Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2019.12.05 in all areas

 1. 2 points
  Tenka įmest tik nuoroda. https://youtu.be/1AWyo9om8Nc
 2. 2 points
  Tomai, šaunuolis esi, stengies tiek laiko dėl projekto, žinau kad aš debilas buvau ir daug nesamonių pridaręs, bet gal ir gerai kad mane išmetei. Tikiuos dar kažkada susirašysim.
 3. 2 points
  ✘ Papeikimas atmestas. Už administracijos negerbimą galima mutinti net už vieną įžeidimą.
 4. 2 points
  - rep, žaidėjas su šia anketa prieštarauja pats sau, nes žaidime elgiasi nepagarbiai, koliojasi bei keikiasi
 5. 2 points
  -rep, aš prieštarauju, kad šitas žaidėjas taptų Chat Mod
 6. 2 points
  1. Jūsų nick žaidime:Katinielis 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:1266 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16 4 .Trumpai papasakokite apie save?:Labai daug nėra ko pasakoti, bet šiaip esu atsakinga, mėgstu tvarką t.y. kai viskas vyksta pagal taisykles ir t.t. , mėgstu bendrauti ir, mano nuomone, esu linksma. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Noriu tapti Chat Moderatore, nes noriu išbandyti save, siekti tvarkos didmiesčio serveryje ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos prisijungus į didmiestį. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?:Pirmus tris kartus įspėsiu, o jei tai kartosis, screenshot’insiu tai, ką sakė ir 15min. mute. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Įspėsiu tris kartus, pasikartojus-screenshot’insiu ir 30min mute. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Padarysiu screenshot’ą, kad turėčiau įrodymą, tada mute 1val. su paaiškinimu, kodėl jį gavo. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?:Screenshot’insiu ir mute 2val. su prierašu “įžeidinėja Chat Moderatorių”. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?:Pasiūlysiu kreiptis į admin’us ar savininką, nes Chat Moderatorius yra atsakingas už tai, kas vyksta chat’e. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?:Šis gali melagingai pranešti savininkui apie neteisingai įvykdyta bausmę, gali būti nubaustas.
 7. 1 point
  Tai norėjau kad jisai man sutaisytu lanka, nes nebejo susitaisyti buvo parašyta (per brangu) yra įrodymai. 20201128_144409(1).mp4
 8. 1 point
  bana gavau išoro nieko nedariau tik afk buvau:)
 9. 1 point
  ❌Atmesta. Spamminate bei keikiatės serveryje. Meluojate dėl savo amžiaus?
 10. 1 point
  Gera anketa, man patinka. Bet aktyvesnis būk serveryje. Aš manau, kad tu galėtum patekti :)
 11. 1 point
  Serverio S.Chat Moderatoriai: - (0/3) Serverio Chat Moderatoriai: MrSonnet (0/3) Vokietis (0/3) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
 12. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime: N0D1 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2811 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu paprastas žaidėjas kuris mėgsta PvP. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes pabodo kai nėra Kiyomi serveryję matyt kaip vaikai keikiasi. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: paprašysiu kad neižeidinėtu jeigu neklausys, Įspėsiu žaidėja 1/3 2/3 3/3 ir užtildysiu 10-30min. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Įspėsiu žodžiu, kad baigtu keiktis, jeigu neatkreips dėmesio į įspėjimus, įspėsiu 1/3 2/3 3/3 ir užtyldisiu 10-30min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: paprašysiu kad baigtu spammint/floodint chato, jeigu neklausys įspėsiu 1/3 2/3 3/3 ir užtildysiu 10-30min. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: duosiu iškarto 60min/1val mute. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: paprašyčiau kad kreiptusi į kažką aukštesnios pozicijos asmenį iš administracijos kaip "tomasita" projekto savininka per "Discord". 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: jeigu žaidėjas skūstusi administracijai dėl "free mute", kad galėčiau pateikti įrodymus.
 13. 1 point
  Taigi galima ban manau gaut ir taip, jeigu as pvz tureciau installed cheats mane patikrintu ir gauciau ban, o kai dar tu pats save pakisi jau kelinta karta tai nzn nzn
 14. 1 point
  Jūsų nick žaidime: N0D1 Res/Ploto pavadinimas: /res tp Fort Trumpai papasakokite apie statinį?: Povandeninė šventylka. ⛱️ Statinio foto:
 15. 1 point
  Na, papeikimo nenagrinėjau detaliai, bet pamačiau, kad mane išvertė iš kojų dėl juoko. Tai yra būtent MrSonnet (su forume slapyvardžiu Wack), toks neapdairumas, per kurį šis žaidėjas gali būti blokuojamas. Jo pateiktuose įrodymuose, kuriuose MrSonnet ginasi dėl false mute, yra matomi cheat'ų function'ai, kuriuose MrSonnet pašalino žaidėja iš savo cheat freind list'o. Tai manau, jog jeigu nenori būti blokuojamas administracijos geriau išsitrink tuos cheat kartu su savo įrodymais. Vienu ar kitu atveju gali būti blokuojamas..
