Jump to content
GaudissYT

Gaud1s į chatmod

Recommended Posts

1. Jūsų nick žaidime:Gaud1s
2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:455
3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:14
4 .Trumpai papasakokite apie save?:Esu žmogus, kuris negali pakęsti nepraustaburnių "erelių". Šiaip man labai yra svarbu tvarka. 
5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Matau serveryje žmonių, kurie keikiasi nesustodami, floodina chata kai chat moderatoriai yra offline.
Situacijos:

1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Ipėju 1/3, jei neklauso 2/3 ir jei vistiek neklauso, tai 3/3 ir mute 10 min.
2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu 1/3, jei nenustos 2/3 ir jei toliau tęsiasi tai 3/3 ir mute 10min.
3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:Įspėju 1/3 ir pasakau, kad nespamintų. Jei toliau tai tęsiasi, tai 2/3 ir jei nenustoja toliau tai 3/3 ir 10min mute.
4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Be įspejimų 60min mute.
5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasakysiu, kad kreiptųsi administracijai ar savininkui.
6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Be įrodymų, tai gali būti melaginga informacija.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
6 valandas prieš , Napke_ parasė:

Mes faking klasiokai Genijau

niekam neaktualu.

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

    Paskutinių Būsenos Atnaujinimų Nėra
×
×
  • Create New...