Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2022.01.05 in all areas

 1. 3 points
  Jūsų nick žaidime: TheKriuger Administratoriaus nick: eedvinas Kuo nusikalto: Dėjo mute valandai už reklamą kurios nebuvo. Parašiau "Fantazijos.lt", o tai net nėra mc serveris. O serverio taisyklėse parašyta, kad mutinama už kitų serverių reklamavimą. https://didmiestis.com/banai/info.php?type=mute&id=2911
 2. 3 points
  Toks jausmas lyg Edvinas būtų bane ir negalėtų pats atsakyt už savo poelgius
 3. 3 points
  "eedvinas: reklamavai" "TheKriuger: net ne" Du kartus parašė fantazijos.lt tai turėjo būti įspėjimas, kad taip nerašytų, nes jums rašo kaip reklamą. O čia iškart be įspėjimo mute. Ir dar 60 minučių, kaip už tikrą nusižengimą. Būtų buvę galima mutint PO ĮSPĖJIMO TAIP NESIELGTI, bet to nepaisius už piktnaudžiavimą .lt rašymu. Kiekvieną kartą žaidėjams parašius kažkokią kombinaciją su taškais ar kableliais yra asmeniškai į juos kreipiamasi su prašymu taip nedaryti ir paaiškinant kodėl, nes administracijos nariams tai užskaito kaip reklamą.
 4. 2 points
  Mute yra teisingas nes patikrinus šią svetainę kuri buvo paskelbta žaidime, buvo rasta +18 nesąmonių ir ši svetainė yra nepriimtina vaikams. Skundas rakinamas.
 5. 1 point
 6. 1 point
  /Plot h Erikutis_Pukutis /Plot visit Erikutis_Pukutis
×
×
 • Create New...