 16. 1 point
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Jūsų idėja: Bedrock (playstation,xbox,android ir kt) versijų ir Java versijos kartu susijungimas(crossplay) Kuo ši idėja naudinga? Galėtų kad ir ką turintys žaidėjai prisijungti prie serverio naudojant GeyserMC kuris kaip tyčia palaiko dabartine serverio Paper versija. Daugiau žaidėjų, daugiau veiksmo o ir pats crossplay pluginas serverio resursų neima
 17. 1 point
  ✔ Nubaustas! Žaidėjas nubaustas! Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 18. 1 point
 19. 1 point
  tai nebijok i serva ateik
 20. 1 point
  tokia ir esi
 21. 1 point
  Kadangi jau nebe pirmas kartas, žaidėjas baudžiamas komandos atėmimu už /užtildymoinfo nesilaikymą.
 22. 1 point
  Ateinančią ar dar sekančią savaitę jau galima tikėtis serverio wipe su 1.16.2 versija ir kitais atnaujinimais: 1. Atnaujintas "MCMMO" 2. Ekonomikos pasunkinimas. 3. Nauji mobai, blokai ir bei kiti dalykai... 4. Naujas casino. 5. Ruletės bus papildytos prizais. 6. Spawne atsiras turgavietė kuriame žaidėjai nuo miestiečio rank galės įsigyti laikinam laikotarpiui plotelį ir pardavinėti daiktus. 7. Atsiras +Rep/-Rep funkcija. 8. Mobai bus agresyvesni nei dabar. 9. Bus sutvarkytas naujas "Survival Games". 10. Creative plotai niekur nedings. Informacija bus dar pildoma.
 23. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime: N0D1 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3963 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Aš esu eilinis žaidėjas kuris nori palaikyti tvarką serveryję, ir priziurėti chatą nuo tokių asmenų kaip Napke ir GaudisYT 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes kai nėra kitų Chat moderatoriu serveryje vyksta haosas, as noriu padėti savo draugam prižiurėti chatą. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Žaidėjas bus ispėjamas 1/3, 2/3 3/3 ir gaus mute 10min arba 600s 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: ispėčiau žaidėja kad nesikeiktu 1/3 2/3 3/3 ir bus užtildytas 10min arba 600s 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Ispėčiau žaidėja kad nespammintu/nefloodintu chato ispėčiau 1/3 2/3 3/3 ir užtildyčiau 10min arba 600s 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: duočiau 1/3 2/3 3/3 ir gautu mute 60min arba 3600s, bet jeigu imtai ižeidžia kažką is Moderatoriu gautu mute iskarto 60min 3600s 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pasakyčiau kad kreiptusi i Adminus per /helpop arba eitu i /dc ir parašytu žinutę Admin - Zeltux arba Owner - Tomasitas 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: gali žaidėjas pasiskųsti Adminams, kad buvo "Free mute" ir parašytu nusiskundimą i forumą.
 24. 1 point
  omg pro +rep add me on feisbuk domantuxas1216544895648 i sub tu ur shanel very nais jutuber many +reps gud job, nemoki pvp bet nieko kazkada ismoksi
 25. 1 point
 26. 1 point
  Visu pirma, Gaudi ;D Tu pats prie visų lendi, provokuoji, erzini visaip, išvedi iš kantrybės ir su tavim ima bendrauti taip kaip nusipelnei 😄 Ir jau ne pirmas kartas, visus provokuoji ir vaidini protingesnį už visus. Visa administracija yra nukentėjusi nuo tavęs, TU mus įžeidinėji, žemini ir provokuoji. Prie visko kabinėjies o tada verki. Raminkis jau ir nustok tokias nesąmones į forumą rašyti.
 27. 1 point
  Gelele ban uz nezencurinius zodzius izeidinejimas ir taip toliau Geleles keiksmazodziai: BLT LOX DUCHAS BAN 2 valandoms
 28. 1 point
  Jūsų nick žaidime: N1TO Res/Ploto pavadinimas: /res tp 7894 Trumpai papasakokite apie statinį ?: Modernus namas 🙃 Statinio foto:
 29. 1 point
  -rep Žaidėjas kalba apie tai ką jis daro(keikimasis, ne pagarba staff). Manau toks asmuo netinka į staff komandą. (mano nuomonė) Beje anketos atsakymai +- nukopijuoti nuo kitos anketos 😄 Su meile Beanas ❤️
 30. 1 point
  Nū ką gavai kaip ir reikėjo 😮
 31. 1 point
  Jūsų nick žaidime:Kiyomi_ Res/Ploto pavadinimas:/res tp Kiyomi_ ir /res tp a1 Trumpai papasakokite apie statinį?: Žaidžiant minecraft'ą visuomet žavėjausi tyromis spalvomis, paprastumu, todėl nusprendžiau statant naudoti kuo paprastesnius resursus. Šis resas turi dvi puses: apačioje matome didžiulį urvą, kuriame galima padoriai ir patogiai gyventi, o viršuje dirbami laukai, malūnas, kviečiai, tiesiog gamta. Tai yra įrodymas, kad galima statyti gražius dalykus nenaudojant naujų, modernių blokų. Taip pat, ūkį stačiau nes gerbiu Lietuvos ūkininkus! Statinio foto:
 32. 1 point
  o kill aura beanai musa viska aplink , tai reikejo padet moba sone at uz nugaros ir butum istestaves kad net ne aura. administratoriui truksta patirties.
