rado spawnerį kurio aš net nepastebėjau, todėl pradėjau įtarinėti.
 9. LilChiko

  Jūsų nick žaidime: LilChiko Jūsų idėja: Taigi, manau visi žino, kad serverio administracijos nariai dirba savanoriškai serveryje jo labui ir gerovei. Tikrai nemanau, kad protinga prašyti algos, tam tikros pinigų sumos. Todėl mano idėja yra sumažinti administracijos nariams paslaugų kainas, tam tikrą procentą. Pvz 40% ir pan. Kuo ši idėja naudinga?: Naudinga tuo, kad didžioji dalis administracijos paslaugas perka kiekvieną mėnesį, bet dirba už dyką, todėl manau, kad administracijos nariai nusipelno šiokios tokios premijos.
 10. LilChiko

  CM

  1. Jūsų nick žaidime: LilChiko 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3400 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu bendraujanti, draugiška, linksma. Didžiausias mano minusas yra tai, jog esu labai užsispyrus, bet stengiuosi išlaikyti pozityvumą. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu palaikyti tvarką chat'e, padėti žaidėjams, bei išbandyti save naujoje pozicijoje. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duosiu įspėjimą, jei žaidėjas nesiliauja ir surenka 3 įspėjimus, gaus mute 10min. Jei po 10min. žaidėjas vėl taip elgsis, surinkus 3 įspėjimus, bus didinamas mute laikas +10min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Situacija tokia pati kaip 1. Surinkus 1-3 įspėjimus, gaus mute 10min. Jei situacija kartojasi, +10min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėju žaidėją 1/3, jei jis nesiliauja surinkus 3/3, gauna mute 10min. Jei flood'e yra CAPS ar keiksmai, ir įspėjant žaidėją, jis nereaguoja, bus didinamas mute laikas. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be jokių įspėjimų gaus mute 60min. už admin įžeidinėjimus. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasiūlysiu kreiptis į serverio savininką. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: pažeidėjas gali parašyti skundą, o aš turėčiau įrodyti, jog mute nebuvo uždėtas veltui.
 11. LilChiko

  Papildomi SS.
 12. Jūsų nick žaidime: LilChiko Pažeidėjo nick: Napke Kuo nusikalto?: Buvo pakeisti spawneriai be mano leidimo, Napke nebuvo pridėtas į res. Chate jis grasino, jog pakeis spawnerius, bet tuo metu nežiūrėjau į tuos žodžius taip rimtai, todėl nescreenshotinau. Tik dabar sužinojau kaip pažiūrėti log'us ir radau jo žodžius, kurie bus pateikti apačioje. Įrodymai (būtina foto/video):
×
×
 • Create New...