Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2021.08.13 in all areas

  1. 1 point
    Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Manau, kad reikia išjungti visus mcmmo ant pvp, padaryti kaip su unarmed. Keltis galima, bet veikia tik ant mobų, bet per pvp ne. Būtų įtraukti: unarmed, swords, axes. Kuo ši idėja naudinga?: Tuomet nebūtų oneshotinamų naujokų, žaidėjai pvp metu bus lygesnių galių, mažiau vaikų ašarų dėl nelygybės ir prarastų daiktų.
  2. 1 point
    Dėl paprasto pvp neįdomu lošt, kapojies ir kapojies, galų gale pralaimi kažkuriam naujokui kuris aura pasijungęs ir kuriam davė "draugelka"(idk į mangutį panašu) maxed itemus. Dabar yra įdomumas grindint lvl, pasikeli viską ir eini kapotis. Jeigu imt combat skillus lauk, tai tuomet viską lauk mest, kam čia visko reikia kai bus like tik Gathering skill'ai.
  3. 1 point
    Alright visad gali matyt prieš kokį priešininką eini pvp su komanda /inspect žaidėjas Jeigu pradedi kalba apie combat mcmmo skillus galima apžiūrėti ir visus likusius, visur nelygybė bus su naujais žaidėjais, ar ten bus Mining skillas kur veteranas gaus 3x iškasenas, kur paprastas gaus 1. O ką kalbėt apie herbalism kai būna pridarytos faction tipo pinigų fermos. Visų likusių skillų apart gathering skillų ir combat skillų, nelabai ir yra apie ką kalbėt, nes jų niekas nenaudoja. Mano nuomonė yra PRIEŠ, nežinau ką dauguma gali pasakyti dėl šitos temos, nes neteisybė visad bus. Pagal mane lai naujokai su starting gear'u nešoką prieš veteranus pvp.
×
×
  • Create New...