 33. 1 point
 34. 1 point
  Jūsų nick žaidime:EdvinasG Administratoriaus nick: zaidejas Gelele su legend paslauga Kuo nusikalto?: mutina visus, vienas zmogus net para laiko gavo mute, reikalauju atimti is zaidejo legend paslauga kurios NEPIRKO Įrodymai (būtina foto/video):
 35. 1 point
  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick: arnaswp Kuo nusikalto?: keikiasi nusibodo jau pranesinet chat modas kuris neatlieka pareigu ir jas naudoja neteisingai jam suteiktas pareigas, nebuna online o atejas vien tik keikiasi. Įrodymai (būtina foto/video):
 36. 1 point
  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick:arnaswp Kuo nusikalto?: mutina zmones uz viena keiskmazodi nedaves nei 1 yspejimo ir chate matosi nurodes priezasty ,,ramunas krw'' netinkama chat modui plius priezastis nurodyta blogai Įrodymai (būtina foto/video):
 37. 1 point
  Jūsų nick žaidime:EdvinasG Administratoriaus nick: bentsant Kuo nusikalto?: free ban neturedamas jokiu yrodymu negalejo nufilmuoti nes naudojo hackus Įrodymai (būtina foto/video):
 38. 1 point
  Tu turejai patirties naudot hackus kasdien va tu kokios patirties turejai tokius melagius mesti is administracijos, geda tik tokie daro.
 39. 1 point
  Nejuokink, tikrai tam nenaudotum, o žinau apie "wurst" hackclienta nes turėjau patirties su kitais čyteriais.
 40. 1 point
  paprastuose mod'uose (legaliuose) taipogi yra auto reconnect
 41. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime: jerry 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /)?: 405 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu repperis daznai praleidziu prie dainu ;D Siaip miegstu praleisti laika su draugais, bei jusu serveryje. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)? nes noriu padieti zmoniems buti draugiskiems, niekada nesipykti, visada buti pirmas pagalbai, ir isspresti problema, ir bebejo padaryti kad zaidiejai paklustu taisyklems ir kad nereklamuotu kitu serveriu ar pns, ir neduoti finansine pagalbos nes tai yra draudziama pagal taisykles! 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: duosiu 3 ispejimus jeigu neklausys muta 3. J eigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs ? : duosiu kelius ispejimus jeigu visvien spamins diesu jau muta 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Mutinsiu valandai 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: bandysiu issiaiskinti kodel ji neuzsideda ir kreipsosi i administracija
 42. 1 point
  ✘ Atmesta. Anketa su klaidomis bei serveryje nuolatos keikiasi.
 43. 1 point
 44. 1 point
  nu tobula anketa negaliu...(P.S. pareigosiu :Ddd)
 45. 0 points
  oh god koks žiaurumas ;ddd
 46. 0 points
  1. Jūsų nick žaidime: GaudisYT 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:576 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:11 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Na esu paprastas žaidėjas serveryje, kuris siekia, kad šiame serveryje būtų palaikoma tvarka, kad niekas nesikeiktų. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu paversti didmiestį geresne vieta, nes daugelis žmonių serveryje rodo nepagarbą kitiems ir dar po to aiškina kad jiem čia nėra pagarbos. Šiaip žmonės labai nedraugiški, dažnai keikiasi. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Žaidėją kuris keikia kitą žaidėja perspėju tris kartus, kad nepravardžiuotų, jeigu toliau neklauso - mute 10min su prierašu (įžeidinėjimai, nepagarba). 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Žaidėją perspėju tris kartus, kad nesikeiktų, jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (keiksmažodžiai). 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Žaidėją perspėju tris kartus, kad nespamintų, jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (spam). 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Na jeigu tas chat moderatorius afk, tai tai įspėju tris kartus jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (chat moderatoriaus įžeidinėjimas). 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Na tada reikia rašyti į forumą skiltyje serverio bugai ir parašyti, kad neužsideda paslauga. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: be įrodymų žmogus gali po mute aiškinti kietiems, kad jis nieko nedare, todėl reikia visada surinkti įrodymus, kad viskas įvyktų sklandžiai.
 47. 0 points
  Jūsų nick žaidime: ArnasWP Jūsų idėja: Spawn vietoje, sutvarkykit medžius, nes atrodo tai nekazkaip 😄 Įdėju galite pasisemti /h ArnasWP Kuo ši idėja naudinga?: Duhhh... Geriau spawn atrodys :DDD
×
×
 • Create New...