Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 2019.12.05 in all areas

 1. 4 points
  Ar dar yra šansų, jog bus servery SurvivalGames ir statybų karai? Ar kažkas išvis apie juos dar begalvoja? Aš pasiilgau visai tokių... 2020 metų pradžioj rašė, kad šie minigame "tvarkomi", spėju vis dar tvarkomi...(?) O kaip dėl furniture... jei versija šiam dalykui per nauja tai viskas oki, vis gi, kai jie egzistavo, dar serveris 1.12.2 versija buvo (jeigu rodo prisegtą failą, tai ten vienas iš įrodymų kodėl furniture yra kietas dalykas<3)
 2. 3 points
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Administratoriaus nick: eedvinas Kuo nusikalto?: mute ir perm piknaudžiavimas, daroma neigiama įtaka vaikams. Įrodymai (būtina foto/video): Visi pastebėjot kaip arogantiškai pradėjo elgtis eedvinas ir nesamonęs daryt serverį. Kadangi atsiminė jog nebemoka statyt, nusprendė chatmod darbus atlikt, kas juokinga, nes net nežino kaip tinkamai chatmodint, neskaitant to, daro neigiama įtaka vaikam, vien dėl to jog užšautų per juos kokį nors bazara ant manęs, pastebėsit nes bus pateikti įrodymai žemiau. Ir su kuo jis tuo laiku šnekėjo? Patikrinkim dc logus kur Vaidotas man parūpino. Nors ne, gal sutapimas kad barbe iš lempos užsišoko ir tai priėmė asmeniškai kad su juo nepasisveikinau gal, nežinau, ai nors pala, jis rašė jog prie „mūsų" lendu, tai čia visa graži grupelė, ypač kai dėl mano asmeninės informacijos žino edvinas ir lilchiko, tai nenustebęs jog ir randomai serverio dabar jau žino. Nors ne, gal sutapimas, paimkim kitą situacija kuri nutiko tą pačią dieną. Barbe pradėjo užgauliot serverio žaidėjus, ponaitis self-made cmod edvinas nedarė nieko kartu su esamu cmodu abaliuku Nors ne, turbūt edvinas irgi sakys jog nešnekėjo discorde su barbe ir nedarė jokios neigiamos įtakos jam. Paimam dabar jo užtildymus lempinius. Man juokinga kai už tą patį dalyką užtildei dvigubai žaidėja ir visiškai neįdomu tau buvo, nors visi kiti irgi keikėsi serverį https://imgur.com/a/7uFBSs1 Neskaitant to, tildo už "Nesi cmod" dude tu irgi nesi cmod, bet užtildai žaidėjus valandai jei jie parašo 1/3 2/3 ir tt. Realiai skaudu matyt kaip valdžia, galia ir netinkama kompanija paveikė šitą administracijos narį. Kol nebuvo gavęs op'o, tol normaliai bendravo su žaidėjais, neišsidirbinėdavo, nesamonių nedarydavo, tikiuos šitas skundas bent kiek atves tave edvinai į protą nes elgies tikrai prastai, ir darai prasta reputacija visiems likusiems administratoriams.
 3. 3 points
  Here ya go, taip norėjai, turėkis, taip myli dėmesio centrą, kad jei neatrašo žmogus, jau jį dalbajobu išvadini:DD Oh, ir buvai nekalbintas, bet kažkaip vistiek prisikabinai prie manęs, todėl pritarsiu Edviui, susirask gyvenimą sonnetukai, užteks tų dramų, kurias visad sukeli.
 4. 3 points
  Man kas labiausiai keista pastaruoju metu, kaip jus įlinde į ta minecrafta ir screeninat mano kiekviena žodi, kad tik įkast man. Vakar barbe pats viska rašė apie tave, kai tu prie mūsų išoro pradėjai prisikibti, jis abaliuko paklausė, ka abaliukas sonetui padare, kad nesamones rašyt pradėjo, bet deja mes jam nieko nepadarėm ir tai tiesiog yra vienas iš jo hobiu - prisikibti prie žaidėju, o kad tave ten visaip vadino bedarbiu ir pns, aš jam nieko nesakiau, jis mum pats sakė, kai jus kalbėjot kažkokiam pokalbi jis irgi buvo ir tu pats sakei, kodėl tavęs niekas į darba nepriema, todėl jis rašė apie bedarbinguma tavo, o dėl tavo "asmenines informacijos", nesijaudink žinau ribas, neleakinu taves kaip ir kiyomi manes. O, kad visi buvome pokalbį aš, chlenixas, abaliukas, ir barbe, aš jam sakiau apsiramint, bet neklausė, ir kodėl nemutinau paklausi, dėl to, kad jūs sulinde šiknas į ekranus ir screeninat už kiekviena mute, ar žodi. Sakai, kad nesu chatmodas, bet tai, kad daugiau niekas ir nemutina juos, tai ar geriau man žiūrėti ir sakyti, "ai aš builderis ateis cmodas sutvarkys", ar tiesiog panaudoti savo privilegija tinkamai. Mano mutinimai yra nepatys geriausi, kaip sakai aš nesu chatmodas, bet bandau kažkiek pagelbeti jiems, kartais susimaišau kiek laiko dėti, bet bent kažka darau. Tu sakai tau skaudu matyti valdžia, kaip galia ir netinkama kompanija mane paveikė, žinok man irgi skaudu matyti, kaip jus provokuojat naujus atėjusius žaidėjus, buvo įvykis, kaip tu paklausei naujo žaidėjo, kokiuose servuose jis žaidžia, jis parašė ir gavo bana, hmm, negerai nu bet vistiek negalima reklamuot viskas ok tada, bet kai jis atėjo i discorda ir rašė, kad tu jo klausei kokiuose servuose jis žaidžia, tu su kiyomi sakėt, kad jus tokiu dalyku neprašėt ir tegul atsiunčia įrodymus, deja kaip visad, nemanau, kad daug kas žiūri į mc taip rimtai kaip jūs, tai jis aišku neturės įrodymu, kaip ir aš, ir įdomu kiek dar tokiu panašių įvykiu yra buve. Ir kiyomi tau daugiau ko leidžia rašyti negu įprastam žaidėjui, kaip turi privilegija ant kitų žaidėju "stumti", nebūtinai ant mūsų, dažnai gali pamatyti kaip su randomais pyksties, ir kaip tau leidžiama daugiau ko pasakyti, negavus mute. Ir labai tikiuos atsiknisit nuo manes ir pradėsit savo gyvenima gyvent, nes nebespėju čia kiekviena diena iš jūsų grupeles, skaityt ką apie mane naujo parašot, labai dėkoju, kad susirūpinai dėl serverio valdžios, bet prašau, pats irgi susiimk, ir neberašyk nesamonių nei mum, nei kitiem žaidėjom išoro, ačiū^^
 5. 3 points
  Sveiki Didmiesčio žaidėjai! Artėjant Kalėdoms, laikas ir vėl savo rezidencijoje papuošti eglutę! Bus išrinkta gražiausia Kalėdų eglė kuri per balsavimą surinks daugiausiai žaidėjų balsų! Nugalėtojui bus įteikta (MVP) paslauga kuri galios 30 dienų! Taip pat Kalėdų senelis aplankys visas eglutes kurios bus pateiktos pagal anketos formą! Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų ir dalyvauti konkurse?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynią. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki gruodžio 23 dienos! O 24-26 dienomis vyks balsavimas "Gražiausia Kalėdų eglė". Taip pat gerų, šviesių, gražių švenčių jums linki serverio administracija!
 6. 3 points
  Sveiki, žaidėjai! Artėja šventės, tad nusprendėme palepinti dovanomis jus! Gruodžio 24d. naktį bus „Kalėdų ryto“ dovanų dalybos. Jose dalyvauti galės kiekvienas norintis žaidėjas, tiesiog reikės registruotis. Dovanų neatskleidžiame, kad liktų intriga. Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti skrynią. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 4. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki Gruodžio 23d! Visiems žaidėjams norime palinkėti gerų ateinančių Šv. Kalėdų ir naujųjų metų. Tegul tarp visų būna šventinė nuotaika. Nesipykime, būkime vieni kitiems draugiški, paslaugūs. Tiek su šeimos nariais, tiek su projekto žaidėjais! -MC.DIDMIESTIS.COM ADMINISTRACIJA
 7. 3 points
  Jūsų nick žaidime: ArnasWP Res/Ploto pavadinimas: /plot visit ArnasWP 4 Statinio foto:
 8. 3 points
  Serverio S.Chat Moderatoriai: - (0/3) Serverio Chat Moderatoriai: LilChiko (0/3) Biyun (išėjo iš pareigų) Gaud1s (išėjo iš pareigų) Sausainis Pašalintas dėl neaktyvumo. Qudalo (3/3) pašalintas. MrSonnet (išėjo iš pareigų) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
 9. 2 points
  Jūsų nick žaidime:Kiyomi_ Res/Ploto pavadinimas:/res tp Kiyomi_ ir /res tp a1 Trumpai papasakokite apie statinį?: Žaidžiant minecraft'ą visuomet žavėjausi tyromis spalvomis, paprastumu, todėl nusprendžiau statant naudoti kuo paprastesnius resursus. Šis resas turi dvi puses: apačioje matome didžiulį urvą, kuriame galima padoriai ir patogiai gyventi, o viršuje dirbami laukai, malūnas, kviečiai, tiesiog gamta. Tai yra įrodymas, kad galima statyti gražius dalykus nenaudojant naujų, modernių blokų. Taip pat, ūkį stačiau nes gerbiu Lietuvos ūkininkus! Statinio foto:
 10. 2 points
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Jūsų idėja: Apsaugoti End pasaulio drakono platforma Kuo ši idėja naudinga?: Kadangi kai kurie nemoka padoriai elgtis, siūlau apsaugot visa platforma kur atsispawnina End Dragon, dabar vienetiniai durneliai žaidėjai vis griefina platforma, pristato nesamonių, kol kiti viska tvarko, gražina kaip ir atrodė. Ne vienas yra gavęs bana už tai ir vistiek nepasimoko. (Žaidėjai esantys čia, tvarko visa aplinka nuo grieferių.)
 11. 2 points
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Arba išjungti tik spawne arba visai išjungti nematomumo eliksyrus. Kuo ši idėja naudinga?: Kaip žinoma yra gražinti mcmmo skillai, kurie prideda galios pvp. Užsikėlus lygius įmanomi vieno smūgio nukautavimai, todėl atsiranda tokių gudručių, kurie tiesiog bėgioja be šarvų su nematomumo eliksyru ir su kirviu daužo kitus. Tai užknisa ne tik mane, bet ir kitus žaidėjus. Automatiškai jauti stresą tokioje situacijoje ir niekada nežinai kada čia gausi smūgį.
 12. 2 points
  Tenka įmest tik nuoroda. https://youtu.be/1AWyo9om8Nc
 13. 2 points
  1. Jūsų nick žaidime:Dunce 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: turiu tik 1985xp 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Dabar man 15 4 .Trumpai papasakokite apie save?: esu jaunuolis kuris mokosi padedu kartais serverio zaidejams 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: noreciau padeti chatui nes tikrai kai buna rytas ir nebuna chat modu as prisijunges bunu ir kiti spamina tai reikia isvalyti chata
 14. 2 points
  Jūsų nick žaidime: N1TO Res/Ploto pavadinimas: /res tp 7894 Trumpai papasakokite apie statinį ?: Modernus namas 🙃 Statinio foto:
 15. 2 points
  ✘ Papeikimas atmestas. Už administracijos negerbimą galima mutinti net už vieną įžeidimą.
 16. 1 point
 17. 1 point
  Linkiu tau sonetai gerų naujų metų, realiai nejuokauju, kai pasveiksi po operacijos gera darba susirask, neturiu aš tiek daug laiko kalbėtis, įrodymus ieškoti, tiesiog palinkėsiu viso geriausio, nes neverta čia ginčytis, nežinau susirask mėgstama veikla, puzles delioti ar lego, ka mėgsti ta veik, tik nuo žmonių atšok, ačiū^^
 18. 1 point
  /Plot h Erikutis_Pukutis /Plot visit Erikutis_Pukutis
 19. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime?: lilo 2. Rezidencijos pavadinimas: liloegle 3. Eglutės nuotrauka: 4. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): elytra, trident, 1m (plss manes niekas nemeksta) 5. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: taip
 20. 1 point
  1. Ką tu leavini, kai tu perma ban gavai. 2. Per visas cheat patikras, būdavo rasta pas tave cheatai, ar tai rasta kai ištrini juos. Gavęs bana vis zyzdavai - free ban čia. 3. Čia Tomasitas, dude, jis mato visų žaidėjų altus, nesvarbu kad tu ten ant savo main'o nebuvai prisijungęs, nustok čia apsimetinėt auka ir tyliai sėdėk.
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Jūsų nick žaidime: MrSonnet Administratoriaus nick: Console Kuo nusikalto?: "fake /vote" Įrodymai (būtina foto/video): Okay dabar dėl situacijos labai įdomu kaip čia tas banas parėjo, nes votinau sažiningai, ir įkeliu šio mėnesio visus balsavimus įskaitant iš šiandienos. https://imgur.com/a/1dtR5cg
 24. 1 point
  Jūsų nick žaidime:Gaud1s Jūsų idėja: Sumažinti arba panaikinti tą papildomą armor impactą iš axes mcmmo levelių. Kuo ši idėja naudinga?: Tiesiog per greitai armorai lūžta.
 25. 1 point
  1. Jūsų nick žaidime: EMKANYZAs 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2501 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiškas ( su tais kuriais noriu 😄 ) megstu humorą, dažnai ir ilgai bunu prie pc. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Norisi išbandyti kažką naujo serveryje žaidžiu nemažai laiko tad šiek tiek pabodo būti paprastu žaidėju. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Duodu po vieną įspejimą už keiksmažodį, kai žaidėjas surenka 3/3 gauna 10 min. mute. 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?:Taip pat duodu vieną įspejimą už keiksmažodį kai gauna 3/3 mute 10 min. 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?:tai Užskaitau kaip flood ir duodu įspejimą jei jis nesiliauja ir surenka 3/3 mute. 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Pagal mano žinias nereikia jokių ispėjimų šiai situacijai tad vos įžeidus mute 60 min. 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Apie tai pranešiu serverio savininkui ir taip spręsime problema ! 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes reikia argumentuoti savo veiksmus pateikiant įrodymus.
 26. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Kiyomiii_ Jūsų idėja: Manau, kad reikia išjungti visus mcmmo ant pvp, padaryti kaip su unarmed. Keltis galima, bet veikia tik ant mobų, bet per pvp ne. Būtų įtraukti: unarmed, swords, axes. Kuo ši idėja naudinga?: Tuomet nebūtų oneshotinamų naujokų, žaidėjai pvp metu bus lygesnių galių, mažiau vaikų ašarų dėl nelygybės ir prarastų daiktų.
 27. 1 point
  ❌Atmesta. Prašome anketą užpildyti tvarkingai ir rimtai žiūrėti į šį reikalą, nes šis pavyzdys yra pasityčiojimas, o ne anketa.
 28. 1 point
 29. 1 point
  Neziau ar jums atsidarys ?
 30. 1 point
  Patvirtinu Kiyomiii_ žodžius. Prašiau, kad pastebėtų B100, nes aš nespėju normaliai pasikasinėti, o jis jau atsiduria prie spawner'ių, tiesiog juos labai lengvai ir greitai rasdavo. Neturiu screenshot'o, bet viskas prasidėjo nuo to, jog jis kasė tunelį iki manęs ir rado spawnerį kurio aš net nepastebėjau, todėl pradėjau įtarinėti.
 31. 1 point
  Gal galit kažkas pasakyt kaip galima prisijunkt nes man rodo vyksta serverio wipe prašau padėkit prašau🙏🙏🙏🙏
 32. 1 point
  trečias punktas už save pasisako :DDDDDD
 33. 1 point
  Aš aiškiai atsakiau, jei nesupranti gali antrą kartą paskaityti. Prašyčiau man proto neknisti ir bereikalo nekomentuoti, nes į temą viskas jau atsakyta ir tereik sulaukti Tomo sprendimo. Jei tau trūksta proto, kad tą suvoktum tai prašom - jau paaiškinau kaip veikia viskas šiame skunde. Ah ir taip, prie ko čia tu? Ir kodėl visiškai be pagrindo kišieisi ne į savo reikalus ir užkiši forumo temą bereikalingais komentarais? Giega pats gali atsakyti, nereik jam auklės.
 34. 1 point
  Tas pats atsakymas galioja ir tau. Įkėliau įrodymą, jog ateini nesąmonių daryti į serverį, o ne žaisti. Nesuprantu kam tu rašai tuščius skundus, nekelk intrigų, kur jų nereikia. Sėkmės mokantis bendrauti su žmonėmis.
 35. 1 point
  Tema ne pagal šablona pizdink nahuij ATMESTA.
 36. 1 point
  Aš atsakiau į tai kas buvo svarbu. Pvz ką tu čia nusišnekėjai, kur pateikei neteisingą info ir panašiai. Ir pateikiau savo įrodymus, nes tokia yra tvarka, aš argumentuoju savo sakinius. Sakyčiau tu pilstai iš tuščio į kiaurą su kažkokiais tuščiais faktais. Kiekvienas toks "tiesos ieškotojas" taip ir daro, pripila bet kokių dalykų ir tada jau kniskis ir ieškok kas yra svarbu ir kas ne, kur melas kur tiesa. Rašai, iš tavęs buvo tyčiojamasi. Bet nebuvai įžeidinėjamas ir visaip išvadinamas, serveryje esantys žaidėjai PAŠIEPĖ tavo baisią rašybą, visiškai sumaltas raides, nes tai tikrai juokingai atrodo. O kaip tavo manymu aš uždrausiu žmonėm rašyti tiesiog pastebėjimus? Mutinsiu už tai, kad jie sako "hey tu nemoki rašyt" arba "omg kiek tu klaidų darai". Dabar šiame papeikime tu įžeidinėji mane vadindama "graudžia".
 37. 1 point
  Jūsų nick žaidime: Qudalo Pažeidėjo nick: Blenfys Kuo nusikalto?: Naudoja killaura pvp arenoje. Įrodymai (būtina foto/video): Įmetu ir youtube link, ir patį video 2021-01-21 12-32-48.mkv
 38. 1 point
  Jeigu ende yra įjungtas lovų sprogimas tai kur problema? Kaip ir netheryje? Tuo labiau kurioj vietoj čia trap? Nematau SS jog rašytų kažkokią apgaulingą žinutę. Fake nusiskundimas kažkoks.
 39. 1 point
 40. 1 point
  Įrodymai pateikti.
 41. 1 point
  Čia iš vienos pusės, tavo playerio vaizdas
 42. 1 point
  Kadangi jau nebe pirmas kartas, žaidėjas baudžiamas komandos atėmimu už /užtildymoinfo nesilaikymą.
 43. 1 point
  Nū ką gavai kaip ir reikėjo 😮
 44. 1 point
  Jūsų nick žaidime: EdvinasG Administratoriaus nick: arnaswp Kuo nusikalto?: keikiasi nusibodo jau pranesinet chat modas kuris neatlieka pareigu ir jas naudoja neteisingai jam suteiktas pareigas, nebuna online o atejas vien tik keikiasi. Įrodymai (būtina foto/video):
 45. 1 point
  paprastuose mod'uose (legaliuose) taipogi yra auto reconnect
 46. 1 point
  nu tobula anketa negaliu...(P.S. pareigosiu :Ddd)
 47. 0 points
  Jūsų main ACC buvo užblokuotas dėl reklamos. Cmodams taip elgtis nedera.
 48. 0 points
  oh god koks žiaurumas ;ddd
 49. 0 points
  1. Jūsų nick žaidime: GaudisYT 2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:576 3 .Kiek Jums metų (nemeluokite)?:11 4 .Trumpai papasakokite apie save?: Na esu paprastas žaidėjas serveryje, kuris siekia, kad šiame serveryje būtų palaikoma tvarka, kad niekas nesikeiktų. 5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu paversti didmiestį geresne vieta, nes daugelis žmonių serveryje rodo nepagarbą kitiems ir dar po to aiškina kad jiem čia nėra pagarbos. Šiaip žmonės labai nedraugiški, dažnai keikiasi. Situacijos: 1. Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Žaidėją kuris keikia kitą žaidėja perspėju tris kartus, kad nepravardžiuotų, jeigu toliau neklauso - mute 10min su prierašu (įžeidinėjimai, nepagarba). 2. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Žaidėją perspėju tris kartus, kad nesikeiktų, jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (keiksmažodžiai). 3. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Žaidėją perspėju tris kartus, kad nespamintų, jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (spam). 4. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Na jeigu tas chat moderatorius afk, tai tai įspėju tris kartus jeigu neklauso - mute 10 min su prierašu (chat moderatoriaus įžeidinėjimas). 5. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Na tada reikia rašyti į forumą skiltyje serverio bugai ir parašyti, kad neužsideda paslauga. 6. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: be įrodymų žmogus gali po mute aiškinti kietiems, kad jis nieko nedare, todėl reikia visada surinkti įrodymus, kad viskas įvyktų sklandžiai.
 50. 0 points
  Jūsų nick žaidime: ArnasWP Jūsų idėja: Spawn vietoje, sutvarkykit medžius, nes atrodo tai nekazkaip 😄 Įdėju galite pasisemti /h ArnasWP Kuo ši idėja naudinga?: Duhhh... Geriau spawn atrodys :DDD
×
×
 • Create New...